wtorek, 11 listopada 2014

SPG: Trzy razy więcej punktów Starpoints (i 500 gratis!)

Promocja dla członków programu lojalnościowego Starwood Preferred Guest - SPG More For You.

Za pobyty do 15 grudnia 2014 r. można otrzymać dwa lub nawet i trzy razy więcej punktów niż zwykle. Podwójne punkty Starpoints otrzymamy za pobyty składające się z co najmniej dwóch nocy, a jeśli do tego pobyt będzie zawierał piątek lub sobotę (czwartek lub piątek na Bliskim Wschodzie), to tych punktów otrzymamy trzy razy więcej.

Żeby wziąć udział w promocji, należy się do niej zgłosić najpóźniej 30 listopada 2014 r. Bonusowe punkty otrzymamy od 2 do 4 tygodni po pobycie. Lista hoteli, które nie biorą udziału w promocji znajduje się tutaj, a pełny regulamin tutaj.

>>> LINK DO PROMOCJI SPG MORE FOR YOU

Dodatkowo, osoby które zarejestrują się w powyższej promocji oraz po prostu zaktualizują swoje preferencje dotyczące przyszłych pobytów otrzymają 500 punktów Starpoints.

Nie jest wymagane odbycie żadnego noclegu. Wystarczy zalogować się na swoje konto w SPG, wejść w "Mój Profil", a następnie edytować zakładkę "Moje preferencje dotyczące pobytu":
Dokonać tego należy do 15 grudnia, a bonusowe punkty zostaną doliczone do konta w 2-4 tygodnie po zakończeniu promocji.

W SPG osoby z podstawowym statusem otrzymują dwa punkty Starpoints za każdego wydanego dolara, także standardowo, żeby otrzymać 500 punktów należałoby wydać 250 USD, czyli ok. 850 PLN. Tyle punktów można też po prostu kupić za 17,5 USD, czyli ok. 60 PLN.


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

10 komentarzy:

 1. Czy jest realna możliwość zarezerwowania jakiegoś noclegu za te 500 punktów?

  OdpowiedzUsuń
 2. Można znaleźć hotele SPG już od 2.000 punktów za noc (w weekendy):  http://www.starwoodhotels.com/preferredguest/account/starpoints/redeem/allOptions.html#starpointVisualizer?vzoption=freeNights

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla ścisłości należałoby dodać, że 500 pkt można nabyć za 17,50 USD, czyli jakieś 60 zł.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rafał, masz może doświadczenie z BRG w Starwood? Zastanawiam się czy 2000 pkt przelewają na konto zaraz po udanym zgłoszeniu czy nocleg w hotelu jest konieczny. Trudno cokolwiek znaleźć w ich T&C. Dzięki!

  OdpowiedzUsuń
 5. RafX, w regulaminie jest wyraźnie napisane, że noc nie musi się odbyć, wystarczy znalezienie tańszego naclegu, co za tym idzie nie trzeba nawet dokonywać rezerwacji, wystarczy wskazanie tańszej możliwości noclegu niż oferuje SPG ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Musi się odbyć, te 2000 punktów (jeśli się je wybierze zamiast 10% zniżki) zasila konto po odbyciu rezerwacji:

  Should I choose to receive Starpoints® for my claim reward, when will I receive them?

  Starpoints shall only be available as a Best Rate Guarantee Reward for claims related to reservations at Starwood Hotels that participate in the Starwood Preferred Guest program. If you elect the 2,000 Starpoints as your Best Rate Guarantee Reward, it will post with your stay. If, for any reason, your Starwood Preferred Guest account is not credited with that reward within 2 weeks of your stay, you must contact the Customer Care Department. A Customer Care Associate will research your Starwood Preferred Guest account and will credit it with the Best Rate Guarantee Reward, if missing. You must apply for retroactive credits within 180 days of the check-out date of the hotel stay.

  http://www.starwoodhotels.com/sheraton/support/faq/faq_detail.html?&obj_id=0900c7b9810afcb5&language=en_US&localeCode=en_US#6

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie no, tak to by było za łatwo i wszyscy by tylko szukali różnic w cenach... ;)


  Pewnie Ci się pomyliło z tym, że przed wysłaniem wniosku BRG do Starwood nie trzeba (chociaż można) mieć zrobionej rezerwacji, w odróżnieniu np. do IHG. Robi się ją dopiero później, jak już odpiszą że uznają wniosek, potem im się wysyła numer tej swojej rezerwacji, a oni zmieniają w niej cenę na niższą (i dają 10% zniżki lub te 2000 pkt, ale to już po odbyciu pobytu).

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzięki! Co prawda czytałem to ich FAQ i faktycznie można z niego wywnioskować, że punkty naliczają się dopiero po pobycie, ale napisali to w na tyle zaewoluowany sposób, że myślałem, że może jednak jest też inna opcja ;P No nic, w takim razie jedyny opłacalny wydaje się być wciąż IHG :)


  Raz jeszcze dzięki za rozwianie wątpliwości!

  OdpowiedzUsuń
 9. No jeszcze Choice ma noc gratis, a Hilton zniżkę 50 USD, także przy jednodniowych pobytach może ładna cena wyjść ;)

  Nie ma sprawy ;)

  OdpowiedzUsuń