piątek, 12 lipca 2013

InterContinental Warszawa za 260 PLN ze śniadaniem

Jako czytelnicy miesięcznika Cosmopolitan, którymi oczywiście wszyscy jesteśmy :), mamy możliwość skorzystania ze zniżki przy rezerwacji warszawskiego InterContinentalu.

Rezerwując hotel na hasło "Cosmopolitan" pod numerem telefonu +48 22 328 88 60
za dwuosobowy pokój ze śniadaniem zapłacimy tyko 260 zł.

Oferta obejmuje weekendowe noce aż do 31 sierpnia. Liczba pokoi w promocji jest ograniczona.


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

3 komentarze:

 1. Skorzystałem z tej promocji, miejsca są. W sumie bardziej mi sie opłaca skorzystania z tej promocji (śniadania), niż tej 35% zniżki którą ukazała sie niedawno w IHG.

  Pan przyjął rezerwację na moje nazwisko podałem mu swój nr w IHG Rewards Club i to wszystko. Podpytałem o upgrade pokoju, jeśli będą wolne miejsca, otrzymam.

  Rafał czy taka rezerwacja będzie widoczna/powinna być widoczna na moim koncie??

  OdpowiedzUsuń
 2. To zazdroszczę, śniadanka na pewno mają niezłe ;)

  Tak, powinna się pojawić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Rezerwacja jednak nie będzie widoczna na koncie IHG. Ponieważ jest to promocja tylko w IC Warszawa (wewnętrzna, dla czasopism). Co więcej nie dostaniemy za nią żadnych punktów (co dla mnie było kluczowym elementem). Odwołałem rezerwację, w zamian zabookowałem Hiltona. Dobrze, że się z nimi skontaktowałem telefonicznie przed przyjazdem (plułbym sobie w brodę). Próbowali mi jeszcze wmówić że moja rezerwacja jest nieodwracana (musiałem wcześniej poddać nr karty k. dla zagwarantowania noclegu). Na co ja, że w potwierdzeniu rezerwacji nie ma żadnej wzmianki o tym fakcie. Pani coś tam sprawdziła i potwierdziła faktycznie moją wersje i odwołała rezerwację bez kosztowo. Trzeba mieć się jednak na baczności przy tego typu promocjach.


  Próbowałem jeszcze negocjacji, że zarezerwuje nocleg jeszcze raz a oni scalą mi poprzednią rezerwację wraz z ceną i śniadaniem (w sumie nocleg teraz nie jest dużo droższy, jakieś 30 PLN, bez śniadania) . A gdzież tam, nie ma ma mowy o takich kombinacjach:>. W myśl zasady "nie to nie" wybrałem konkurencję:>

  OdpowiedzUsuń