czwartek, 7 sierpnia 2014

Darmowy tablet Samsung Galaxy Tab za założenie konta!

Bank BNP Paribas rozdaje tablety Samsung Galaxy Tab P3 Lite SM-T110 (o wartości 400 zł) za założenie konta oraz wydanie kartą debetową 400 złotych! Promocja trwa do 31.08 lub do wyczerpania nagród (dokładnie to regulamin mówi wyłącznie o limitowanej możliwości przystąpienia do sprzedaży premiowej = otwarcie konta poprzez kliknięcie w banner, a nie o limitowanej ilości nagród!) i jest skierowana do osób, które nie posiadają konta w BNP Paribas.

Żeby otrzymać tablet należy:
 • otworzyć konto w banku klikając w link na stronie promocji (rejestracja do promocji się już zakończyła!)
 • do 30.09.2014 aktywować iKonto oraz wykonać kartą debetową transakcje na kwotę co najmniej 400 zł.

Tablet zostanie wysłany do 10 października 2014 r.

Jest jeszcze mały haczyk w regulaminie: nie można wypowiedzieć umowy o prowadzenie iKonta w banku w okresie do 12 miesięcy od jej zawarcia, inaczej trzeba by było zwrócić bankowi wartość tabletu!
Nie jest to jednak żaden problem, wystarczy co miesiąc przelać z innego konta 1000 zł na rachunek w BNP Paribas i wtedy prowadzenie konta nic nie będzie nas kosztować (inaczej 9 zł). Nie musi to być wynagrodzenie, a owe tysiąc złotych może krążyć co miesiąc na przemian między rachunkiem w BNP a rachunkiem w innym banku ;)

Opłata miesięczna za kartę debetową wynosi 6 zł, nic jednak za nią nie zapłacimy, jeśli wydamy co najmniej 200 zł w każdym miesiącu. Ale karty nie trzeba posiadać przez 12 miesięcy, można ją zamknąć po otrzymaniu tabletu! Stracimy jednak wtedy możliwość otrzymywania 3-procentowego money-backu (do 50 zł miesięcznie) za płatności PayU, także może być warto tę kartę zachować i z niej korzystać!

Moim zdaniem promocja jest świetna, warunki są bardzo proste do spełnienia, a tablet na pewno mi się przyda! :)


Aktualizacja 9.10.2014:
Jak przyciągnąć do siebie klientów, zmusić ich do korzystania ze swoich usług, płacenia prowizji i jeszcze może utrzymania konta przez rok?
Stworzyć promocję, w której według regulaminu KAŻDY, kto spełni jej warunki otrzymuje tablet, a następnie zmienić zdanie, że tylko najszybsze osoby go otrzymają, bo przecież liczba nagród była limitowana... ciekawe do ilu, dziesięciu? A może do dwóch? Bardzo prawdopodobne.

Pięknie z nas bank BNP Paribas zrobił idiotów. Tabletu oczywiście nie otrzymałem, dziś za to przyszedł taki mail:
BNP Paribas tablet nie otrzymany sciema

Czy ktoś w Was w ogóle był tym szczęśliwcem i otrzymał ten tablet-widmo? Pewnie ciężko będzie znaleźć te kilka osób, którym się to udało...
Ja sprawy na pewno tak nie zostawię.


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

27 komentarzy:

 1. serio? ja wiem ze afiliacja to afiliacja ale zeby na bloga o hotelach dawac tego typu akcje :| czytalem cie od dosyc dawna i zawsze zalezalo mi na dealach hotelowych - a nie spamie o tabletach :/

  OdpowiedzUsuń
 2. To może nie zauważyłeś, że takie posty już były wcześniej ;)

  Na pewno wyjątkowo dobre promocje się będą pojawiać, nawet niekoniecznie związane z hotelami. Tutaj to nie jest aż taki offtopic, w końcu tablet przydaje się w podróży, a niektórzy mogą nie mieć urządzenia z iOS 7 lub Androidem i np. nie mogą skorzystać z dobrych aplikacji/promocji hotelowych ;)
  http://www.hotelspotter.pl/2014/02/hotel-tonight-150-pln-dla-kazdego.html
  http://www.hotelspotter.pl/2013/10/darmowa-noc-w-hotelach-shangri-la.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety link do promocji nieaktywny już po dniu od informacji...

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za info, rzeczywiście wstrzymali tę kampanię w Systemie Partnerskim Bankier.pl (wyczerpał im się budżet;).
  Dodałem linka, który jeszcze działa :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy karta debetowa jest wysyłana automatycznie po aktywowaniu konta, czy trzeba składać wniosek?

  OdpowiedzUsuń
 6. Automatycznie wysyłana, wniosek o kartę jest już zawarty w umowie.

  OdpowiedzUsuń
 7. "Ale karty nie trzeba posiadać przez 12 miesięcy, można ją zamknąć po otrzymaniu tabletu!"

  A czytałeś regulamin? Jest napisane, że z karty można zrezygnować w terminie 14 dni od podpisania umowy i to tylko jeśli nie wykonało się nią żadnej transakcji.

  Przeczytałam też, że karta jest objęta ubezpieczeniem „Bezpieczna karta” – zakres B w kwocie 1 zł miesięcznie. Staram się znaleźć informację czy można z tego ubezpieczenia zrezygnować?

  OdpowiedzUsuń
 8. Znalazłam że to iKonto to Konto Dobrze Dobrane tyle że założone przez internet, czyli w tym przypadku to ubezpieczenie jest darmowe :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Chodziło mi o to, że w regulaminie promocji jest tylko warunek co do utrzymania konta przez 12 miesięcy, a rzeczywiście, kartę można zamknąć w już po wydaniu nią tych 400 zł. Także jak ktoś tego dokona znacznie wcześniej niż do końca września, to nie musi czekać na otrzymanie tabletu ;)

  Zgadza się, ubezpieczenie jest darmowe dla posiadaczy iKonta ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Cześć, jest ta promocja jeszcze aktywna? Jeżeli otworzę konto z tego drugiego linku (bo ten pierwszy nie działa) to będzie ten tablet gwarantowany czy może się okazać, że tablety się już skończyły i tylko zostanę z kontem......

  OdpowiedzUsuń
 11. Hej, tak, podobno dopóki ta strona promocyjna działa i da się przez nią założyć konto, to na pewno dostanie się tablet po wydaniu tych 400 zł ;)


  Pierwszy link to był mój polecający i on już rzeczywiście nie działa, ale bezpośredni nadal działa ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Przyszła karta (jaka fajna!;) poleconym i PIN w osobnym liście, już nawet jedna transakcja przy użyciu PINu zrobiona, w celu aktywacji owej karty ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Dziś rozmawiałem z BOK i kobieta jak katarynka powtarzała, że promocja trwa do wyczerpania nagród, co wg niej nie gwarantuje mi tabletu, a ona nie ma wglądu ile aktualnie zostało. Trochę to wyklucza się z pkt. 4, gdzie spełnienie 2 opisanych przez Ciebie warunków daje pewność otrzymania Samsunga. Ja rozumiem to tak, że jeżeli wyczerpują im się te nagrody, to po prostu zamykają ofertę. Inaczej mogliby mieć 1 sztukę do sprezentowania, a resztę klientów nabić, jak mnie kiedyś mbank. W sumie to już założyłem to konto, ale nie mam ochoty z kolejnym bankiem się sądzić...

  OdpowiedzUsuń
 14. No tak właśnie powinno być, zgodnie z regulaminem. Na infoliniach to często niestety się z prawdą mijają...

  OdpowiedzUsuń
 15. Pani na infolinii powiedziała mi dokładnie to samo. Wchodząc z linku tego działającego jest napisane, że promocja zakończona. Myślicie że to znaczy że wszyscy którzy zdążyli założyć konto dostaną tablety?

  OdpowiedzUsuń
 16. To dobry znak, inaczej mogliby przecież tę stronę promocji trzymać aż do 31.08 ;)
  To teraz trzeba tylko spełnić warunki oraz nie zapominać o przelewaniu sobie tego tysiąca co miesiąc ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. sprawa grubymi nićmi szyta. niestety okazuje się że ci co NAJSZYBCIEJ dokonali aktywacji konta i tych transakcji za 400zł dostaną tablety... a ile tych tabletów było? tego już nie mówią. jednym słowem KAŻDY nie dostanie tableta. jednocześnie na pocieszenie infolinia twierdzi że jeśli nie dostanie się tableta można rozwiązać umowę przed upływem 12mcy i nie ponieść 400zl kary... choć nadal nie chce mi się w to wierzyć jakoś...

  OdpowiedzUsuń
 18. No ciekawe jak to będzie... w regulaminie w końcu nie ma nic o tym, że tablet dostaną najszybsze osoby. "Trochę" to by było sprzeczne z "Każdemu Uczestnikowi, która spełni warunki Sprzedaży Premiowej opisane w dziale IV Regulaminu, Bank przyznaje tablet Samsung Galaxy Tab P3 Lite SM-T110"...

  Takie pocieszenie to jest mało satysfakcjonujące, jak im się niby skończą tablety, to powinni przynajmniej wpłacić pozostałym osobom wartość nagrody na konto. W końcu na pewno nieźle zarabiają na każdym kliencie, który przez co najmniej rok musi utrzymać konto.
  No chyba, ze bankowi zależy na zdobyciu opinii naciągacza i rzeczywiście mają znacznie mniej tabletów i nic sobie z tego nie będą robić... W ostateczności trzeba będzie zgłosić skargę do Komisji Nadzoru Finansowego czy Arbitra Bankowego w ZBP.

  OdpowiedzUsuń
 19. Niestety takie jest stanowisko banku. Ludzie na infolinii jak mantrę powtarzają że wyraźnie jest napisane w regulaminie że okres sprzedaży trwa do wyczerpania nagród. I koniec. Takie stanowisko:

  odnośnie
  przebiegu promocji i przyznania nagród obowiązują przepisy regulaminu
  promocji. Warunek dostępności nagród jest nadrzędny - nagrody przyznaje
  się tak długo, dopóki nie zostanie wyczerpana ich pula. Do 30 września
  uczestnicy promocji mają czas na spełnienie warunków zapisanych w
  regulaminie, dostępnym na stronie www banku, jednak pula uczestników
  promocji, którzy spełnią jej warunki, może się wypełnić przed tym
  terminem.
  Warunek zwrotu 400 zł wartości tabletu dotyczy tylko klientów, którzy
  otrzymają tablet i będą chcieli rozwiązać umowę przed upływem 12 m-cy. W
  przypadku wyczerpania zapasów nagród i jej nieotrzymania, warunek ten
  nie ma zastosowania – Klient może wypowiedzieć umowę i zamknąć konto bez
  konsekwencji.

  OdpowiedzUsuń
 20. Czyli może wyjść na to, że to był niezły przekręt, w końcu mogli mieć nawet i 2 tablety dostępne, a klientów sobie wielu zdobyli, z których część już na pewno naraziła się na jakieś opłaty, a inni zostaną z tym kontem np. z obawy o te 400 zł, ale nawet jeśli nie, to i tak stracili chociażby czas na nieprecyzyjnie opisaną promocję.

  No ale jeszcze trzeba poczekać, moim zdaniem to błędna interpretacja zasad promocji. Owszem, jest napisane, że do wyczerpania nagród, ale: "Okres trwania Sprzedaży Premiowej premiującej otwarcie iKonto w BNP Paribas Banku Polska S.A. trwa od 01.08.2014 r. do 31.08.2014 r. lub do wyczerpania Nagród." - czyli, że można było przystąpić do promocji do końca sierpnia, a gdyby wcześniej skończyły się nagrody to bank ma prawo zakończyć wcześniej tą możliwość (i tak się właśnie stało). To jakby tylko zabezpieczenie, żeby nikt nie miał pretensji, że 31.08 nie może już przystąpić do promocji...

  Dalej jest już, że "Uczestnik nabywa prawo do nagrody (..) jeśli spełni łącznie następujące warunki: 1) w okresie trwania Sprzedaży Premiowej kliknie w banner reklamowy (..), 2) do 30.09.2014 aktywuje iKonto w BNP Paribas Banku Polska S.A. i wykona transakcje kartą debetową na kwotę przynajmniej 400 zł." - pierwszy punkt - w okresie trwania SP, drugi - do 30.09. Spełnione warunki? Spełnione.
  I dalej - "Każdemu Uczestnikowi, która spełni warunki Sprzedaży Premiowej opisane w dziale IV Regulaminu, Bank przyznaje tablet Samsung Galaxy Tab P3 Lite SM-T110".

  Nic nie ma o tym, że o przyznaniu nagrody decyduje kolejność spełnienia warunków, każdy uczestnik SP, czyli ten któremu udało się kliknąć w banner promocyjny i założyć konto, a potem spełnić ten drugi warunek, otrzymuje tablet.

  No ale jakie będzie ostateczne stanowisko banku, to się okaże... tylko jak inne niż powyższe, to nie mają racji i działają wbrew regulaminowi promocji.

  OdpowiedzUsuń
 21. Dostał już ktoś tablet?

  OdpowiedzUsuń
 22. Ktoś chyba pisał, że od października mają wysyłać.

  OdpowiedzUsuń
 23. no to czekamy :-)

  OdpowiedzUsuń
 24. Kompletna amatorszczyzna i na dodatek krętactwo.
  Oszustwie z obiecanymi tabletami zapamiętamy im na długo...
  Zrobili sobie rewelacyjną ANTY-REKLAMĘ.

  A próbowaliście sprawdzić blokady na karcie płatniczej? Nie ma takiej opcji. Tak - nie ma! Potwierdzone przez bank. O tym że zapłaciliście kartą dowiecie się na Infolinii lub po kilku dniach w waszej historii konta.

  Żałosny bank.

  OdpowiedzUsuń
 25. No właśnie, to jest spora wada z tym, że nie widać jakie dokładnie blokady są na koncie...

  OdpowiedzUsuń
 26. Dużo osób dostało takiego maila jak Rafał? Bo ja jeszcze nic nie otrzymałam...

  OdpowiedzUsuń
 27. Ja wczoraj dostałem akurat maila gratulacyjnego, ale widzę właśnie, że bank się zreflektował. I dobrze, bo trochę głupio się czułem, że Rafał nagrał ludziom sprzęt a sam nie dostał. Dobrze że wszyscy dostaną :)

  OdpowiedzUsuń