wtorek, 17 lutego 2015

Rusza Forum Hotel Spotter!


Jak już niektórzy zdążyli zauważyć - przed weekendem, a dokładniej w piątek trzynastego, ruszyło... Forum Hotel Spotter! :)
Forum o hotelach - Forum Hotel Spotter - strona główna
(link będzie też znajdował się w górnym menu na blogu)

Wszyscy miłośnicy hoteli i kolekcjonerzy punktów hotelowych czy mil lotniczych są tam jak najbardziej mile widziani. Nawet jeśli nie zdążyli jeszcze odkryć w sobie tej pasji. ;)

Będą się na forum pojawiać m.in. promocje (nie tylko) hotelowe, które niekoniecznie trafiać będą na bloga. Dość często zdarzają się takie, o których warto wiedzieć, ale niekoniecznie opłaca się poświęcać im osobnego posta na blogu lub po prostu takie, dla których każda minuta się liczy, a napisanie posta na blogu trwa jednak dłużej niż na forum. Zresztą już tam są takie promocje :)

Blog niestety ma swoje ograniczenia, podobnie jak i komentarze do postów (już nie mówiąc o tym, że Disqus słabo sobie radzi z ich kolejnością, mam nadzieję, że w końcu to zmienią). Facebook też nadaje się raczej tylko do informowania o "nowościach", a nie do dyskusji na różne tematy. Dlatego właśnie do pełni szczęścia potrzebne było jeszcze forum... ;)

Liczę oczywiście też i na Wasz udział w jego funkcjonowaniu! Często dostaję od Was różne cynki o promocjach/błędach cenowych, a niestety nie zawsze sam miałem czas, żeby o wszystkich pisać... Teraz przynajmniej już się nic nie będzie marnować! No chyba, że zostanie objęte klauzulą poufności... :)

Oprócz promocji, myślę że fajnie by było też m.in. zebrać w jednym miejscu informacje o rzeczywiście uzyskiwanych przywilejach w konkretnych programach lojalnościowych. Oczywiście po to, żeby inne osoby, które jeszcze w danym hotelu nie nocowały, mogły się mniej więcej zorientować na co mogą w nim liczyć, posiadając dany status. Dlatego powstały na forum tematy: "Przywileje uzyskane dzięki statusowi w..." w odpowiednich poddziałach działu "Hotelowe programy lojalnościowe".

Ogólnie, jakby ktoś miał jakieś uwagi co do forum czy pomysł na nowy dział, to oczywiście może dać znać! Pewnie też sporo rzeczy wyjdzie dopiero w praniu. ;)

PS. Warto się zarejestrować na forum, bo niewykluczone, że niektóre informacje będą się pojawiać jedynie zalogowanym osobom... :)


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

9 komentarzy:

 1. Będę się wzorował na "najlepszych", czyli dopiero jak napiszesz wystarczająco dużo postów :))

  OdpowiedzUsuń
 2. TS też będzie :>

  OdpowiedzUsuń
 3. HSHS, czyli Hotelowy Sejf Hotel Spottera :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozumiem, że na PIN mogę liczyć:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hehe;)
  No jak się pojawi taki dział, to zdecydowanie! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na forum została zainstalowana aplikacja Tapatalk umożliwiająca obserwowanie oraz pisanie na forum na urządzeniach mobilnych :)

  OdpowiedzUsuń