wtorek, 18 marca 2014

Hotele Accor: Promocja 3 noclegi w cenie 2

Promocja obowiązuje na 3-dniowe pobyty do 31 maja 2014 r. zarezerwowane do 15 kwietnia 2014 r. Posiadacze konta w Le Club Accorhotels już mogą rezerwować, a inne osoby będą mogły dokonać rezerwacji dopiero od 25 marca, także warto założyć sobie konto.


Warto jednak sprawdzać ceny również i w innych serwisach, np. w TravelPony, szczególnie jeśli chodzi o większe miasta.

Przykładowe ceny:

Mercure Warszawa Airport za 100 PLN/noc:

Mercure Budapest Buda Hotel za 205 PLN/noc:

Warunki sprzedaży:

Oferta obowiązująca w odniesieniu do rezerwacji dokonanych w okresie od 18 marca do 15 kwietnia 2014 r. przez posiadaczy kart Le Club Accorhotels i subskrybentów bazy Accorhotels.com oraz od 25 marca do 15 kwietnia 2014 r. w przypadku wszystkich pozostałych osób, płatność z góry na stronach internetowych www.accorhotels.com, dotycząca pobytu(ów) w okresie od 1 kwietnia do 31 maja 2014 r. włącznie w hotelach uczestniczących w promocji. Wyjątek dotyczący Wielkiej Brytanii – obowiązują terminy pobytów od 1 kwietnia 2014 r. do 28 lutego 2015 r. Wyjątek dotyczący Niemiec, Austrii i Szwajcarii – obowiązują terminy pobytów od 1 kwietnia 2014 r. do 30 czerwca 2014 r.
Oferta dotyczy pobytu obejmującego 3 noclegi. Wartość noclegu bezpłatnego jest obliczana przy uwzględnieniu zniżki wynoszącej 33,33% - na podstawie cennika standardowego bez żadnych dodatkowych warunków, obowiązującego w odniesieniu do terminów zarezerwowanego pobytu – dla minimalnie i maksymalnie 3 noclegów. Oferta jest dostępna wyłącznie przy rezerwacji dokonywanej na co najmniej 5 dni przed planowanym przyjazdem. Oferta umożliwia uzyskanie dodatkowych punktów Le Club Accorhotels w hotelach uczestniczących w promocji. Płatność musi zostać przeprowadzona kartą płatniczą podczas przeprowadzania rezerwacji. Po dokonaniu rezerwacji oferta nie może zostać zmodyfikowana ani anulowana, nie może również być łączona z innymi zniżkami lub ofertami specjalnymi. Zamieszczone kursy wymiany walut posiadają jedynie charakter orientacyjny i nie są obowiązujące. Obowiązujący kurs zostanie potwierdzony w chwili przeprowadzania rezerwacji (jeżeli płatność jest dokonywana w walucie innej, niż używana przez hotel, mogą zostać doliczone dodatkowe koszty wymiany walut) Oferta obowiązująca wyłącznie w uczestniczących w promocji hotelach grupy ACCOR, pod warunkiem dostępności pokoi przeznaczonych do udziału w promocji. 


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz