niedziela, 14 marca 2021

12.000 punktów Hilton Honors za pobyt w hotelu (bez nocowania)

Program lojalnościowy Hilton Honors oferuje obecnie 10.000 punktów za dzienny pobyt ("WorkSpaces by Hilton day rate") w swoich hotelach na całym świecie. Taka rezerwacja jest jednodniowa - bez noclegu. Otrzymuje się do dyspozycji pokój w godzinach 9-17. Możemy wtedy korzystać z internetu czy innych usług dostępnych w hotelu, takich jak siłownia czy basen, ewentualnie np. zamówić jedzenie z hotelowej restauracji w ramach room service.

Rezerwacji należy dokonać przez tę stronę. Ewentualnie po prostu wyszukać pobyt zaznaczając ten sam dzień zameldowania co wymeldowania.

W promocji liczą się pobyty jedynie do 31 marca 2021 r. Bonusowe punkty otrzymuje się tylko za pierwszy z nich.

Hotele w Polsce w stawce "day rate" można zarezerwować już od 113 PLN w Krakowie czy 129 PLN w Warszawie:

Powyższa promocja łączy się poza tym z ofertą "Points Unlimited", w której za każdy pobyt otrzymujemy 2.000 punktów i dodatkowo 5.000 punktów co każde 5 nocy. Pisałem o niej więcej na facebookowej grupie. Do tej oferty trzeba się zapisać.

W sumie więc za jeden dzienny pobyt otrzymamy 12.000 punktów Hilton Honors, które wystarczą do wykorzystania nawet na jedną darmową noc w hotelach w Polsce i na świecie. Przykładowo:


Jeśli więc mamy niedaleko do któregoś z hoteli Hiltona oferującego stawki "day rate", to warto się nad takim pobytem zastanowić, nawet jeśli nie jest on nam niezbędny. W końcu zarobione na nim punkty będziemy mogli potem wykorzystać na noc w jakimś droższym hotelu. :)

Aktualnie jest jednak pewien problem przy chęci skorzystania z tej promocji. Przez koronawirusa obowiązują zaostrzone zasady bezpieczeństwa w województwach: warmińsko-mazurskim, pomorskim, mazowieckim oraz lubuskim. Do niedzieli 28 marca hotele w tych regionach świadczą noclegi tylko w ramach podróży służbowych... Chociaż z drugiej strony, w przypadku "day rate" z pokoju korzystamy tylko w trakcie dnia i nie nocujemy w hotelu, więc czy te ograniczenia również wtedy obowiązują?


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz