środa, 29 października 2014

IHG: "Fast Track" do Golda (1-2 noce) i Platyny (3-4 noce)

IHG Rewards Club Fast Track to Gold and Platinum
IHG Rewards Club przygotowało specjalną ofertę dla osób posiadających status Gold lub Platinum, które nie odbyły wystarczającej liczby nocy, żeby taki status utrzymać na kolejny rok (odpowiednio: 15 i 50 nocy). Wystarczy odbyć zaledwie jedną lub dwie noce do 20 grudnia 2014 r., żeby utrzymać status Gold Elite aż do 31 grudnia 2015 r. oraz trzy lub cztery noce, żeby utrzymać do tego czasu status Platinum Elite. Oferta ta ma jednak jedną wadę - jest "targetowana", czyli ważna tylko dla osób, które dostały o niej informację mailem (dla oferty ze statusem Gold miał on tytuł "Secure your Gold Elite status with this exclusive opportunity").

Także jeśli dostaliście taką ofertę, to zdecydowanie warto jest z niej skorzystać rezerwując noc/e na stronie IHG.com, bo nie jest teraz tak łatwo nawet i o złoty status w programie. No chyba, że wybierzecie się do hoteli z wysoką liczbą punktów do uzyskania dzięki Bonus Points Package (obecnie jedynymi bonusowymi, które są kwalifikujące do statusu), ale takie są raczej daleko.

Regulamin oferty "fast track":
Must be an IHG® Rewards Club member. Gold Elite status will be awarded to member after the consumption of their next 1 qualified night. Stays must be completed between 2nd October, 2014 and 20th December, 2014. Gold Elite status will be valid until 31st December, 2015 after which member must re-earn Elite status. Participating IHG brands include InterContinental®, Crowne Plaza®, Hotel Indigo®, Holiday Inn®, Holiday Inn Express®, Staybridge Suites®, and Candlewood Suites®, EVEN® hotels and HUALUXE. A stay is qualified when paying qualifying rates, which include most business and leisure rates. No retroactive Gold Elite status will be awarded for stays prior to 2nd October, 2014 unless otherwise status is earned under the IHG Rewards Club Membership Terms and Conditions. Subject to standard IHG Rewards Club Membership Terms and Conditions and earning structure, which can be obtained by visiting www.ihgrewardsclub.com. This exclusive offer valid for original recipient only. © 2014 InterContinental Hotels Group. All rights reserved. Most hotels are independently owned and/or operated.


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

19 komentarzy:

 1. Ciekawe czy ktoś w Polsce otrzymał takowego maila??

  OdpowiedzUsuń
 2. Otrzymał, ja akurat nie (może jeszcze nie?), ale Ania dostała w zeszły czwartek... ;) Jeszcze dwie osoby na Facebooku też pisały, że dostały.

  OdpowiedzUsuń
 3. To teraz jest już motywacja żeby robić ITN:>

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja otrzymałem :)
  Czy wiadomo już, czy rezerwacje w ramach nadchodzącej wyprzedaży zimowej będą kwalifikujące do tej oferty?
  Rozumiem, że rezerwacje za punkty lub punkty+$ nie są.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak, te z 48-godzinnej wyprzedaży mają być kwalifikujące.


  Za punkty lub za kasę i punkty nie są niestety kwalifikujące do tej promocji, liczą się jedynie przy zdobyciu statusu w tradycyjny sposób czyli 15 nocy dla Golda, ale też i do tego "fast tracka" z 3 markami i 10 nocami.

  OdpowiedzUsuń
 6. No akurat ja mam lepsze niż Ania zadania, a tego maila nie dostałem...
  ;) No ale ITN kusi tak czy inaczej, tylko bym musiał zrobić 8 nocy i
  jeszcze ze dwie (np. z PointBreaków) żeby utrzymać Golda... ;) Z drugiej
  strony to nie wiem czy jakbym nie zrobił ITN to czy bym nie kupił sobie
  AMB za punkty (więc już bym dostał Golda) i te dwie darmowe noce
  wykorzystał w jakimś fajnym IC... ;)
  Ehh, decyzje, decyzje... :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Hmm, teraz pytanie jak sprawdzić ważność statusu gold? Nie pamiętam dokładnie, ale prawdopodobnie zdobyłem go pod koniec 2013, ewentualnie na początku 2014...

  OdpowiedzUsuń
 8. W sumie ja też mam lepsze/trudniejsze zadania niż dziewczyna ale ani ja ani ona takiego maila nie otrzymaliśmy. Wplyw pewnie na to mogły już mieć porobione rezerwacje (4) na jej konto pod ITN, także wysłanie maila ze strony IHG byłoby raczej nie na miejscu, zachęcać już nie musieli.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja dostałem mejla z ofertą na Golda po jednym noclegu kwalifikowanym. Co mi z tego, jak już mam 3 brandy i 10 noclegów :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Hehehe, no świetny mają ten system informatyczny w IHG... ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Hmm, w sumie dobre pytanie... ;) Nie widzę nigdzie daty ważności statusu, ani na karcie, którą można sobie wydrukować, ani na tej w aplikacji... Tylko na tej, która przyszła pocztą, chociaż na niej mam błędną datę (EXP 2013 :).


  Bo jak zdobyłeś pod koniec 2013 r., to będziesz miał tylko do końca 2014 r., a jak na początku 2014 r., to do końca 2015 r.... ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Rafał, za Chiny nie pamiętam kiedy to było :) Choć z tyłu głowy kołacze się, że plan był taki by czekać do nowego roku (myślenie przyszłościowe hehe). Do tego kojarzy mi się, że sam miałeś przeboje na przełomie roku z zaliczaniem noclegów do BW i chyba nawet mejlowo o tym rozmawialiśmy w kontekście golda. Też przetrzepałem pulpit IHG i nie ma śladu ważności statusu.

  OdpowiedzUsuń
 13. A rzeczywiście pisaliśmy i rezerwowałeś noclegi do pierwszego Big Wina, pod koniec 2013 r., ale wtedy działał kod na status Gold po 1 noclegu także pewnie już w 2013 zdążyłeś ten status uzyskać, więc Ci się niestety zaraz skończy...


  Bo nie dostałeś teraz tego maila z opcją przedłużenia za 1-2 noce?

  OdpowiedzUsuń
 14. Niestety:( Tylko jakiś badziew:
  "Celebrating another great year with us.

  We’re excited to celebrate your 1st year as a member in IHG’s
  award-winning loyalty programme. To make this anniversary special,
  we want to give you 1,000 bonus points every time you stay with us
  within the next 90 days. We look forward to making travel more
  rewarding for many years to come."

  OdpowiedzUsuń
 15. Wygląda na to, ze to jakiś nowy kod bonusowy, w linku jest jakiś 4-cyfrowy numer? ;) Ciekawe czy za taki też ścigają osoby, które go wpiszą, a nie dostały tego maila :p

  OdpowiedzUsuń
 16. Też o tym pomyślałem na początku, ale się okazało nihil novi, 7999...

  OdpowiedzUsuń
 17. To ja również wtrącę tutaj swoje swoje 3 grosze. Z jednej strony to prawda, osoby które mają zdobyty status na początku roku powinny mieć go do końca 2015. No właśnie - powinny. Według maila, którego dostałem od IHG (platynę robiłem na podstawie "status match" 4/5 stycznia b.r.):


  "This status will remain in effect through the end of 2014. To continue with this status for 2015, you must meet the minimum requirements of Platinum status by December 31st of 2014."


  Z drugiej jednak strony, gdy przyszła do mnie ich plastikowa karta, to na niej mam już "EXP 2015" - bez żadnego konkretnego miesiąca. Więc jak to wszystko działa i gdzie sprawdzić, to z tym już się też pogubiłem.

  OdpowiedzUsuń
 18. Dostałem jakiś czas temu powyższą ofertę (1 nocleg do utrzymania Golda). Warunki jak powyżej. Mam pytanie, czy " Stays must be completed between 2nd October, 2014 and 20th December, 2014" oznacza, że ostatni kwalifikujący się nocleg do tej oferty to nocleg z 20 na 21 grudnia czy z 19 na 20 grudnia?

  OdpowiedzUsuń
 19. Moim zdaniem powinien też się wliczyć ten 20/21.12, podobnie jak do Into The Nights wlicza się też i nocleg z 31.12, ale pewnie bezpieczniej by było ich zapytać mailowo.

  OdpowiedzUsuń