poniedziałek, 10 października 2022

Fast Track do Golda i Platyny w IHG One Rewards (+darmowy Diamond!)

Jeśli ktoś się nie załapał na poprzednią promocję, to jeszcze nic straconego. :)

Aktualnie można w bardzo prosty sposób zdobyć status Gold a także i Platinum w programie lojalnościowym IHG One Rewards (dawne IHG Rewards Club). Pojawił się także sposób na darmowy, najwyższy status - DIAMOND!

Wystarczy do 31 grudnia 2022 r. odbyć jedynie 2 noce w hotelach IHG i otrzymamy status Gold, a za zaledwie 3 noce więcej (czyli w sumie 5 nocy) dostaniemy status Platinum. Obydwa będą ważne do końca 2023 r.

Wcześniej jedynie należy zarejestrować się do promocji Fast Track (linki poniżej), a jeśli jeszcze nie mamy jakimś cudem konta w IHG, to oczywiście jest też możliwość założenia takiego.

Link do promocjiTUTAJ lub TUTAJ.


// Aktualizacja 13.10: Właśnie weszła jeszcze lepsza promocja (chociaż zależy też ile się nocy planuje teraz spędzić) na DARMOWY status Diamond (czyli najwyższy w IHG!) do końca roku, a jeśli spędzimy w tym czasie 10 nocy w hotelach IHG (zamiast 70), to status ten zostanie przedłużony do końca 2023 r.! Do tego fast tracka należy zarejestrować się z tego linku// 

// Aktualizacja 14.10: Niestety promocja z Diamondem szybko została zakończona, ale może jest jeszcze szansa, że pojawi się jakiś inny, działający kod promocyjny (ten poprzedni to było: 70027). //


Żeby dany pobyt kwalifikował się do promocji, rezerwacja musi być dokonana przez oficjalne kanały IHG (a nie pośredników typu Booking). Noc musi kosztować co najmniej 30 USD (czyli jakieś 150 zł - powodzenia w znalezieniu tańszego hotelu w obecnych czasach 😛). Nie liczą się pobyty za punkty czy Points&Cash. 

Wprawdzie za status Gold za dużo przywilejów w hotelach IHG to nie otrzymamy (a przynajmniej w teorii, bo może się zdarzyć, że dany hotel zaoferuje więcej niż "powinien"), ale przy Platynie jest już spora szansa na bezpłatny upgrade pokoju do wyższej kategorii, wczesne zameldowanie czy jakiś gifcik. 

Do IHG należy w sumie aż 17 różnych hotelowych marek, a są to m.in.: InterContinental, Indigo, Crowne Plaza, Holiday Inn, Kimpton, Voco czy Staybridge Suites.Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz