sobota, 5 stycznia 2019

Promocja "Accelerate" w IHG Rewards Club (styczeń - kwiecień 2019 r.)

W hotelowym programie lojalnościowym IHG Rewards Club ruszyła kolejna edycja promocji typu "Accelerate". Pierwsza okazja w 2019 roku do zdobycia kilkudziesięciu tysięcy (minimum 40.000) punktów lojalnościowym ma nazwę "Reward Nights Faster".

Zapisy już ruszyły (i potrwają do 15 marca), a promocja obejmuje pobyty w hotelach IHG (czyli m.in. Holiday Inny, Holiday Inn Expressy, InterContinentale, hotele Indigo czy Crowne Plaza) pomiędzy 15 stycznia a 30 kwietnia 2019 r. (włącznie). Nie jest istotna data dokonania rezerwacji (czyli mogła być ona zrobiona przed zapisaniem się do promocji), a jedynie data pobytu.

>>> LINK DO PROMOCJI REWARD NIGHTS FASTER

Do promocji "Reward Nights Faster", tak jak i w przypadku wszystkich poprzednich tego typu w IHG, liczą się tylko pobyty zarezerwowane w całości za pieniądze. Pobyt opłacony chociażby częściowo punktami nie jest kwalifikujący (no chyba, że dane zadanie, które mamy do wykonania akurat tego wymaga; taki pobyt niestety nie wliczy się jednak do pozostałych zadań).

Punkty z promocji otrzymamy do 2-3 tygodni po zaliczeniu konkretnych zadań.

Moje zadania w tej edycji promocji prezentują się następująco:
1. Discover Our Brands - 28.800 punktów - za pobyty w 3 różnych hotelowych markach IHG (btw. Holiday Inn oraz Holiday Inn Express to też dwie różne marki)
2. Saturday Stays Bonus - 8.400 punktów - za dwa co najmniej dwudniowe pobyty obejmujące noc z soboty na niedzielę (a więc i jeszcze co najmniej piątkową lub niedzielną noc)
3. Stay for Less and Earn - 4.500 punktów - za jeden pobyt zarezerwowany z użyciem Points&Cash, czyli częściowo za punkty, a częściowo za gotówkę (warto zauważyć, że taki pobyt nie wliczy się do pozostałych zadań)
4. Stay at 2 IHG Hotels - 2.800 punktów - za pobyty w co najmniej dwóch różnych hotelach sieci IHG

Do zdobycia mam więc maksymalnie 44.500 punktów IHG. (co starczy na maksymalnie 9 darmowych noclegów - po 5.000 punktów w promocji Points Break).

Tym razem nie ma żadnego bonusu za wykonanie wszystkich lub prawie wszystkich zadań. Przynajmniej ja nie dostałem.

A jak tam Wasze zadania?


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz