czwartek, 19 grudnia 2013

Marriott Rewards: Promocja MegaBonus 2014 (darmowe noce)

Marriott Rewards MegaBonus 2014
Promocja programu Marriott Rewards - MegaBonus 2014.

Za dwa pobyty w hotelach grupy Marriott między 1 lutego i 30 kwietnia 2014 r. otrzymamy darmową noc w dowolnym hotelu sieci (z kategorii 1 do 4). Maksymalnie możemy otrzymać dwie noce.
W promocji należy się zarejestrować do 31 marca 2014 r.

Aktualizacja: Podobno kontaktując się z Customer Service można poprosić o zmianę promocji MegaBonus na wersję ze zbieraniem certyfikatów z kategorii 1-5, a nie 1-4!

Aktualizacja: Łącząc tę promocję z podobną promocją dla nowych członków, można za pierwsze dwa pobyty otrzymać 2 darmowe noce!


Najważniejsze warunki promocji:
 • Pobyt jest to dowolna liczba kolejnych dni w danym hotelu 
 • Certyfikat na darmową noc jest ważny przez rok od jego wydania, otrzymamy go po 3-5 dniach roboczych od odbycia drugiego pobytu.
 • Darmowej nocy nie można przekazać innej osobie.
 • Tylko jeden pokój zarezerwowany w danym hotelu bierze udział w promocji.
 • Promocja jest ważna dla członków zbierających punkty (a nie mile) w programie.
 • Hotele biorące udział w promocji: JW Marriott®, EDITION®, Autograph Collection® Hotels, Renaissance® Hotels, AC Hotels by MarriottSM, Marriott® Hotels, Courtyard by Marriott®, SpringHill Suites by Marriott®, Fairfield Inn & Suites by Marriott®, Residence Inn by Marriott®, TownePlace Suites by Marriott®, Gaylord Hotels® i Marriott Vacation Club.
 • Liczą się również pobyty w hotelach The Ritz-Carlton, ale nie można w nich zrealizować darmowej nocy.


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

8 komentarzy:

 1. Patrząc po "zatrważającej" wręcz ilości komentarzy z 3 dodanych ostatnich wątków domniemam, że sieci te raczej nie nabiją sobie nowych rezerwacji, wypuszczonymi promocjami:>

  IHG RULES!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hehe ;)
  Ta promocja nie jest taka zła, jak się znajdzie jakiegoś taniego Marriotta, a wykorzysta potem np. na JW Marriott Beijing, który kosztuje jakieś 780 PLN ;)

  No ale właśnie, czegoś na miarę IHG Big Win i kodów to próżno szukać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też sądzę, że promocja nie jest najgorsza, zastanowia mnie tylko jedna rzecz, rozumiem, że po 2 pobycie otrzymuje się pierwszy certyfikat na darmową noc, a po 4 pobycie otrzymuje się drugi certyfikat, tylko czy można oba certyfikaty wykorzystać jednocześnie tj. na dwie kolejne noce w tym samym hotelu czy też są w tym zakresie jakieś ograniczenia? Rafale wiesz coś na ten temat?

  OdpowiedzUsuń
 4. Darmowa noc w Holiday Inn Jamaica Queens JFK Airport.
  Wyjaśnienie na slajdzie: http://imgur.com/ISYxIfN
  btw. przydałoby się miejsce gdzie można wrzucać BRG ;)
  pzdr.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki, podzieliłem się na fb ;)
  Może i rzeczywiście... chociaż to strasznie rzadko coś się znajduje ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Można wykorzystać na dwie kolejne noce. Nawet można to podobno zrobić w jednej rezerwacji.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeśli chodzi o zmianę certyfikatu na kategorie 1-5 to nie jestem do końca pewien czy tak działa. Mam dwa certyfikaty (co prawda z zeszłorocznej promocji, ale działała tak samo) również na kategorie 1-4 i po przeczytaniu, że można zmienić napisałem do customer service i dostałem odpowiedź, że ani punktami ani pieniędzmi nie można upgrade'ować. trzymam kciuki żeby osobom z tegorocznej promocji się powiodło, może się uda :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Raczej chodzi o to, żeby zapytać o zmianę wariantu promocji jeszcze przed nocowaniem, no ale to nic pewnego, tyle że może warto spróbować :)

  OdpowiedzUsuń