środa, 9 stycznia 2013

Gruper wprowadza 10% cashback za zakupy

Serwis zakupów grupowych Gruper.pl wprowadza Gruperozłotówki, czyli 10-procentowy cashback za zakupy ofert. Znika natomiast opcja polecania serwisu znajomym, dzięki której otrzymywało się 10 zł za każdą poleconą osobę, gdy ta kupiła ofertę.

Zła wiadomość dla osób, które miały zebrane środki z polecenia: środki te zostały zmienione na Gruperozłotówki, które jednak mają istotne ograniczenie - Gruperozłotówki mogą być wykorzystane podczas dokonywania kolejnych zakupów Ofert promocyjnych w serwisie Gruper.pl, jednak ilość wykorzystanych Gruperozłotówek nie może przekroczyć 10 % kwoty płatności za nabywany Kupon.

Także jeśli ktoś posiadał na koncie np. 20 zł z polecenia to musi teraz wykorzystać te środki w ofercie za co najmniej 200 zł, a nie 21 zł tak jak było do tej pory.


Jak działają Gruperozłotówki?
Za każdym razem, gdy kupujesz Kupon na Gruper.pl, zyskujesz Gruperozłotówki, które gromadzone są na Twoim Koncie Użytkownika. Możesz je wykorzystać do obniżenia ceny przy kolejnym zakupie na Gruper.pl. Zwykle otrzymujesz w ten sposób rabat w wysokości 10% ceny kuponu, ale pilnie śledź naszą stronę, bo często pojawiają się tutaj jeszcze korzystniejsze oferty specjalne!
Gruperozłotówki zgromadzone na Koncie Gruper.pl zachowują ważność przez 3 miesiące, więc masz sporo czasu na zastanowienie się nad tym, co chciałbyś jeszcze kupić. 


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz