piątek, 28 kwietnia 2017

Promocja IHG Accelerate: maj - sierpień 2017 r.

Nie wiem czy aż taka śmieszna jest ta promocja, ale całkiem sporo punktów można zebrać. :)
Dopiero co zakończyła się poprzednia edycja promocji Accelerate w programie lojalnościowym IHG Rewards Club, a tu już ryszyły zapisy do kolejnej! Druga w tym roku odsłona tej promocji potrwa ona od 15 maja do 31 sierpnia 2017 roku (i dotyczy pobytów w tym samym terminie, zarezerwowanych nawet przed jej ogłoszeniem). Zapisać się do promocji (oraz poznać swoje zadania) można już teraz, korzystając z poniższego linku.

>>> LINK DO PROMOCJI ACCELERATE 2017

W promocji Accelerate 2017 do zdobycia jest co najmniej kilkadziesiąt tysięcy punktów lojalnościowych, które można wymieniać na darmowe noclegi w sieci IHG. Dzięki promocji Point Breaks wystarczy jedynie 5.000 punktów za pokój (dwu-, a czasem i więcej-osobowy). Właśnie tyle punktów ostatnio wydawałem na noce w fajnym hotelu Holiday Inn Dresden - Am Zwinger w Dreźnie, o którym niedługo (mam nadzieję...:) napiszę.

Do promocji liczą się tylko pobyty zarezerwowane przez oficjalne kanały IHG - ich stronę internetową, strony poszczególnych marek/hoteli, przez aplikację czy telefonicznie, a nie przez pośredników, takich jak np. Booking.com.

Warto wziąć też pod uwagę możliwość skorzystania z tzw. gwarancji najlepszej ceny porównując ceny na IHG do tych dostępnych np. na Szukaj.HotelSpotter.pl, tylko wtedy pobyty muszą być dłuższe niż jedna noc, bo darmowe nie liczą się do promocji Accelerate. Nie liczą się również pobyty opłacone w całości lub w części (cash+points) punktami. No chyba, że dane zadanie tego wymaga (ale do pozostałych zadań już się wtedy ta noc nie wliczy).

Więcej o promocji Accelerate możecie dowiedzieć się z postów opisujących poprzednie jej edycje oraz z komentarzy do nich: #1#2, #3, #4, #5. Nie bójcie się zadawać pytań także i pod tym postem czy na Facebooku. Lepiej się upewnić, niż coś źle zrobić. ;)

Warto także potrafić odróżniać pojęcie "pobytu" ("stay") od "nocy" ("night"). Pobyt jest to dowolna liczba kolejnych nocy w danym hotelu, bez względu na liczbę zrobionych rezerwacji czy wymeldowań/zameldowań.

Moje zadania w promocji Accelerate wyglądają następująco:
1. Stay Once Get 2,000 - 2.000 punktów za dowolny pobyt w hotelach IHG
2. Stay More, Earn More - 7.500 punktów za 5 nocy
3. Travel with the IHG® App - 3.200 punktów za 2 pobyty zarezerwowane przez aplikację
4. Saturday Stays Bonus - 8.000 punktów za 2 weekendowe pobyty (każdy musi trwać min. 2 dni i zawierać w sobie noc z soboty na niedzielę)
5. Earn More, Faster - 3.600 punktów za 1 pobyt z Bonus Points Package, czyli punktami dokupionymi do rezerwacji
oraz:
Your Achievement Bonus - 15.700 punktów za wykonanie co najmniej 4 z 5 zadań
Early Stay Bonus - dodatkowy bonus 2.500 punktów za pobyt przed 30 czerwca.

Zadania w sumie mam bardzo podobne do poprzedniej edycji promocji. Do zdobycia mam też podobną liczbę punktów - maksymalnie 42.500, które wystarczą nawet na 8 darmowych nocy w hotelach IHG.

Jednym pobytem można zaliczyć kilka zadań na raz, a więc gdyby dobrze to rozplanować to wystarczyłoby, żebym odbył 5 nocy - na przykład: dwa weekendowe pobyty i jedna noc z Bonus Points Package (przeważnie bardziej opłaca się brać BPP dla jednodniowych pobytów). Z tego dwa pobyty zarezerwowane przez aplikację i najlepiej któryś w maju lub czerwcu.

W poprzedniej edycji promocji miałem zadanie z "odnowieniem" statusu InterContinental Ambassador, które dawało 5.000 punktów właściwie za samo posiadanie tego statusu w momencie obowiązywania promocji. Niestety w tej edycji go nie dostałem. Jeśli ktoś na takie teraz trafił, to odsyłam do poprzedniego postu. Tam też pisałem o sposobie na darmowe zaliczenie zadania "Earn When You Redeem" polegającego (przynajmniej w teorii) na wydaniu na coś punktów. :)


A jak u Was wygląda ta edycja promocji Accelerate? 

Możecie swoje zadania wrzucić w komentarzach! :)Na swoim koncie Ania dostała takie zadania:
Wystarczy więc ściągnąć i zalogować się do aplikacji IHG i odbyć 3 noce w 3 różnych hotelowych markach IHG, z czego dwa pobyty muszą być w stawce Your Rate. Całkiem nieźle, bo wychodzi na to, ze za każdą noc do zdobycia jest 10.000 punktów.


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz