wtorek, 6 października 2015

Szalone Ceny w hotelach Accor (40% zniżki i śniadanie gratis!)

Ruszyła promocja "Szalone Ceny" w Accorhotels! Oznacza ona nawet 40% zniżki, a jakby tego było mało, to dochodzą do tego również i darmowe śniadania. :)

Rezerwacji można dokonywać do 16 października na pobyty od 1 listopada 2015 r. do 30 kwietnia 2016 r. Należy być członkiem programu lojalnościowego Le Club Accorhotels

Pozostałe osoby otrzymają dostęp do promocji (i niższą, bo 30-procentową zniżkę) dopiero 12 października, także jeśli ktoś jeszcze nie ma tam konta, to warto takie założyć (jest całkowicie bezpłatne).


Oferta "bezpłatnego śniadania" jest niedostępna w hotelach ibis, ibis budget, Adagio i Adagio Access. Lista hoteli uczestniczących w promocji: tutaj.

Znaleźliście coś ciekawego dla siebie? :)
Novotel Warszawa Centrum za 129 PLN
Novotel Warszawa Centrum za 129 PLN za 2-osobowy pokój ze śniadaniem gratis!

Warunki sprzedaży:
Dokonując rezerwacji w ramach jednej z niniejszych ofert klient oświadcza, że zapoznał się z poniższymi warunkami i je zaakceptował.
Oferta obejmuje rezerwacje:
- dokonane w dniach od 7 do 16 października 2015 r., dla członków Le Club AccorHotels,
- dokonane w dniach od 9 do 16 października 2015 r. dla subskrybentów newslettera AccorHotels, a także niektórych partnerów AccorHotels i Le Club AccorHotels.
- dokonane w dniach od 12 do 16 października 2015 r. dla pozostałych osób,
- opłacone poprzez stronę internetową www.AccorHotels.com lub jakąkolwiek inną witrynę należącą do marek sieci AccorHotels,
- odnoszące się do pobytów w terminie pomiędzy 1 listopada 2015 a 30 kwietnia 2016 r. (1), w hotelach biorących udział w promocji.
Zniżka w wysokości 40% + bezpłatne śniadanie dla 2 osób przysługuje wyłącznie członkom Le Club AccorHotels (za wyjątkiem marek Adagio oraz ibis,  w których oferta promocyjna nie obejmuje śniadań) i dotyczy standardowych cen pokoi, obowiązujących w zarezerwowanym terminie na ogólnych warunkach.
Zniżka w wysokości 30% + bezpłatne śniadanie dla 2 osób przysługuje osobom niebędącym członkami programu Le Club AccorHotels (za wyjątkiem marek Adagio, ibis oraz ibis budget, w których oferta promocyjna nie obejmuje śniadań) i obowiązuje pod warunkiem, że klient zarejestrował się i posiada profil użytkownika na dowolnej witrynie sieci AccorHotels (profil może zostać założony przy pierwszej rezerwacji dokonywanej na dowolnej witrynie sieci AccorHotels - założenie profilu jest bezpłatne) dotyczy standardowych cen pokoi, obowiązujących w zarezerwowanym terminie na ogólnych warunkach.
- w hotelach ibis budget możesz skorzystać z 30% zniżki dostępnej zarówno dla ogółu gości, jak i dla uczestników programu Le Club AccorHotels.
Płatności należy dokonać przez Internet, za pomocą karty kredytowej, w momencie rezerwacji. Jeśli oferta "Szalone ceny"* nie będzie dostępna we wskazanych terminach, na ekranie z cenami pojawi się automatycznie inna stawka standardowa.
Rezerwacje dokonywane w ramach oferty nie podlegają zmianom, anulacji ani wymianie. Nie obowiązuje także zwrot pieniędzy. Oferta nie łączy się z innymi zniżkami ani promocjami.
Podane stawki są cenami za noc w pokoju z pojedynczym lub podwójnym łóżkiem. Podane kursy walut mają charakter orientacyjny. Ostateczne kursy walut są określane podczas dokonywania rezerwacji (jeśli płatność jest realizowana w walucie innej niż waluta obowiązująca w hotelu, doliczone mogą zostać prowizje od wymiany waluty).
Oferta obowiązuje w hotelach AccorHotels biorących udział w promocji, z wyjątkiem kilku terminów ustalonych przez hotele.
Przydzielanie punktów Le Club AccorHotels odbywa się na warunkach ogólnych programu Le Club AccorHotels.


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz