czwartek, 4 września 2014

IHG Into The Nights, czyli dziesiątki darmowych nocy!


Aktualizacja: Obecnie trwa promocja Set Your Sights w IHG!

Wystartowała duża promocja IHG Rewards Club - Into The Nights. Jest to jakby kolejna edycja jednej z najlepszych promocji punktowych ostatniego czasu, czyli The Big Win. Znów do zdobycia są dziesiątki tysięcy punktów lojalnościowych IHG, trzeba tylko wykonać określone zadania polegające na nocowaniu w hotelach spod znaku IHG (Holiday Inn, Holiday Inn Express, Crowne Plaza, Indigo, InterContinental i inne).

Warto przypomnieć, że już 5.000 punktów wystarczy, żeby spędzić jedną noc nawet w bardzo luksusowych hotelach na całym świecie, a to dzięki cyklicznej promocji Point Breaks. Spełniając warunki Into The Nights mamy więc szansę nawet i na kilkadziesiąt darmowych nocy (lub tylko kilka, ale w dowolnych, nawet bardzo luksusowych hotelach, bez względu na promocję PB)! Poza tym punkty IHG nigdy nie wygasają.

Dzięki poprzednim edycjom tej promocji wiele osób odkryło co to jest mattress run, czyli spanie wyłącznie dla punktów (tzw. durnospanie;)). Nawet opłacało się specjalnie polecieć do Frankfurtu i spędzić noc w 5-gwiazdkowym InterContinentalu, nie mówiąc już o innych hotelach (konto #1, #2, podsumowanie;). Jedynie trzeba brać poprawkę na to, że tzw. kody bonusowe nie są już za pewną oraz bezpieczną metodą na zdobycie dodatkowych punktów.

>>> LINK DO PROMOCJI INTO THE NIGHTS
>>> LINK DO REZERWACJI HOTELI IHG

Wystarczy się zalogować podając numer swojego konta w IHG oraz hasło/PIN, a jeśli nie jesteśmy jeszcze członkami IHG, to można się od razu zarejestrować w tym darmowym programie klikając "Join Now".

Każda z osób ma inne zadania w Into The Nights, w zależności od ilości spędzonych wcześniej nocy w hotelach IHG. Na spełnienie wszystkich mamy czas do 31 grudnia 2014 r. (włącznie).

Moje zadania prezentują się następująco, są dość wymagające!
zadania Into The Nights IHG Big Win - Rafal
 • Stay more - 14.400 pkt. za 8 nocy w dowolnych hotelach IHG
 • Explore our brands - 31.200 pkt. za pobyty w 5 różnych markach IHG - dość ciężkie zadanie, bym musiał przenocować w tych wszystkich markach: Holiday Inn, Holiday Inn Express, Hotel Indigo, Crowne Plaza oraz InterContinental, reszta jest raczej poza Europą, no może oprócz Staybridge Suites w Wielkiej Brytanii i Sankt Petersburgu.
 • Book with IHG - 6.700 pkt. za 6 pobytów zarezerwowanych na stronie IHG lub w aplikacji mobilnej
 • Take our survey - 100 pkt. za wypełnienie ankiety, która będzie za jakiś czas dostępna
 • Weekender - 8.400 pkt. za 3 pobyty w soboty (noce z soboty na niedzielę)
 • Stay Smart - 7.200 pkt. za pobyty w 2 różnych hotelach Holiday Inn Express

Gdyby się uprzeć, to wystarczyłoby mi w sumie 8 nocy: 3 hotele w Warszawie plus wycieczki do Berlina "po" Crowne Plaza (który jest też np. w Wilnie i Bratysławie), Indigo oraz drugi HIX i w tym 3 pobyty w soboty. Nie tak najgorzej. ;)

Gdzie są poszczególne marki hoteli IHG można sobie łatwo sprawdzić dzięki tej mapce.

Do zdobycia mam w sumie 68.000 puntów za poszczególne zadania oraz kolejne 68.000 bonusu za spełnienie wszystkich 6 zadań, czyli w sumie 136.000 punktów pozwalających na spędzenie nawet 27 darmowych nocy w hotelach IHG! (nie patrzcie na to "or 3 nights";)

Tak w ogóle to ciekawe co oznaczają owe darmowe noce, które można wybrać zamiast bonusu punktowego. Nie jest to (jeszcze?) wyjaśnione w zasadach promocji. Najlepiej jakby były to certyfikaty na darmowe noce w dowolnych hotelach IHG (które potrafią kosztować nawet i 50.000 punktów) bo w sumie jak inaczej? (aktualizacja: i tak rzeczywiście jest;). U mnie jest to 68 tys. punktów lub 3 noce, także żeby to się jakoś opłacało to te noce powinny być warte co najmniej 25 tys. pkt., inaczej wolę wybrać punkty, które mogę wymienić nawet na 13 darmowych nocy w Point Breakach, które do tego nie wygasają. A regulamin mówi, że owe certyfikaty na darmowe noce muszą być wykorzystane w ciągu 60 dni od zakończenia promocji.

Aktualizacja: Może się jednak opłacać wybrać certyfikaty na darmowe noce zamiast bonusowych punktów. Szczególnie jeśli planujemy zamienić je na noce w jakichś bardzo dobrych (i drogich) hotelach typu InterContinental Londyn czy Paryż. Ich ceny dochodzą nawet do 2000 PLN za noc, a w punktach kosztują 50.000 za noc. Nie ma też szans, żeby takie hotele trafiły na promocyjną listę Point Breaks. Wyboru certyfikatów czy bonusowych punktów dokonać należy do 31 stycznia 2015 r., a w przypadku gdy zdecydujemy się na certyfikaty - trzeba je wykorzystać do 31 grudnia 2015 r.

Więcej o darmowych nocach w nowym poście: "Jak za darmo przenocować w 5-gwiazdkowym hotelu w Londynie czy Paryżu (zamiast płacić nawet 1900 PLN za noc)".

Ciekawe też czy to "Unlock bonus offers" oznacza, że będą jeszcze inne możliwości na uzyskanie dodatkowych punktów.

Jak będziecie chcieli zarezerwować jakiś hotel IHG, to będę bardzo wdzięczny za korzystanie z któregoś z moich linków, ewentualnie klikanie w ten banner IHG po prawej stronie, na górze bloga ;) No chyba, ze macie jakieś zadanie, które koniecznie wymaga rezerwacji przez aplikację. Dzięki! ;)

Jeszcze może prześledźmy zadania na koncie Ani:
zadania Into The Nights IHG Big Win - Ania
 • Stay more - 13.200 pkt. za 6 nocy w dowolnych hotelach IHG
 • Explore our brands - 28.800 pkt. za pobyty w 4 różnych markach IHG - oprócz dostępnych w Polsce Holiday Inn, Holiday Inn Express i InterContinentalu, trzeba by jeszcze spędzić noc np. w Crowne Plaza czy hotelu Indigo
 • Book with IHG - 3.400 pkt. za 3 pobyty zarezerwowane na stronie IHG lub w aplikacji mobilnej
 • Take our survey - 100 pkt. za wypełnienie ankiety, która będzie za jakiś czas dostępna
 • Weekender - 8.400 pkt. za 3 pobyty w soboty (noce z soboty na niedzielę)
 • Change your view - 7.200 pkt. za pobyty w 2 różnych hotelach Holiday Inn
 • Bonus Point Package Reward - 3.000 pkt. za 1 pobyt w taryfie Bonus Points Package ze śniadaniem - dość kosztowne może być to zadanie, szczególnie ze względu na śniadanie, a też nie każdy hotel oferuje taryfę dającą punkty bonusowe, np. w hotelu Holiday Inn Warszawa-Józefów po wybraniu taryfy Best Flexible można przejść na zakładkę Bonus Points, ale nie widzę możliwości dodania do niej śniadania...

Ania do zdobycia ma 64.100 punktów z 7 zadań oraz 25.000 punktów bonusowych za wykonanie co najmniej 6 z nich. W sumie wychodzi 89.100 punktów, co starczy na 17 darmowych nocy w Point Breakach. Z jednego zadania można zrezygnować (np. z tego Bonus Point Package Reward), co lekko zmniejszy liczbę punktów, ale nadal będzie uprawniać do bonusu (a np. 86.100 punktów to i tak nadal 17 nocy, gorzej jakby się chciało zrezygnować z Explore our brands ;).

A jak u Was?
Ciekawe jak wyglądają zadania dla osób, które dopiero zarejestrują się w programie lub nie spędziły jeszcze żadnej nocy w hotelach IHG?
Dajcie znać!

Aktualizacja, 20.10.2014:
Podobno niektórym osobom IHG zmieniło warunki promocji Into The Nights, a konkretniej zadania "Download and book on the IHG app" polegającego na rezerwacji pobytu (w pierwotnej wersji - jednego!) poprzez mobilną aplikację. Nagle IHG sobie wymyśliło, że pobytów musi być jednak więcej. Niektórym podniesiono np. do 3 pobytów, ale na FlyerTalk są osoby, które musiałyby ich odbyć nawet i kilkadziesiąt... Jeśli to nie jest błąd, to IHG zagrało bardzo nie fair, szczególnie że minęły już prawie dwa miesiące od rozpoczęcia promocji.
Jeśli mieliście do wykonania takie zadanie, to sprawdźcie czy przypadkiem Wam tez nie zmieniono wymaganej liczby pobytów...

Aktualizacja, 21.10.2014:
IHG na szczęście się zreflektowało i jednak cofa wprowadzone w warunkach promocji zmiany! Osoby, które zarejestrowały się wcześniej do promocji Into The Nights muszą odbyć zaledwie jeden pobyt zarezerwowany przez aplikację (nawet jeśli wymagania w tym zadaniu obecnie mówią co innego), tak jak było od początku. Ci, którzy jeszcze nie zapisali się do ITN otrzymają niestety zadanie z wyższą liczbą nocy do odbycia, o ile oczywiście w ogóle dostaną zadanie "Download and book on the IHG app".

Osoba z IHG Care tak pisze w poście na FlyerTalk:

We apologize for the recent issue regarding the Into The Nights Promotion. We have identified the solution and are moving toward quick resolution.

We have been advised of the following:
· All affected IHG Rewards Club members who we know have made progress towards the offer, but then received a revised hurdle offer, will have their offer marked as "completed."

· IHG Rewards Club will be sending a direct email communication to those members who have made progress toward their offer. We will be letting them know we will be honoring the original offer and marking their progress as complete.

· IHG will be honoring their original offer and IHG Rewards Club Members will see their offer as complete if they made progress toward it. If the members have yet to stay toward their offer, but have already registered, it will transition back to a hurdle of one stay to complete.

· IHG will not be changing any point values, so the members will receive the original amount of points that the offer showcased.

· IHG Rewards Club Members who have yet to register or to see their offers will receive the variable stay amounts. To those who may inquire why they have a variable amount, we are honoring the original offers that members saw when they received their offers. All members who are newly registering are receiving the correct variable amounts.


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

206 komentarzy:

 1. Daję znać. Status Club, jestem po jednym zakończonym pełnym sukcesem Big Win i łącznie 6 nocach w IHG w tym roku (brakuje mi 4 do Golda):

  Oferta - 56800 pkt. + bonus 57000 pkt./3 noce za:

  1. 10 nocy w jakimkolwiek hotelu IHG (15700 pkt.)
  2. 7 sobót w jakimkolwiek (18000 pkt.)
  3. 1 pobyt zarezerwowany jako "Bonus Points Package with breakfast rate" (3000 pkt.)
  4. IHG App (20200 pkt.)

  Aplikacja kusząca, ale nie mam i nie zamierzam mieć smartfona, tabletu ani czegokolwiek takiego, więc :-/

  OdpowiedzUsuń
 2. a mi dali takowe g...o i nie mam najmniejszego zamiaru tego robić...

  29,600 Points or 2 Free Night(s) - Complete 5 of 5 offers and earn 29,600 bonus points or 2 free nights

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba średnio
  NA górze na szarym pasku mam bonus points 20tys a w zadaniach mam 50tys.

  czyli max 70 tys?

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, dodatkowo 20 tys. za wykonanie (pewnie) wszystkich poszczególnych zadań.

  OdpowiedzUsuń
 5. Sporo tych sobót :p
  A to IHG App to na czym dokładnie polega? Ileś nocy zarezerwowanych przez aplikację?

  OdpowiedzUsuń
 6. Zależy ile nocy trzeba zrobić do tych zadań ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. "Download and sign in to the IHG App and book a stay."

  "Bonus points or bonus miles listed above will be rewarded after
  downloading the IHG App and Staying the number of qualifying Stays
  required are booked on the IHG App 1 September 2014 and 31 December
  2014 ( (both dates inclusive)"

  Jeden pobyt, to jest niezła oferta, prawda? Może wystarczy jak tę aplikację zgram i zarezerwuję jakąś noc w IHG u kogoś znajomego z odpowiednim sprzętem?

  OdpowiedzUsuń
 8. 42,000 Points or 2 Free Night(s)
  Complete 5 of 5 offers and earn 42,000 bonus points or 2 free nights:

  Stay 4 night(s) at any of IHG’s
  Stay 2 Saturdays at any of our IHG hotel brands
  Stay at 2 InterContinental® Hotels and Resorts
  Book 1 stays using the Bonus Points Package with breakfast rate to earn more points faster
  Book 2 stay(s) including a Friday or Sunday night (stay must include 2 or more nights)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wow, no to rewelacja!
  Tak, wystarczy, że ktoś zainstaluje tą aplikację u siebie i zrobisz przez nią rezerwację, nie trzeba mieć tego telefonu ze sobą ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Piszcie też ile za poszczególne zadania, bo nie zawsze jest tak jak u mnie, że tyle samo punktów bonusowych się dostaje ile wynosi suma za wszystkie zadania ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. No to jedyne, które wykonam, super, faktycznie mnóstwo punktów za "nic". Dziękuję za pomoc!

  OdpowiedzUsuń
 12. Mam problem z rejestracją. Nie mogę wybrać kraju (brak listy). To tymczasowe czy u mnie coś nie tak?

  OdpowiedzUsuń
 13. Chyba nikt nie pobije tej osoby z Facebooka i jej zadania z 1 pobytem zarezerwowanym przez aplikację, który da.... 73.900 punktów!

  OdpowiedzUsuń
 14. Hmm, ja nie musiałem nic wybierać, tylko podać dane do logowania:

  OdpowiedzUsuń
 15. Chyba nikt nie pobije tej osoby z Facebooka i jej zadania z 1 pobytem zarezerwowanym przez aplikację, który da.... 73.900 punktów!

  OdpowiedzUsuń
 16. Heh, no to kolejny big win do kosza. Za bonus 16k żądają np. 7 nocy (!). To Ty przy 68k masz 8 nocy...
  Zresztą sam zobacz Rafał.
  Jedyna pociecha, że mogę nie spełnić jednego zadania.

  OdpowiedzUsuń
 17. Bo już masz konto. Ja nie mam i przy rejestracji nie mogę wybrać kraju, a bez tego konta nie założę.

  OdpowiedzUsuń
 18. Na drugim koncie (dziewczyna sobie niedawno założyła) nie można zalogować się do Into The Night.. Tymi samymi danymi spokojnie można zalogować się na konto IHG

  OdpowiedzUsuń
 19. U mnie to samo (konto żony)

  OdpowiedzUsuń
 20. 5 nocy? Ja widzę 4.
  Ok, masz 5 marek, ale przynajmniej otrzymujesz za to konkretną ilość pkt:p

  OdpowiedzUsuń
 21. 4 brandy, ale musisz 2x Holiday Inn, także nie wystarczą 4 noce na te zadania

  OdpowiedzUsuń
 22. To rzeczywiście, muszą mieć coś nie tak, oby to naprawili szybko...

  OdpowiedzUsuń
 23. No, spore wymagania, ale mało punktów...

  OdpowiedzUsuń
 24. Ok, dzięki, już ogarniam :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Chociaż bym się zastanowił nad tymi 4 brandami i 3 pobytami z aplikacji, bo za 4 noce by się dostało prawie 25 tys.
  Do tego 1 noc w innym HI i +4,8 tys., potem jeszcze 2 noce i +9 i +39, hehe ;)

  Z nowymi kontami rzeczywiście jakieś problemy są obecnie...

  OdpowiedzUsuń
 26. Ja też mam marnie: 7 nocy do zrobienia za 50.000

  A co znaczy na szarym pasku na dole "Unlock bonus offers
  for the opportunity to earn additional rewards"

  OdpowiedzUsuń
 27. No właśnie, ciekawe co to znaczy, może jeszcze będą jakieś dodatkowe punkty do zdobycia

  OdpowiedzUsuń
 28. Czy zadanie na ściągnięcie aplikacji dostają tylko osoby, które jej nie używały wcześniej? Ja używam i go niestety nie mam.

  OdpowiedzUsuń
 29. W sumie też używałem i też go nie mam...

  OdpowiedzUsuń
 30. Udało mi się zapisać do promocji (e-maila dostałem), ale nic dalej się nie pokazuje. Dostaję: We are sorry, but there was an error. Please try again later. Ktoś jeszcze tak ma?

  OdpowiedzUsuń
 31. U mnie słabo - chyba tym razem odpuszczę. Szkoda.  16,000 Points or 2 Free Night(s)
  Complete 5 of 6 offers and earn 16,000 bonus points or 2 free nights

  Stay 9 night(s) at any of IHG’s 4,700 hotels worldwide - 10000 p.

  Stay at 3 brands - 11200 p.

  Book 5 stays directly on the ihg.com web/mobile sites or IHG App - 2900 p.

  Stay at 2 Holiday Inn hotel(s) - 4800 p.

  Stay at 2 Hotel Indigo® hotel(s) - 12000 p.

  Book 1 stays using the Bonus Points Package with breakfast rate to earn more points faster. - 2000 p.

  Unlock bonus offers for the opportunity to earn additional rewards

  OdpowiedzUsuń
 32. Założyłem konto poprzez apkę na androida i w momencie próby zalogowania na stronie z linku wyskakuje błąd We are sorry, but there was an error. Please try again later.

  OdpowiedzUsuń
 33. Mi cały czas przy próbie zalogowania się wyskakuje:

  We are sorry, but there was an error. Please try again later.  Konto mam od miesiąca. Na koncie jeden niekwalifikowalny pobyt i rezerwacje na wrzesień. Czy ktoś miał podobnie?

  OdpowiedzUsuń
 34. 40,000 Points or 2 Free Night(s)

  10,800 Points Stay 11 night(s) at any of IHG’s 4,700 hotels worldwide
  6,400 Points Stay 4 Saturdays at any of our IHG hotel brands
  12000 Points Stay at 7 Holiday Inn hotel(s)
  2000 Points Book 1 stays using the Bonus Points Package with breakfast rate
  8,600 Points Download and sign in to the IHG App and book a stay

  OdpowiedzUsuń
 35. Kiszka, mam zaliczyc 2 Indygo - gdzie one wogole sa w normalnej cenie?

  OdpowiedzUsuń
 36. Moze warto dodac informacje, czy jesli ktos korzysta z "Twoich linkow" to Pan ma z tego jaki profit lub nie

  OdpowiedzUsuń
 37. Sa dwa w Berlinie wiec akurat mozna oba "zaliczyc" w jeden weekend. Jesli chodzi o to, czy sa w "normalnej cenie" to potrzebna by byla definicja "normalnej ceny" ;)

  OdpowiedzUsuń
 38. Raczej nie jest tak tragicznie (jesli w 3 brandach bedzie po jednym pobycie w Holiday Inn i Indigo) to wszystko mozna zrobic w 5 pobytach (z czego jeden musi miec Bonus Point Package) - oczywiscie odrzucajac te 9 nocy. Tylko, ze troche malo pkt daja wiec moze nie warto ...

  OdpowiedzUsuń
 39. Niestety nie mogę się zalogować pod linkiem do promocji. Konto IHG mam od jakiegoś czasu, ale jeszcze nic nie rezerwowałem... lipa;/

  OdpowiedzUsuń
 40. Sporo osób ma niestety ten problem... trzeba pewnie czekać aż naprawią błąd...

  OdpowiedzUsuń
 41. Całkiem nieźle, pewnie bym zrezygnował z tego Bonus Points Package, a jak się planuje tylko 3 pobyty to można i zrezygnować z tego pierwszego zadania, oczywiście będzie wtedy o 8,800 pkt. mniej.

  OdpowiedzUsuń
 42. Stay at 2 Hotel Indigo® hotel(s) - 12000 p.

  też to mam.
  gdzie polecacie oprócz Berlina

  OdpowiedzUsuń
 43. Mam, mam, zakładam, że to się rozumie samo przez się, w końcu za coś dziękuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 44. odlotyzrzeszowa.pl4 września 2014 21:20

  Ja mam coś takiego:

  OdpowiedzUsuń
 45. Czy wliczaja sie noce rezerwowane np. przez Hotel Tonight? Czy liczą się noce kupione za punkty?

  OdpowiedzUsuń
 46. u mnie raczej słabo - zadania nie są trudne, ale za same zadania po 1000 pkt, choć kusi bonus 50 000 pkt za w sumie 3 dobrze zaplanowane noclegi

  OdpowiedzUsuń
 47. A ja mam takie zadania --> pierwszy raz będe się bawić --> jakieś wskazówki?

  OdpowiedzUsuń
 48. A ja mam takie zadania --> pierwszy raz będe się bawić --> jakieś wskazówki?

  OdpowiedzUsuń
 49. rezerwacji należy dokonywać przez ihg czy można zrobić to przez jakiegoś pośrednika? (przy okazji często robić to taniej niż na ihg)

  OdpowiedzUsuń
 50. Nie, tylko przez stronę IHG i tylko kwalifikujące stawki, czyli wyłącznie za $.

  OdpowiedzUsuń
 51. Rzeczywiście warto dla bonusu za wszystkie zadania, czyli 3 noce, w tym dwa różne Holiday Inny (nie Express) i 2 soboty. Myślę, że się opłaca, bo będzie z tego potem 10 (a właściwie to 11) nocy w Point Breakach ;)

  OdpowiedzUsuń
 52. zapisałem żonę - rozumiecie te zadania ? a raczej brak opisanego zadania ...

  OdpowiedzUsuń
 53. O,widze,że mamy te same zadania --> czy dobrze kombinuję,że wystarczą 3 noclegi zarezerwowane przez apkę, w tym 2 w Holiday Inn i co najmniej w 2 soboty i będzie komplet?

  OdpowiedzUsuń
 54. Hmm, to wygląda, że jest wersja dla początkujących ;)
  Myślę, ze całkiem niezła, można się wyrobić w 3 noclegach i będzie 10, a nawet i 11 darmowych potem, opisałem to w odpowiedzi na poniższy komentarz Maćka ;)

  OdpowiedzUsuń
 55. Hmm, dziwne, wygląda na jakiś błąd...

  OdpowiedzUsuń
 56. a dlaczego różne Holiday Inn`y? jest napisane hotel(s) czyli nie ma wymogu by były to różne:)

  OdpowiedzUsuń
 57. Nawet wystarczy 1 przez appkę, te 2 pozostałe mogą być i normalnie na stronie IHG.

  OdpowiedzUsuń
 58. Też tak miałem:) jak się zalogujesz ponownie, to będziesz mieć te same zadania jak niżej

  OdpowiedzUsuń
 59. W ostatnim Big Winie było bardzo podobnie i niestety właśnie chodziło o różne hotele danej marki. Chociaż jest szansa, że system się pomyli (a ten w IHG jest mocno omylny;), no ale raczej bym na to nie liczył.

  OdpowiedzUsuń
 60. Ta wersja dla nowych kont jest dla wszystkich taka sama. Na nowym koncie żony mam to samo: 3 noce za 50 tys. To lepsze niż moje 56 tys. za 7 noclegów, więc na pewno tę wersję robimy. :)

  OdpowiedzUsuń
 61. Czy noclegi zarezerwowane przed rozpoczęciem promocji, a obejmujące terminy do końca grudnia, są do niej zaliczane, czy też wszystko rozpoczyna się dzisiaj i ważne są tylko rezerwacje robione od 04.09?

  OdpowiedzUsuń
 62. Liczy się tylko data noclegu, tak też było w poprzednich edycjach.

  OdpowiedzUsuń
 63. akurat z tego Bonus Point Package nie warto rezygnowac na starcie. np. w HI Jozefow pod Warszawa mozna znalesc daty, w ktorym za te pkt bonusowe z rezerwacja placi sie niecale 50 zl i otrzymuje sie dodatkowe 1000 pkt. Czyli w tym przypadku mozna dostac 3000 pkt za ok 50 zl

  OdpowiedzUsuń
 64. Może i masz rację, tylko czy w HI Józefów rzeczywiście ten BPP zawiera też śniadanie? Z tego co widziałem to nie, ale może to zależy od daty.

  OdpowiedzUsuń
 65. To by było dość uciążliwe pisać za każdym razem, no chyba, że bym wklejał jakąś standardową formułkę. Albo pomyślę nad specjalną stroną-odnośnikiem do tego ;)
  Dzięki za sugestie ;)

  OdpowiedzUsuń
 66. otóż to... polecasz jakiś hotel blisko u naszych sąsiadów np na listopadowy dl. weekend?

  OdpowiedzUsuń
 67. Widocznie nie tylko nowe, ale ludzie z nowymi kontami - z tego co publikują - dostają ją chyba najczęściej. Tobie też się fajnie trafiło, bo mogłeś mieć 17 nocy do zrobienia, jak niektórzy nieszczęśnicy. :)

  OdpowiedzUsuń
 68. Czyli liczą się rezerwacje dokonane wcześniej na okres od 04.09? Bo myślałem, że zapis:
  Must be an IHG® Rewards Club member and must register your member number
  in advance to participate in this Offer ("Registration").
  oznacza, że liczą się tylko rezerwacje dokonane po rejestracji.
  N

  OdpowiedzUsuń
 69. Mam pytanie: czy Holiday Inn Express podchodzi pod Holiday Inn czy jest uznawany jako osobna marka?

  OdpowiedzUsuń
 70. Cześć!
  Jestem świeży jeśli chodzi o IHG. Podpowiedzcie czy jak zrealizować moje warunki? Mieszkam pod Łodzią. Czy gra jest warta świeczki? Czy z zdobytych punktów można rezerwować wszystkie hotele na świecie tylko po różnych stawkach? W grudniu będę w Azji, między innymi w Singapurze, a tam noclegi są drogie...
  Poświęci mi ktoś kilka minut i rozpisze jak najkorzystniej "zacząć" i zebrać jak najwięcej punktów?

  OdpowiedzUsuń
 71. Zna ktoś jakieś daty na zrealizowanie BPP w warszawie? ?

  OdpowiedzUsuń
 72. Nie, to oznacza, że trzeba się zarejestrować do IHG Rewards Club, o ile nie zrobiło się tego wcześniej

  OdpowiedzUsuń
 73. 50,000 points or 2 Free Night(s)
  Complete 5 of 5 offers and earn 50,000 bonus points or 2 free nights

  500 Download and book on the IHG App
  1,000 Stay 3 night(s) at any of IHG’s 4,700 hotels worldwide
  1,000 Book 2 stays directly on the ihg.com web/mobile sites or IHG App
  1,000 Stay 2 Saturdays at any of our IHG hotel brands
  1,000 Stay at 2 Holiday Inn hotel(s)

  Niezbyt trudne, ale nie wiem czy warto powiem szczerze..

  OdpowiedzUsuń
 74. Hmm, 10k pkt. za jakieś 30 USD to chyba warto? :-/

  OdpowiedzUsuń
 75. Cześć,


  1. HI Łódź (sobota): 216 PLN
  2. HI Bydgoszcz (sobota): 179,1 PLN
  3. HI Express Warszawa (weekend): 133 PLN


  Jedna/dwie z nich zarezerwowana za pomocą aplikacji, jedna/dwie na stronie internetowej.


  Dochodzą dojazdy do Warszawy i Bydgoszczy, ale to też można tanio zorganizować.


  Być może ktoś ma lepszy pomysł?

  OdpowiedzUsuń
 76. Józefów zamiast Bydgoszczy :) to jest zdecydowanie lepszy pomysł

  OdpowiedzUsuń
 77. Nocka w Łodzi - ok.
  Nocka HI Express Warszawa sobota - ok.
  Nocka HI Józefów - ok.

  Pomijając łódź (będzie to sobota) pozostałe nocki mogę zrobić w piątek i sobotę, noc po nocy?

  OdpowiedzUsuń
 78. Te 53 USD to jest średnia cena dla Warszawy w tym terminie chyba...

  OdpowiedzUsuń
 79. Faktycznie, lepszy niż mój pomysł z Bydgoszczem ;-)

  OdpowiedzUsuń
 80. Ja mam chyba dobrą ofertę. Muszę wykonać 5 z 6 zadań. Do zgarnięcia może nie jest dużo bonusowych punktów, bo 26000, ale łącznie da nam to już niezłą sumę. Całość opisałem u mnie.

  OdpowiedzUsuń
 81. Ja od wczoraj mam cały czas taki status i nic się nie zmienia.. czy ktoś wie o co chodzi; to się zmieni?

  OdpowiedzUsuń
 82. Wojciech Gaweł6 września 2014 13:22

  Mam takie same zadania. Czy dobrze rozumiem, że wystarczy 1 pobyt w hotelu Holiday Inn z soboty na niedzielę + 2 noce np. piątek-sobota-niedziela w innym hotelu Holiday Inn? Nie jestem pewny zadań z rezerwacją przez stronę/aplikację. Wystarczy że jeden pobyt zarezerwuje przez aplikację, a drugi przez aplikację lub stronę?

  OdpowiedzUsuń
 83. Nie pomaga. Próbowałem innej przeglądarki ale cały czas tak samo. Poradził sobie ktoś z tym?

  OdpowiedzUsuń
 84. A może najlepiej wysłać maila do Józefowa lub IC czy w ogóle oferują taką stawkę (BPP ze śniadaniem)? W HIX raczej żadna stawka nie podejdzie do tego zadania ze względu na darmowe śniadanie.

  OdpowiedzUsuń
 85. Masz bardzo dobrą wersję, takie podstawowe zadania, ale z trochę wyższą liczbą punktów do zdobycia! I widzę, że nawet masz 2 możliwości: 3 zadania dla 25 tys. bonusu lub wszystkie zadania dla w sumie 50 tys. bonusu.

  Można rezerwować hotele jakie się chce, jednak standardowo każda noc kosztuje od 10 do 50 tys. punktów (żeby sprawdzić ile kosztuje dany hotel w punktach wyszukujesz wybierając jako "Rate Preference" - "Reward Nights").
  Najbardziej się opłaca czekać na kolejne edycje promocji Point Breaks (linkowałem we wpisie do moich postów o niej), w której noc w każdym z hoteli z listy kosztuje zaledwie 5 tys. punktów. Spełniając wszystkie zadania dostaniesz ponad 60 tys. punktów, także starczy na 12 nocy z Point Breaków.  A jak Ci nie podpasują żadne hotele z promocji, to są w Singapurze hotele po 20 tys. pkt., także starczy Ci na 3 noce. Chyba warto zapłacić teraz max. 200 PLN/noc i sobie gdzieś spędzić 3 noce, żeby potem mieć 3 darmowe noce w Singapurze, warte już nawet i z 500 PLN/noc? ;)

  OdpowiedzUsuń
 86. Dobrze ;)
  To zadanie "Book with IHG" to się zawsze spełni, bo i tak liczą się tylko pobyty zakupione na stronach IHG lub przez ich aplikację ;)
  Jedynie co najmniej 1 noc musi być zarezerwowana przez aplikację ze względu na to zadanie za 500 pkt. ;)

  OdpowiedzUsuń
 87. Tak, mogą być dzień po dniu. Nawet jakby był warunek, że muszą to być osobne pobyty (a nie noce) to i tak 2 kolejne noce, ale w różnych hotelach traktowane są jako 2 osobne pobyty ;)

  OdpowiedzUsuń
 88. Dokładnie, osobna marka.
  W zadaniu "Change your view" chodzi o Holiday Inn, a w "Stay Smart" o Holiday Inn Express.

  OdpowiedzUsuń
 89. Dokładniej ten zapis oznacza, że trzeba być członkiem IHG Rewards Club (żeby rezerwacje były przypisane do naszego konta) oraz że trzeba się zarejestrować w promocji, żeby brać w niej udział (hehe).


  Ogólnie to jak się ma zrobioną rezerwację to myślę, że rejestracja do Into The Nights nawet i w dniu pobytu (a dzień przed pobytem to już na pewno) powinna sprawić, że będzie się ona liczyła do tej promocji.

  OdpowiedzUsuń
 90. Trzeba raczej poczekać aż to naprawią albo do nich napisać dla czystego sumienia ;) Chociaż pewnie sobie zdają sprawę z błędu, sporo osób niestety tak ma.

  OdpowiedzUsuń
 91. Czy może być tak:
  1. Holiday Inn Bydgoszcz- sobota
  2. Holiday Inn Bydgoszcz- sobota
  3. Holiday Inn Łódź- dowolne
  Czy ten weekender musi być w innym hotelu czy tak zaliczy?

  OdpowiedzUsuń
 92. Kwota za nocleg ma znaczenie przy kwalifikowaniu? Czy może to być najtańszy nocleg jaki znalazłem?

  OdpowiedzUsuń
 93. Nie ma znaczenia, każda standardowo znaleziona stawka na IHG może być, np. Advance Purchase, byle nie jakaś specjalna zniżka typu Friends&Family, grupowa, pracownicza itp.
  Pod koniec robienia rezerwacji powinno pokazać, że otrzymamy za nią ileś (podstawowych) punktów, jak pokaże się, że 0, to ta stawka raczej jest niekwalifikująca.

  OdpowiedzUsuń
 94. a ja mam tak.
  jakieś komentarze?

  OdpowiedzUsuń
 95. Chyba dobrze trafiłem. Chciałem od razu spytać, czy jako noclegi w Hotel Inn liczą się też noclegi w Hotel Inn Express Warsaw Airport?

  OdpowiedzUsuń
 96. Niestety nie, to jest osobna marka (Holiday Inn i Holiday Inn Express).

  OdpowiedzUsuń
 97. Chyba nie załadowało zrzutu ekranu - oto on.

  OdpowiedzUsuń
 98. Dzięki za odpowiedź. Natomiast podejrzewam, że już będzie liczyło się do jednego z trzech noclegów, za które jest 2000 punktów?

  OdpowiedzUsuń
 99. Jasne, do innych zadań się wliczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 100. To jeszcze jedno pytanko: czy nocleg z piątku na sobotę liczy się do "Weekendera" ? :)

  OdpowiedzUsuń
 101. liczy się:) masz to wszystko w rate details na stronie IHG

  OdpowiedzUsuń
 102. Hmm, nie! Jestem na komórce, więc na pewno nie sprawdzę, ale w Weekender to raczej zawsze chodzi o sobotę, czyli noc z soboty na niedzielę.

  OdpowiedzUsuń
 103. no tak, pomyliłem z "weekend escape rate":
  Benefit from special savings when you book our breakfast inclusive Weekend Escape product. Bookings must include a Friday or Saturday night. Full preppayment for entire stay is required. Credit card is charged between time ofbooking and day of arrival and is non refundable.

  Bookings must include a Friday or Saturday night. Full prepayment for entire stay is required. Credit card is charged between time of booking and day of arrival and is non refundable.

  OdpowiedzUsuń
 104. Trochę Ci poskąpili punktów, szczególnie w tym bonusie... No chyba, że i tak planujesz różne noclegi do końca roku, w innym wypadku raczej bym tego nie robił.
  Za wszystkie zadania lekko ponad 50 tys. pkt., a jak zrezygnujesz z jednego, np. tego BPP to nawet i niecałe 50 tys., które są warte ok. 350 USD.


  A to konto już masz od jakiegoś czasu? Może by się bardziej opłaciło założyć nowe (a z tego nie korzystać/zamknąć), bo dla nowych to chyba w większości są zadania z zaledwie 3 wymaganymi nocami i to też za ok. 50 tys. punktów!

  OdpowiedzUsuń
 105. Dzięki! mnie też się tak wydawało. Konto mam od grudnia kiedy założyłem na potrzebę The Big Win i mam na nim 74 k pkt (BW + kilka wyjazdów służbowych).
  Otworzę nowe konto na żonę, przyda się bo mam rodzinę czteroosobową, więc przy bookowaniu Point Breaks można załatwić dwa pokoje naraz. Ciekaw jestem czy w końcu jakieś ciekawe lokalizacje w Europie będą...

  OdpowiedzUsuń
 106. To jest rzeczywiście najlepsze wyjście ;)


  Ano właśnie, ciekawe czy coś fajnego będzie, chociaż sam nie narzekam na ich propozycje, bardziej na to, że później niezbyt mi wychodzi ze skorzystaniem z rezerwacji (tak jak i pewnie nie wyjdzie z InterContinentalem Bukareszt w najbliższe weekendy :p )

  OdpowiedzUsuń
 107. a ja mam cos dziwnego - brak zadnych zadan. ktos ma ten sam problem?

  OdpowiedzUsuń
 108. Rzeczywiście tutaj jest o WIELE lepiej:
  wystarczą trzy noce i można zdobyć aż ponad 60 500 pkt plus to, co wpadnie za rezerwacje.

  OdpowiedzUsuń
 109. hmm, czy nocleg odbyty za punkty klasyfikuje się jako poprawnie wykonane zadanie w itn, czy trzeba płacić gotówką?

  OdpowiedzUsuń
 110. Trzeba gotówką (na stronie IHG lub przez ich aplikację), za łatwo by było ;)

  OdpowiedzUsuń
 111. To domyślam sie że za punkty+pieniądze też odpadają??:>

  W BIG WIN też się takie noclegi chyba nie wliczały.

  OdpowiedzUsuń
 112. Niestety przydzielili mi tak dziadowe zadania i tak male ilosci punktow, ze tego big wina odpuszczam.

  OdpowiedzUsuń
 113. Czy trzeba rezerwować przez te dedykowane linki po zalogowaniu się na stronie promocji czy to nie jest konieczne?

  OdpowiedzUsuń
 114. I czy progres na stronie promocji pokaże się dopiero po odbyciu noclegu czy już po dokonaniu rezerwacji?

  OdpowiedzUsuń
 115. Nie, nie trzeba, ważne tylko, żeby to robić na ich oficjalnych stronach (będąc zalogowanym na swoje konto lub logując się w trakcie podawania danych) lub przez aplikację.

  OdpowiedzUsuń
 116. Jakiś czas po odbyciu noclegu, ogólnie po 4 dniach od wymeldowania powinno przyjść rozliczenie pobytu (podstawowe punkty za rezerwację itp.), a pewnie dopiero gdzieś po tygodniu lub dłużej będzie to widoczne na stronie promocji. W ostatnich Big Winach mieli spore opóźnienia w aktualizacji samej strony promocji, czasem trzeba było pisać reklamacje. Ważne, żeby pobyt się rozliczył jako kwalifikujący i dał ileś tam punktów, bo jak się (przeważnie błędnie) rozliczy jako niekwalifikujący i nie da żadnych punktów, to też trzeba będzie reklamować... ;)

  OdpowiedzUsuń
 117. a jak się zamyka konto? dziewczyna ma problem z brakiem wyświetlania lub potwierdzeniem czy dobrze odczytuje to co widzi, a że ma na razie tylko 600pkt to może by się opłaciło zamknąć to konto i otworzyć nowe??
  Z ostatniej chwili: konto załozone na mamę też nie wyświetla zadań w "typowej" formie, więc może jakiś błąd od dłuższego czasu mają, choć inni piszą, że podostawali trudne zadania, więc jak to jest???

  OdpowiedzUsuń
 118. Rafał jak jest np 7 nocy w dowolnych hotelach to musi to być 7 różnych hoteli, czy np. można zrobić dwa wypady 1x4dni + 1 x 3dni...
  doczytałem...chyba to muszą być różne hotele ;((

  OdpowiedzUsuń
 119. Zależy, w zadaniach typu "Stay more" wystarczy x nocy w dowolnych hotelach, ale np. w zadaniu 2x Holiday Inn muszą być 2 różne HI (przynajmniej tak było w poprzednich edycjach).

  OdpowiedzUsuń
 120. No niestety właśnie niektórym nadal się zadania poprawnie nie wyświetlają, raczej trzeba czekać... Przynajmniej w takim wypadku to pewnie w końcu będzie ta podstawowa wersja zadań, w której wystarczą 3 noce dla 50 tys. pkt.
  Także bym się wstrzymał z zamykaniem, bo dla nowszego będzie pewnie tak samo :p

  OdpowiedzUsuń
 121. no własnie o to "stay more" mi chodzi...zgodnie z warunkami "A Stay is defined per IHG Rewards Club Membership Terms and Conditions
  as one night or consecutive nights at the same hotel, regardless of
  frequency of check-in/out (“Stay)"
  czy zatem kolejne noce w tym samym hotelu nie liczą się jak jedna?

  OdpowiedzUsuń
 122. Kolejne noce w jednym hotelu to zawsze jest jeden pobyt ("stay"), bez znaczenia ile rezerwacji się zrobiło. Ale w tym zadaniu liczy się tylko liczba nocy, także można to zaliczyć nawet i jednym pobytem.


  Dopiero np. w zadaniu "Book with IHG" mam do zrobienia 6 pobytów, także tutaj już muszą być osobne.

  OdpowiedzUsuń
 123. Mam problem... Właśnie zalogowałem się na innym komputerze do promocji i pokazało mi inne zadania do wykonania niż prędzej, a mam już zarezerwowane noclegi, aby spełnić zadania wcześniejsze...

  OdpowiedzUsuń
 124. Hmm, to bardzo dziwne... Na pewno się na to samo konto zalogowałeś? Dostałeś może wcześniej maila od IHG z wypisanymi zadaniami?

  OdpowiedzUsuń
 125. To samo konto na 100 %. Napisałem do IHG, odpowiedzieli, że wiedzą o tym problemie i mam czekać na informacje...

  OdpowiedzUsuń
 126. Czy rezerwacja w ramach BPG wlicza się do Into The Nights? I czy portal Amoma.com jest przez IHG respektowane?

  OdpowiedzUsuń
 127. Niestety nie, rozliczają się one jako niekwalifikujące ;)
  Powinien być, ale to raczej trzeba się samemu przekonać lub podać jakiś konkretny przypadek ;)

  OdpowiedzUsuń
 128. Oby się pozytywnie sprawa rozstrzygnęła... Daj znać.

  OdpowiedzUsuń
 129. Które z kodów bonusowych dla nowego użytkownika można aktualnie połączyć z Into The Nights, aby uniknąć ewentualnego zablokowania konta przez IHG?

  OdpowiedzUsuń
 130. Tego chyba nikt nie wie... ;)
  Może wystrzegałbym się kodów, które są np. tylko dla użytkowników z platynowym statusem ;)

  OdpowiedzUsuń
 131. Moja oferta nie wyglądałaby najgorzej gdyby nie te 9 noclegów. Rezerwację przez aplikację już mam odbytą (wczoraj IC we FRA), więc zostały mi dwa razy IC w soboty.

  OdpowiedzUsuń
 132. a czy z podstawowym statusem też nie ma ryzyka?? O ile te stare kody w ogóle jeszcze działają...tylko troszkę ryzyko, bo jak z tej promo wpadło by nawet ze 30k punktów to szkoda stracić aby zdobyć z kodów powiedzmy z 10k
  Czy też Rafał masz wiedzę, że status Club nie ryzykuje oczywiscie nie wbijając kodów dla platynowców?

  OdpowiedzUsuń
 133. a czy za samo ściągnięcie apki naliczą punkty też po tych 4 dniach, czy trzeba jeszcze booknąć coś przez nią?

  OdpowiedzUsuń
 134. Wojciech Swieczynski12 września 2014 22:54

  Ja mam takie zadania, może coś uda się w końcu zrobić - to pierwsze jest ciężkie ale nad resztą można by popracować ...

  OdpowiedzUsuń
 135. jak zrobisz drugie zadanie, to masz już połowę zaliczonego pierwszego...więc tak strasznie nie jest, a do zgarnięcia prawie 84k punktów + te za płatności, więc z 90k byłoby

  OdpowiedzUsuń
 136. Do 31 grudnia trzeba zarezerwować czy pojawić się w hotelu?

  OdpowiedzUsuń
 137. Do promocji liczą się pobyty rozpoczynające się najpóźniej 31 grudnia.

  OdpowiedzUsuń
 138. Cześć
  Co sądzicie o moich zadaniach, warto je podejmować? Czy może jak niektórzy, założyć nowe konto i zyskać sporo mniejszym wysiłkiem?

  OdpowiedzUsuń
 139. Dziękuję za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 140. Jak często IHG organizuje takie promocje? Chciałbym zarezerwować noclegi na styczeń i luty, ale nie wiem czy warto czekać na kolejną promocję :)

  OdpowiedzUsuń
 141. Podobna promocja była parę lat temu, a potem Big Win wrzesień-grudzień 2013: http://www.hotelspotter.pl/2013/08/ihg-big-win.html i kolejny styczeń-kwiecień 2014: http://www.hotelspotter.pl/2013/12/ihg-big-win-edycja-2014.html
  Także może od nowego roku zrobią też i drugą edycję Into The Nights, kto wie... ;) W trakcie pierwszej edycji Big Win pisałem, że są małe szanse, że będzie i druga, także już teraz nie będę prorokował... ;)

  OdpowiedzUsuń
 142. Pewnie bym założył nowe na siebie (jeśli z poprzedniego byś nie korzystał) lub na osobę z którą jeździsz... ;)
  Bo jednak 50 tys. punktów do zdobycia, czyli tyle co w podstawowej wersji, a masz sporo więcej do zrobienia niż 3 noce.

  OdpowiedzUsuń
 143. Dziękuję. Może to już cykliczna promocja :)

  OdpowiedzUsuń
 144. Grzegorz Grzymkowski16 września 2014 13:13

  Witam szanowne grono . Z racji iz to mój pierwszy "Big Win" prosiłbym o wskazówki ( nie korzystałem jeszcze z hotelów oraz promocji IHG ) dla laika :-)
  Obecnie mieszkam w Dublinie wiec hotele w tych okolicach - wiadomo koszty , np Anglia . Będę wdzięczny za wskazówki

  OdpowiedzUsuń
 145. Dzięki za radę. Mam możliwość założyć konto na inną osobę. Jedyne nad czym się zastanawiam, to że na moim koncie mam status gold ważny do końca roku. Z tego co pamiętam to dostaję 10% pkt więcej. Czy jednak rzeczywiście warto się tym przejmować?

  OdpowiedzUsuń
 146. W sumie to jedynie można żałować przywilejów wynikających ze statusu Gold w tych kilku noclegach, chyba że i tak je dostaniecie pokazując kartę przy zameldowaniu ;) Oby tylko nie zmieniali tych rezerwacji na Twoje konto!
  Bo te 10% punktów więcej to dotyczy tylko podstawowych punktów (10 pkt. za każdego wydanego dolara, w przeliczeniu), także malutko ;)

  OdpowiedzUsuń
 147. Hej,
  oczywiście należy zacząć od rejestracji w IHG i w samej promocji ;)

  Co do hoteli - może w Irlandii za dużo ich nie ma, ale w Anglii już jest w czym wybierać, są też i niedrogie.
  Najlepiej sobie wyszukiwać różne miejscowości które nas interesują, zaznaczyć żeby uwzględniło też i hotele w promieniu np. 100 mil. Najtaniej pewnie będzie w mniejszych miejscowościach/słabszych lokalizacjach, w weekendy jest przeważnie taniej niż w środku tygodnia (a i tak potrzebujesz 2 sobót).

  Widzę sporo Holiday Innów i HI Express od 40-50 GBP za noc, np. koło Leeds są takie:
  Holiday Inn : Warrington
  Holiday Inn Express : Bradford City Centre
  Holiday Inn Express : Rotherham - North
  Holiday Inn : Leeds - Wakefield M1, Jct.40
  Holiday Inn Express : Derby - Pride Park
  Holiday Inn : Derby - Nottingham M1, Jct.25
  Holiday Inn : Derby - Riverlights

  Ogólnie te swoje zadania możesz wykonać nawet w 3 noce, z czego co najmniej 1 zarezerwowana przez aplikację mobilną, 2 w soboty (noce z sob. na ndz.) i co najmniej 2 różne Holiday Inny (nie chodzi tutaj o Holiday Inn Express).

  Jak sobie jakieś hotele wybierzesz to możesz tutaj je podać (razem z przykładowymi datami) i sprawdzę, czy wszystko jest w porządku w stosunku do tych zadań ;)

  OdpowiedzUsuń
 148. Mam standardowe zadania do zrobienia (te dla nowych, 60 500pkt).

  Jeden nocleg zarezerwowałem przez apke w Józefowie, w najbliższą sobotę. Teraz chcę zarezerwować pozostałe noclegi, ale mam wątpliwość co do taryf i czy one pozwolą mi zaliczyć nocleg kwalifikowany. Holiday Inn Singapore Clarke Quay 12 - 14.12.2014r

  Spójrzcie na to:

  OdpowiedzUsuń
 149. Tak, ostatnio te zniżki Executive Member Discount dla członków się liczyły, chociaż czasem pobyty się błędnie rozliczały jako niekwalifikowane, nawet sam miałem taką sytuację, ale w końcu, po reklamacjach, wszystko się dobrze skończyło ;)
  Ważne, żeby pod koniec robienia rezerwacji pokazywało się, że otrzyma się za nią ileś punktów (a nie 0), najlepiej zrobić też print screena tej strony.

  OdpowiedzUsuń
 150. A u mnie dalej bez zadań. Niby 50000 punktów do zdobycia a nic żeby te punkty zdobyć :/ Co w takiej sytuacji zrobić?

  OdpowiedzUsuń
 151. Czy "sobota" zostanie zaliczona jeśli rezerwuje dwa noclegi od piątku do niedzieli? Przypuszczam, że nie, ale wolę zapytać.

  OdpowiedzUsuń
 152. Pisałbym do nich reklamację, bo raczej nic innego nie pozostaje...

  OdpowiedzUsuń
 153. Kiedy jakiekolwiek pkt zostaną naliczone? Jakiś tydzień temu zarezerwowałem poprzez aplikację 1 nockę w Józefowie. Wchodząc w link promocji nie widzę żadnych naliczonych pkt.
  + Zostaną one zaliczone dopiero po odbyciu noclegu?
  + Stay at 2 Holiday Inn hotel(s) - czy wchodzą w to HIX?

  OdpowiedzUsuń
 154. Tak, po odbyciu noclegu, do tego zadania ze "zrobieniem rezerwacji" raczej też dopiero po odbyciu. Standardowe punkty 4 dni po wymeldowaniu, na punkty z promocji trzeba będzie trochę dłużej poczekać, aż się zaktualizuje strona promocji i potem jeszcze jak wpłyną same punkty...

  Nie, do "Change your view", czyli "Stay at 2 Holiday Inn hotel(s)" nie wliczają się Holiday Inn Express, to jest osobna marka, muszą być dwa różne hotele HI.

  OdpowiedzUsuń
 155. Grzegorz Grzymkowski17 września 2014 16:07

  Wielkie dzieki Rafał za info i pomoc . Tak owszem Irlandia ubogo ale cos tam znajdziemy tylko musze poczekać na nowy roster aby dopasowac weekendy . Zarejestrowany juz jestem w IHG i to sa moje zadania w promocji . Reasumując - wystarczą mi trzy noclegi ( myślę o 3 sobotach ) do zaliczenia ale nie rozkminiam dwóch różnych Holiday - jakie konkretnie muszę brać pod uwagę ? Jak dobrze rozumiem to po prostu Holidaay Inn np Derby a drugi Leeds - Czy też jestem w błędzie ? Sorki za to pytanie .
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 156. A no tak, ciężko by było znać zadania przed zarejestrowaniem się ;)
  Po prostu dowolne dwa hotele spod marki Holiday Inn, ważne jedynie żeby nie były to Holiday Inn Express, bo to już jest osobna marka, która się akurat do tego zadania nie wliczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 157. Rafał, prorokuj, że nie będzie, to ...wtedy może będą...;)

  OdpowiedzUsuń
 158. z tym zakładaniem nowego to nie wiem...dziewczyna ma problem z zadaniami, testowo założyła konto na mamę....i też jest kicha, znaczy zadań w tradycyjnej formie nie ma, tylko takie "obcięte" 2x25tys pkt za 2x2noclegi....może to kwestia IP? Na innym kompie spróbować?

  OdpowiedzUsuń
 159. a przechodzi coś takiego, bo druga połowa ma Club a ja platynę i myśleliśmy zbierać na oba konta rezerwując na przemian noclegi kilkudniowe, więc zawsze mógłbym pokazać swoją kartę ;)..chyba, że by nas nie przenosili codziennie z pokoju do pokoju

  OdpowiedzUsuń
 160. Napisali w końcu, że pozostaje mi zestaw, który pokazuje się aktualnie więc muszę zrobić o jeden nocleg więcej, ale za to dali mi 5000 pkt dodatkowe. Warto ich męczyć jeszcze o jakieś rekompensaty czy coś? Bądź o zmianę zestawu?

  OdpowiedzUsuń
 161. Ja też mam taki sam widok jak JJ2010. Czy coś się u Ciebie wyjaśniło/zmieniło? Czy masz zamiar spełnić te zadania?

  OdpowiedzUsuń
 162. Zdecydowaliśmy robić, w razie czego podpierać się będziemy mailami od IHG z niby potwierdzeniem że za dwa noclegi w dowolny dzień i dowolny brand przysługuje 25k punktów...a jak wyjdzie to się okaże w praniu..

  OdpowiedzUsuń
 163. Zaliczylo juz komus jakies zadanie?
  Ja mam punkty z pobytu 10 dni na koncie IHG ale na "into the nights" zadnej zmiany nawet nie zaliczylo ankiety?

  OdpowiedzUsuń
 164. Niedługo mam pierwszy z trzech noclegów do zaliczenia zadania w Into the Nights. Wpisałem wszystkie kody podane na blogu i tak w zakładce My Offer Status pojawiły się :

  3006 – ELITE MEMBER WINBACK BONUS (3000)
  3050 – ELITE MEMBER NEXT STAY BONUS (3000)
  4996 – WELCOME BACK BONUS (1500)
  4040 – New Stay Bonus (1500)
  7999 – ANNIVERSARY BONUS OFFER (1000)
  9942 – NEW MEMBER BONUS (3000)
  5000 – 1,000 BONUS POINTS FOR 60 DAYS (1000)


  Do zdobycia: 14 000 punktów

  + 60 000 z zadania dla nowych członków programu.

  Kody są aktualne do końca 2014 roku, pozostałe już nie działają lub powtarzają powyższe.

  OdpowiedzUsuń
 165. Dzięki za info, no ciekawe jak z tymi kodami teraz jest... ;)

  OdpowiedzUsuń
 166. U mnie tragedia, 12 nocy na 60 tyś pkt. Zakładam nowe konto na dziewczynę i robimy wersje dla nowicjuszy. Około 600 zł za ponad 50 tyś myślę że warto.
  A wiadomo coś jak będą przydzielane te bonusy? Wolałbym dostać punkty zamiast 2 nocy.

  OdpowiedzUsuń
 167. I jeszcze jedno pytanie, teraz nowym proponują 60 500 pkt, to czemu dziewczyna ma tylko 54 500 pkt? Zakładać nowe konto żeby dostać 6 tyś więcej?

  OdpowiedzUsuń
 168. No tą wersję podstawową to zdecydowanie warto.
  Po prostu chyba niektórzy mają za 50k+, a inni za 60k+, dobrze przynajmniej, że nie dostała tej błędnej wersji, w której się zadania nie wyświetlają (a moze już w końcu naprawili ten błąd).


  Co do bonusów - pod koniec będzie się wybierało samemu czy chce się darmowe noce czy punkty. W sumie do końca nie wiadomo jak definiują te darmowe noce - a dokładniej czy wszystkie hotele się będą w to wliczać, bo jeśli tak to w sumie może się i opłacać wziąć jednak darmowe noce - jak się ma zamiar je wykorzystać w jakimś drogim InterContinentalu (Paryż, Londyn itp.) gdzie normalna cena to 50.000 punktów i nie ma szans, żeby te hotele trafiły do PointBreaków ;)


  W moim przypadku to 68.000 bonusowych lub 3 noce, także albo 13 nocy w PointBreakach (lub np. dowolny hotel za 50k i 3 noce w PB) albo 3 noce w którymś wypasionym IC, czyli tak jakby 150k punktów ;)

  OdpowiedzUsuń
 169. Informacyjnie, po noclegu na koncie pojawiło się 10 000 punktów:


  NEW MEMBER BONUS PROMOTION 3,000 pts.
  1,000 BONUS POINTS FOR 60 DAYS 1,000 pts.
  WELCOME BACK BONUS 1,500 pts.
  New Stay Bonus 1,500 pts.
  ELITE MEMBER WINBACK BONUS 3,000 pts.

  OdpowiedzUsuń
 170. Hehe, no to nieźle, dzięki za info ;)

  OdpowiedzUsuń
 171. Mam trzy pytania do zawodowców ;)


  Ja wylosowałem zadania obecnie dla mnie niewykonalne, bo obejmujące aż 8 noclegów ): więc tym razem z "Big Wina" rezygnuję...
  Moja żona dostała natomiast takie zadania
  27,400 points or 2 Free Night(s)

  Complete 4 of 5 offers and earn 27,400 bonus points or 2 free nights.
  8,400
  Stay more
  Stay 5 night(s) at any of IHG’s 4,700 hotels worldwide.
  4,800
  Weekender
  Stay 2 Saturdays at any of our IHG hotel brands.
  4,800
  Change your view
  Stay at 2 Holiday Inn hotel(s).
  2,000
  Bonus Point Package Reward
  Book 1 stays using the Bonus Points Package with breakfast rate to earn more points faster.
  2,600
  Download and book on the IHG App
  Download and sign in to the IHG App and book a stay. The IHG App allows you to get mobile-exclusive rates, access your virtual membership card and more.  I moje pierwsze pytanie.
  Ponieważ żona musi wykonać tylko 4 zadania rezygnujemy z pierwszego (bo 5 nocy to też w tym momencie dla nas za dużo). Czy dobrze myślę, że aby wygrać te 27.400 punkty (+ punkty za poszczególne zadania) musimy tylko zrobić DWA noclegi, przy założeniu, że obydwa będą w sobotę, obydwa będą w holiday inn, jeden z nich będzie zabukowany przez IHG App, a jeden w taryfie Bonus Point Package Reward ze śniadaniem?


  Moje drugie pytanie.
  Czy ta taryfa Bonus Point Package Reward ze śniadaniem da się zrobić w Polsce tylko w Krakowie (tak mi się wydaje), bo strasznie tam drogo...


  Moje trzecie pytanie.
  Czy 41.600 pkt które teoretycznie dostaniemy za około 1.000,00 zł (tyle bym mniej więcej na to wydał) jeszcze się opłaca czy już średnio.


  Z góry dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 172. Wygląda na to, że rzeczywiście wystarczą dwie noce, jedynie muszą być w różnych Holiday Innach. No i niestety raczej tylko ten w Krakowie ma Bonus Points Package ze śniadaniem... (którą to taryfę chyba specjalnie u siebie utworzyli, dziwne, że już inne hotele tego nie zrobiły).

  Tyle punktów jest warte jakieś 960 złotych (licząc po najniższej cenie - 70 USD/10 tys.), no ale kupując punkty oczywiście nie miałoby się tych dwóch noclegów ;) No i zostanie np. na 8 nocy z pointbreaków, także moim zdaniem jak najbardziej się opłaca.

  Ewentualnie jeszcze będzie się można zastanowić nad wyborem tych 2 darmowych nocy zamiast 27,4k punktów, bo jeśli to mają być noce w dowolnych hotelach IHG, no to można sobie wybrać jakiś wypasiony InterContinental np. w Londynie czy Paryżu... ;)

  Plus jeszcze by zostało 14 tys., a raczej więcej bo dojdą standardowe punkty, także na 3 noce w pointbreaków... ;)

  Można jeszcze skorzystać z kodów bonusowych, za te dwa noclegi pewnie byś dostał dodatkowo z kilkanaście tys. pkt., no tylko, że jest z tym związane małe ryzyko ;) Były przypadki zamknięć kont, ale tak na prawdę to było ich kilka na tysiące aktywnych kont... Ale strach przez pewien czas był, może właśnie o to chodziło ;) Ja słyszałem o jednym takim przypadku, ale tej osobie w końcu przywrócili konto oraz punkty ;) Jak ktoś ma dużo uzbieranych punktów to może nie ma sensu ryzykować, ale jak ktoś ma w miarę nowe konto to chyba można próbować... ;)
  http://www.hotelspotter.pl/2014/01/ihg-kody-bonusowe-2014.html

  OdpowiedzUsuń
 173. zaczynają coś znowu mieszać, znaczy zmieniać ;((
  Przy zadaniu rezerwacji poprzez aplikację pojawił się u mnie wymóg 13 nocy! John na LL też porusza już ten problem, więc jest globalny.

  OdpowiedzUsuń
 174. Bardzo słabe zagranie z ich strony...

  OdpowiedzUsuń
 175. Potwierdzam, u mnie pojawila sie informacja ze potrzeba 8 noclegow z aplikacji. Zagranie ponizej pasa.

  OdpowiedzUsuń
 176. U mnie na szczęście to zadanie już zaliczone.

  OdpowiedzUsuń
 177. Wojciech Swieczynski20 października 2014 13:53

  Ja miałem wymóg 1 noclegu bookowanego przez IHG app a teraz mam wymóg 4 ....

  OdpowiedzUsuń
 178. Ja mam tylko identyczne zadania:
  "25,000 points or 1 Free Night(s)

  Stay twice and get a free night or 25,000 points or 10,000 miles (1,250 AIR MILES or 160 Airpoints). Book your stay on our ihg.com web/mobile sites or IHG App. Terms"
  Nie wiem czy dobrze kombinuje, ale wychodzi na to, że za dwie rezerwacje (po jednym dniu?) otrzymam 25.000 punktów?

  OdpowiedzUsuń
 179. Powinieneś dostać, choć u nich nigdy nic nie wiadomo. Znam osobę, która miała identycznie i właśnie wczoraj dostała info, że może sobie wybrać albo 25k albo 1 nocleg

  OdpowiedzUsuń
 180. Dlaczego w dwoch roznych HI? Ja tam nic nie widze o dwoch roznych. Czy mozesz to wyjasnic? Byc moze T&C do punktu "Change your view" jest cos na ten temat, ale z zamieszczonego opisu moim zdaniem to nie wynika

  OdpowiedzUsuń
 181. Tak w tych zadaniach z pobytami w HI/HIX/IC jest, że muszą to być różne hotele, było tak i w poprzednich Big Winach, chociaż zdarzało się, że zaliczało pobyty w jednym, ale to raczej przez błąd.

  OdpowiedzUsuń
 182. To, ze tak bylo nie znaczy, ze tak jest i nie ma co tak doradzac bo moze pytajacemu pobyt w dwoch roznych HI nie bedzie pasowal. Pytajacy powinien zajrzec do T&C, ktore sa przy kazdym punkcie i tam sobie ta kwestie sprawdzic. Jesli pytajacy ma problem ze zrozumieniem T&C (ktore nie zawsze sa napisane w sposob przejrzysty) to moze je tutaj podac i mozna mu pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 183. no to możesz się wykazać - oto T&C do tego zadania


  Rafał dobrze radzi - lepiej zrobić w dwóch róznych HI  Stay at 2 Holiday Inn hotel(s).
  Must be an IHG® Rewards Club member and must register
  your member number in advance to participate in this Offer
  (""Registration""). Number of bonus points or bonus miles listed above
  will be awarded after required number of qualifying stays have been
  consumed by the member between 4 September 2014 and 31 December 2014
  (both dates inclusive) at Holiday Inn® hotels worldwide. Stays at
  Holiday Inn Resorts and Holiday Inn Club Vacation properties count as
  Stays at Holiday Inn brand and Stays at InterContinental Alliance Resort
  properties count as Stays at the InterContinental brand. A Stay is
  defined per IHG Rewards Club Membership Terms and Conditions as one
  night or consecutive nights at the same hotel, regardless of frequency
  of check-in/out (“Stay”). A Stay constitutes a “Qualifying Stay” when
  paying qualifying rates, which include most business and leisure rates.
  Points are not issued for Stays at the following reduced room rates
  (Non-Qualifying Room Rates or Non-Qualifying Stay): net wholesale
  individual and group rate, certain package rates, employee discount
  rate, friends and family rate, crew rate, special discounted contract
  rates, seasonal worker/crew rate, 50% travel club discount rate, travel
  industry discount rate, distressed passenger rate, IHG® Rewards Club
  Reward Nights/Airline Hotel Reward rate, most rates booked through most
  third party web sites, complimentary hotel Stays and any other rates not
  defined as a Qualifying Room Rate at IHG’s discretion. Only one room
  per member per Stay will be awarded the applicable bonus points or
  miles. No retroactive points or miles will be awarded for Stays prior to
  Registration.

  OdpowiedzUsuń
 184. Właściwie to już z opisu zadania więcej wynika niż z samego T&C. "Stay at 2 Holiday Inn hotel(s).", czyli "przenocuj w dwóch hotelach HI", a nie "dwa razy". Takie wątpliwości są już od pierwszej edycji i nawet nie wiem czy to było jakoś oficjalnie wyjaśniane, sporo kwestii dopiero wychodzi w praktyce niestety, także to nawet nie jest kwestia zrozumienia regulaminu... Niestety to jest spora wada IHG, nie mówiąc już o zmienianiu reguł w trakcie gry... No ale jak już się z nimi trochę poużera to można zdobyć sporo punktów całkiem łatwo (oczywiście nie w każdym przypadku...).  A w T&C zadania z HIX jest tak napisane:
  Must be an IHG® Rewards Club member and must register your member number in advance to participate in this Offer (""Registration""). Number of bonus points or bonus miles listed above will be awarded after required number of qualifying stays have been consumed by the member between 4 September 2014 and 31 December 2014 (both dates inclusive) at Holiday Inn Express® hotels worldwide. Stays at Holiday Inn Resorts and Holiday Inn Club Vacation properties count as Stays at Holiday Inn brand and Stays at InterContinental Alliance Resort properties count as Stays at the InterContinental brand. A Stay is defined per IHG Rewards Club Membership Terms and Conditions as one night or consecutive nights at the same hotel, regardless of frequency of check-in/out (“Stay”). A Stay constitutes a “Qualifying Stay” when paying qualifying rates, which include most business and leisure rates. Points are not issued for Stays at the following reduced room rates (Non-Qualifying Room Rates or Non-Qualifying Stay): net wholesale individual and group rate, certain package rates, employee discount rate, friends and family rate, crew rate, special discounted contract rates, seasonal worker/crew rate, 50% travel club discount rate, travel industry discount rate, distressed passenger rate, IHG® Rewards Club Reward Nights/Airline Hotel Reward rate, most rates booked through most third party web sites, complimentary hotel Stays and any other rates not defined as a Qualifying Room Rate at IHG’s discretion. Only one room per member per Stay will be awarded the applicable bonus points or miles. No retroactive points or miles will be awarded for Stays prior to Registration. You must be a miles collector with a preferred alliance in order to collect miles. Frequency/ partner credits may be issued in currencies other than miles. Click here for a list of all participating airlines. All airline program terms and conditions apply. Please allow up to 2 to 3 weeks for points or miles to be credited after checkout. This Offer is subject to standard IHG Rewards Club Membership Terms and Conditions and earning structure, which can be obtained by visiting www.ihgrewardsclub.com. This exclusive Offer is valid and applies to the original recipient only. IHG reserves the right to remove a member's bonus points or miles if fraudulent use of the Offer is detected. IHG reserves the right of final interpretation of this Offer.

  OdpowiedzUsuń
 185. Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem! "Stay at 2 HI hotel(s)" oznacza dokładnie "Przenocuj w DWÓCH hotelach HI", a nie "Przenocuj dwa razy w hotelu marki HI"... Moim zdaniem nie ma żadnych wątpliwości, bo akurat w tym przypadku wszystko jest jasne, jak słońce.

  OdpowiedzUsuń
 186. mi jeszcze nie przywrócili...w dalszym ciągu mam 12 do zrobienia.

  OdpowiedzUsuń