piątek, 14 lutego 2014

Podsumowanie podsumowań promocji IHG Big Win 2013

Gdziewyjechac.pl Silesiair IHG Big Win
Podsumowania zeszłorocznej promocji IHG Big Win dla naszych dwóch kont (w końcu dziś Walentynki!:) znajdziecie tutaj: Rafał, Ania.

W sumie wydaliśmy (zainwestowaliśmy:) 2164,50 PLN na 250.126 punktów IHG, które są warte co najmniej 5300 PLN (25*70 USD).

Za ćwierć miliona punktów możemy spędzić 50 nocy w hotelach z list Point Breaks lub od 5 do 25 nocy w dowolnych hotelach i terminach, w standardowych stawkach punktowych.

Czy było warto tyle wydać właściwie tylko na mattress runy? W zasadzie to się okaże dopiero jak zaczniemy te punkty wydawać. 43,27 PLN za noc w dwuosobowym pokoju to tyle co nic, ale trzeba jeszcze się dostosować do terminów i hoteli w promocji Point Breaks. Możemy sobie też zaszaleć i spędzić np. Sylwestra w którymś z najdroższych InterContinentali na świecie, ewentualnie – coś pomiędzy tymi skrajnościami. Na bieżąco będziemy przedstawiać swoje punktowe wydatki, a na koniec – ile udało się dzięki temu w sumie zaoszczędzić. Bo na pewno na tym nie stracimy, to w końcu nie forex, czy inne bitcoiny. :)

Tak czy inaczej, warto się było wybrać "za darmo" do Frankfurtu i Berlina, umierać po rewelacyjnym śniadaniu w warszawskim InterContinentalu, próbować pysznych pralinek w Józefowie oraz przekonać się, że 3* pod lotniskiem też mogą być bardzo przyjemne. A poza tym, miło było dzięki temu poznać Marcina i Anię z Gdziewyjechać.pl oraz Marcina z Silesiair.com.pl z dziewczyną, którzy też gonili za punktami. :)

Obecnie, do 30 kwietnia trwa kolejna edycja promocji Big Win, w której też pewnie będziemy brać udział. Nadal też są dostępne kody bonusowe, chociaż już aż tak dobrze jak w zeszłym roku nie działają.


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

16 komentarzy:

 1. Szybkie pytanie, może ktoś sie orientuje - jak mam pobyt łączony - pierwsza noc za gotówkę, druga i trzecia noc w tym samym hotel z punktów, to czy cały pobyt liczy się jako qualifying czy non-qualifying stay? ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tylko pierwsza noc powinna się policzyć jako kwalifikująca.

  OdpowiedzUsuń
 3. Doge? :D
  My też dzięki za wszystko. Hotel w Gwatemali Crowne Plaza darmo - piechotą nie chodzi :)
  Jeszcze - jak obiecałem - się odwdzięczymy i owocnego roku 2014.
  Czyli 10tys fanów, puchnącego newslettera i takich tam... :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ooo, to widzę, że się obecna lista Point Breaks przyda, super! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. hejka, musialem ostatnio wykorzystac pkt z ihg w paryzu. Niby dwa noclegi zarezerwowane z pkt, a dzisiaj przyszly mi pkt za noclegi,(on-qualifying stay - 444pkt) czyli jakbym wpisal wczesniej kody to przyszloby mi te ok. 15000pkt co przychodza za pierwszy nocleg po nowym roku

  OdpowiedzUsuń
 6. Dostałeś punkty za pobyt zarezerwowany za punkty? A może miałeś jakieś wydatki w hotelu dodatkowe? Za to w sumie mogły przyjść, ale to byś nie dostał z kodów i tak.

  OdpowiedzUsuń
 7. właśnie że nie mialem zadnych wydatkow, byla to sytuacja alarmowa i stracilem swoich 60tys pkt w Paryżu

  Earning Details
  296 pts.


  Bonus Points Earned
  148 pts.


  Non-Qualifying Nights
  2 Non-Qualifying stayNon-Qualifying overlapping Stay


  Quantity


  Check-in Date
  Feb 13, 2014


  Check-Out Date
  Feb 15, 2014

  OdpowiedzUsuń
 8. To dziwna sytuacja, pewnie jakiś błąd, ale raczej by nie zaliczyło kodów skoro nocleg się rozliczył jako non-qualifying.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy stawka IHG® Rewards Club Member Exclusive –Flexible with Breakfast będzie się liczyła do BigWin jako Best Flexible with Breakfast? Musze zarezerwować hotel na sobote, więc i tak mam stawkę flexible, ale nie wiem czy brać z rabatem czy nie?

  OdpowiedzUsuń
 10. Z tą zniżkową mogą podobno być problemy, chociaż powinno też ją w końcu uznać:
  http://www.flyertalk.com/forum/22229977-post648.html

  OdpowiedzUsuń
 11. mnie właśnie trzeci pobyt do BW2014 rozliczył się jako non-qualifying!!
  HI Józefów...
  czy mogło mieć wpływ, że zabukowałem omyłkowo hotel bez śniadania?

  OdpowiedzUsuń
 12. Też z tą weekendową stawką -10%, z którą sami mieliśmy problem? Bo to, że bez śniadania to nie miało wspływu. Pewnie będziesz musiał pisać reklamację, a potem wykazać się cierpliwością :p

  OdpowiedzUsuń
 13. już napisałem pytanie o powód rozliczenia w ten sposób. była właśnie to ta specjalna stawka.
  pewnie uznają, ale ciekawe czy kody zadziałają (1000 points for 60 days na przykład...)
  Będziemy czekać i będę informował o postępach.

  OdpowiedzUsuń
 14. uznano mi i od razu zakończono BW2014, ale nie uznano 2k pkt za "book with us" na jaki adres najlepiej napisać reklamację w tej sprawie?
  a w ogóle, to dzięki Rafał!

  p.s. kiedy nowa lista Point Breaks? mam 70 tys pkt do wykorzystania!

  OdpowiedzUsuń
 15. YoBit lets you to claim FREE CRYPTO-COINS from over 100 unique crypto-currencies, you complete a captcha one time and claim as many as coins you need from the available offers.

  After you make about 20-30 claims, you complete the captcha and proceed to claiming.

  You can press CLAIM as many times as 30 times per one captcha.

  The coins will held in your account, and you can convert them to Bitcoins or Dollars.

  OdpowiedzUsuń