wtorek, 20 maja 2014

Vienna International: Pokoje za 25 EUR (przynajmniej w teorii)

promocja hoteli Vienna International VIP DAY
Sieć Vienna International Hotels & Resort z okazji jubileuszu 25-lecia przygotowała promocję VIP DAY. 25 maja będzie można zarezerwować pokój w jednym z 38 obiektów w Europie za jedyne 25 EUR (~105 PLN). Oferta ograniczona jest do pierwszego tysiąca rezerwacji.

Brzmi świetnie, już się miałem zamiar przyczaić 24 maja o północy i coś zarezerwować, doczytałem jednak drobny druczek...

Stawka VIP wynosi rzeczywiście 25 EUR, ale... za osobę i to tylko w przypadku rezerwacji pokoju 2-osobowego. Za pokój zapłacimy więc 50 EUR. W przypadku rezerwacji pokoju 1-osobowego będziemy musieli natomiast ponieść opłatę dodatkową w wysokości 25 EUR, czyli za taki pokój również zapłacimy 50 EUR.

Nie wiem czy dzięki tej okazji "poczułem się jak VIP". Raczej jak VIP, który musi bacznie przyglądać się gwiazdkom (niestety tym w regulaminach). Ale może ktoś będzie jednak chciał skorzystać, można w końcu przynajmniej trochę zaoszczędzić:

>>> LINK DO PROMOCJI

Stawka VIP zawiera podatek VAT, jednak nie uwzględnia kosztów śniadania ani opłaty miejscowej. Obowiązuje na pobyty w terminie od 1 lipca 2014 r. do 31 sierpnia 2014 r. włącznie (ostatni możliwy dzień przyjazdu). Maksymalny czas pobytu w ramach rezerwacji dokonanych z wykorzystaniem stawki VIP to 2 noce. Rezerwacje te nie mogą być anulowane, a wniesione za nie opłaty nie podlegają zwrotowi.
hotele Vienna International w Europie
Hotele Vienna International

Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

1 komentarz: