środa, 13 grudnia 2017

Promocja IHG Accelerate: styczeń - kwiecień 2018 r.

Do końca 2017 roku trwa jeszcze aktualna edycja promocji IHG Accelerate, ale pojawiła się już zapowiedź kolejnej, rozpoczynającej się w roku 2018.

Ja, dzięki obecnej promocji, uzyskałem już ponad 20.000 punktów IHG, ale czekam jeszcze na rozliczenie ostatniego pobytu, żeby dostać ponad drugie tyle za zaliczenie wszystkich zadań. W sumie za zaledwie 4 noclegi uzyskam 47.900 punktów wymienialnych w najlepszym wypadku na 9 darmowych nocy w hotelach IHG (w promocji Point Breaks). Zastanawiam się jeszcze nad piątą nocą, dzięki której dostałbym kolejne 7.500 punktów.

Kolejna edycja promocji IHG Accelerate będzie trwać od 1 stycznia do 30 kwietnia 2018 r. Liczą się do niej pobyty, które mogą być zarezerwowane już teraz, ale muszą odbyć się w podanym terminie.

Zapisać się do promocji Accelerate, a tym samym poznać swoje zadania do wykonania, można korzystając z poniższego linku:

>>> LINK DO PROMOCJI ACCELERATE 2018

W promocji IHG Accelerate do zdobycia jest co najmniej kilkadziesiąt tysięcy punktów lojalnościowych, które wymieniać można na darmowe noclegi w tej sieci. Dzięki wspomnianej wyżej promocji Point Breaks wystarczy jedynie 5.000 punktów za pokój (dwu-, a czasem i więcej-osobowy).

Do promocji liczą się tylko pobyty zarezerwowane przez oficjalne kanały IHG - ich stronę internetową, strony poszczególnych marek/hoteli, przez aplikację czy telefonicznie, a nie przez pośredników, takich jak np. Booking.com.

Warto wziąć też pod uwagę możliwość skorzystania z tzw. gwarancji najlepszej ceny porównując ceny na IHG do tych dostępnych np. na Szukaj.HotelSpotter.pl, tylko wtedy pobyty muszą być dłuższe niż jedna noc, bo darmowe nie liczą się do promocji Accelerate. Nie liczą się również pobyty opłacone w całości lub w części (cash+points) punktami. No chyba, że dane zadanie tego wymaga (ale do pozostałych zadań już się wtedy ta noc nie wliczy).

Więcej o promocji Accelerate możecie dowiedzieć się z postów opisujących poprzednie jej edycje oraz z komentarzy do nich. Nie bójcie się zadawać pytań także i pod tym postem czy na Facebooku. Lepiej się upewnić, niż coś źle zrobić. ;)

Warto także potrafić odróżniać pojęcie "pobytu" ("stay") od "nocy" ("night"), ponieważ w niektórych zadaniach liczą się pobyty, a w innych noce. Pobyt jest to dowolna liczba kolejnych nocy w danym hotelu, bez względu na liczbę zrobionych rezerwacji czy wymeldowań/zameldowań. Jeśli więc zależy nam na zrobieniu kilku pobytów w krótkim czasie, to najlepiej jest robić chociażby jednodniowe przerwy lub zmieniać hotel na inny, np. piątek w Holiday Inn, sobota w Holiday Inn Express, a niedziela może być już znów w tym samym Holiday Innie. To oczywiście jeśli w danym mieście jest więcej niż jeden hotel IHG... :)

Moje zadania w promocji Accelerate 2018 wyglądają następująco:

1. Stay Once Get 1,500 - 1.500 punktów za dowolny pobyt w hotelach IHG
2. Stay More, Earn More - 7.500 punktów za 5 nocy
3. Stay at Holiday Inn - 8.000 punktów za pobyty w 2 różnych hotelach Holiday Inn (w tym w Holiday Inn Resort oraz Holiday Inn Club Vacations, ale nie Holiday Inn Express)
4. Travel with the IHG App - 3.200 punktów za 2 pobyty zarezerwowane przez aplikację IHG
5. Earn More, Faster - 6.600 punktów za 1 pobyt z dokupionymi punktami Bonus Points
6. Renew Your InterContinental Ambassador Membership - 5.000 punktów za odnowienie posiadanego statusu IHG Ambassador
oraz:
Your Achievement Bonus - 12.000 punktów za wykonanie co najmniej 5 z 6 zadań
January Bonus Offer - dodatkowy bonus 1.500 punktów za pobyt w styczniu.

Zadania mam więc bardzo podobne do poprzedniej edycji promocji. Jedynie zamiast zadania z pobytami w 3 różnych hotelowych markach IHG mam zadanie z dokupieniem Bonus Points. Dodatkowo mam jeszcze zadanie z przedłużeniem statusu Ambassador, co i tak pewnie zrobię, ale nawet jeśli nie, to będę miał ten status jeszcze ważny w styczniu, więc pewnie tak czy inaczej zaliczy mi to zadanie.

Tym razem do zdobycia mam jednak trochę mniej punktów - maksymalnie 45.300, które wystarczą nawet na 9 darmowych nocy w hotelach IHG.

Może i punktów mniej, ale żeby je zdobyć (oprócz tych 7.500 za 5 nocy) to w zasadzie wystarczy, żebym odbył zaledwie 2 pobyty - w dwóch różnych hotelach marki Holiday Inn, obydwa zarezerwowane przez aplikację, w tym co najmniej jeden z dokupionymi punktami Bonus Points. Nie jest więc tak źle! :)

A jak tym razem zadania wyglądają u Was? :)Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz