poniedziałek, 7 września 2015

200 EUR (i status Gold) za trzy pobyty w hotelach Accor

Dziś rusza promocja w programie lojalnościowym Le Club Accorhotels, w której do zdobycia jest 10.000 punktów wartych 200 EUR (~845 PLN).

Najpóźniej do 20 września należy zarezerwować pobyty, które muszą odbyć się najpóźniej do 31 grudnia 2015 r. Za jeden pobyt (składający się co najmniej z dwóch nocy) spełniający powyższy warunek otrzymamy 1.000 punktów, za dwa pobyty otrzymamy 5.000 punktów, a za trzy pobyty - 10.000 punktów.

>>> LINK DO REJESTRACJI W PROMOCJI (dziś powinna ruszyć)

Poza tym, jeśli rezerwacji dokonamy do 11 września, to otrzymamy dodatkowo 500 punktów (~10 EUR) za każdy z trzech pobytów.

Zdobyte punkty będziemy mogli potem wymienić na vouchery - 2.000 punktów LCAH to voucher o wartości 40 EUR.

Wszystkie punkty w LCAH liczą się do statusu, także po skończonej promocji będziemy mogli się cieszyć statusem Gold, a jeśli braliśmy też udział w poprzednich promocjach, których ostatnio nie brakowało, to możliwe, że mamy też szansę na najwyższy status Platinum (od 25.000 pkt.).

Również i pobyty opłacone punktami biorą udział w promocji i dają kolejne punkty. Podobno tylko trzeba wydać co najmniej 10 EUR, żeby dany pobyt był kwalifikujący, chociaż nie zawsze to jest prawda (szczególnie, że nie widzę takiego zapisu w regulaminie) i nawet pobyty w całości opłacone punktami/voucherami też się liczą... :)

Regulamin promocji:
1. W odniesieniu do oferty „Odbierz do 200€ w postaci punktów” obowiązują ogólne warunki programu Le Club AccorHotels.
2. Aby skorzystać z oferty, uczestnik programu lojalnościowego Le Club AccorHotels musi zarejestrować się w ofercie, klikając powyższy przycisk „Chcę skorzystać z oferty”, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami.
3. Oferta obowiązuje jednorazowo dla rezerwacji przez uczestnika programu maksymalnie 3 pobytów obejmujących co najmniej 2 noclegi każdy, w okresie obowiązywania oferty. Uczestnik musi skorzystać z pobytów w terminie od 07/09/2015 do 31/12/2015 w hotelach uczestniczących w programie Le Club AccorHotels, zarezerwowanych od 07/09/2015 do 20/09/2015. Kolejne pobyty nie mogą mieć miejsca w dniach następujących bezpośrednio po sobie.
4. Premia w postaci punktów jest obliczana na podstawie statusu Classic, bez korzyści dodatkowych.
5. Oferta umożliwia uczestnikom programu lojalnościowego Le Club AccorHotels i Accor Plus, niezależnie od ich statusu, otrzymanie maksymalnie 200€ w postaci punktów, pod warunkiem rezerwacji pobytów w hotelach uczestniczących w programie Le Club AccorHotels na terenie całego świata. Oferta nie obowiązuje w odniesieniu do pobytów w hotelach partnerskich programu lojalnościowego. Uczestnicy programu Le Club AccorHotels mogą otrzymać 500 dodatkowych punktów premiowych za każdy z trzech pobytów zarezerwowanych najpóźniej do 11 września 2015 r., pod warunkiem ich wykorzystania przed 31 grudnia 2015 r.
6. 2000 punktów odpowiada zniżce w wysokości 40€. Biorąc pod uwagę, że przeliczenie punktów jest przeprowadzane w euro, kwoty wyrażone w jakichkolwiek walutach miejscowych nie są obowiązujące i mogą ulegać modyfikacjom.
7. Rezerwacja pobytu musi zostać przeprowadzona w sieci (na witrynie internetowej accorhotels.com lub na witrynach marek uczestniczących w programie Le Club AccorHotels), za pośrednictwem naszej aplikacji mobilnej lub centrali rezerwacji Accor. Oferta nie dotyczy jakichkolwiek innych kanałów rezerwacji.
8. Numer karty uczestnika programu lojalnościowego musi zostać podany w chwili rezerwacji oraz w recepcji hotelu podczas zameldowania.
9. Punkty premiowe Le Club AccorHotels zostaną naliczone na koncie uczestnika programu w terminie 28 dni od zakończenia pobytu w hotelu.
10.W ramach niniejszej oferty, pobyt jest zawsze rozumiany jako pojedyncza (1) rezerwacja dokonana przez uczestnika programu Le Club AccorHotels, niezależnie od liczby rezerwowanych pokoi.Przeprowadzona przez uczestnika programu rezerwacja więcej, niż jednego pokoju jest liczona jako tylko jeden (1) pobyt.
11. Oferta nie może być łączona z innymi ofertami promocyjnymi Le Club AccorHotels i nie dotyczy grup.
12. Oferta podlega określonym warunkom i dostępności miejsc. Obowiązują szczegółowe warunki sprzedaży i cenniki każdego z hoteli.


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz