poniedziałek, 15 czerwca 2015

Szalone Ceny w Accor Hotels: 40% zniżki i śniadanie gratis!

szalone ceny w accor hotels, darmowe sniadanie
Ruszyła promocja, na którą wiem, że sporo osób czekało. :)
Nawet 40% zniżki w Accor Hotels, a do tego śniadanie gratis!

Rezerwacji należy dokonać do 26 czerwca,
a pobyty muszą się odbyć pomiędzy 10 lipca a 29 sierpnia 2015 r.

>>> LINK DO PROMOCJI

Warunki promocji:
Dokonując rezerwacji w ramach jednej z niniejszych ofert, klient oświadcza, że zapoznał się z poniższymi warunkami i je zaakceptował. Oferta obejmuje rezerwacje: 
- dokonane w dniach od 17 do 26 czerwca 2015 r., dla członków Le Club Accorhotels, 
- dokonane w dniach od 19 do 26 czerwca 2015 r. dla subskrybentów newslettera ACCOR, a także niektórych partnerów ACCOR i Le Club Accorhotels. 
- dokonane w dniach od 22 do 26 czerwca 2015 r. dla pozostałych osób, 
- opłacone poprzez stronę internetową www.accorhotels.com lub jakąkolwiek inną witrynę należącą do marek grupy ACCOR, 
- odnoszące się do pobytów w terminie pomiędzy 10 lipca a 29 sierpnia 2015 r. (1), w hotelach biorących udział w promocji. 

Zniżka w wysokości 40% + bezpłatne śniadanie dla 2 osób przysługuje wyłącznie członkom Le Club Accorhotels (za wyjątkiem marek Adagio oraz ibis, w których oferta promocyjna nie obejmuje śniadań) i dotyczy standardowych cen pokoi, obowiązujących w zarezerwowanym terminie na ogólnych warunkach. 

 Zniżka w wysokości 30% + bezpłatne śniadanie dla 2 osób przysługuje osobom niebędącym członkami programu Le Club Accorhotels (za wyjątkiem marek Adagio, ibis oraz ibis budget, w których oferta promocyjna nie obejmuje śniadań) i obowiązuje pod warunkiem, że klient zarejestrował się i posiada profil użytkownika na dowolnej witrynie grupy ACCOR (profil może zostać założony przy pierwszej rezerwacji dokonywanej na dowolnej witrynie grupy ACCOR - założenie profilu jest bezpłatne) dotyczy standardowych cen pokoi, obowiązujących w zarezerwowanym terminie na ogólnych warunkach. 

- W hotelach ibis budget możesz skorzystać z 30% zniżki dostępnej zarówno dla ogółu gości, jak i dla uczestników programu Le Club Accorhotels. 
Płatności należy dokonać przez internet, za pomocą karty kredytowej, w momencie rezerwacji. Jeśli oferta ""Szalone ceny""* nie będzie dostępna we wskazanych terminach, na ekranie z cenami pojawi się automatycznie inna stawka standardowa. 
Rezerwacje dokonywane w ramach oferty nie podlegają zmianom, anulacji ani wymianie. Nie obowiązuje także zwrot pieniędzy. Oferta nie łączy się z innymi zniżkami ani promocjami. Podane stawki są cenami za noc w pokoju z pojedynczym lub podwójnym łóżkiem. 
Podane kursy walut mają charakter orientacyjny. Ostateczne kursy walut są określane podczas dokonywania rezerwacji (jeśli płatność jest realizowana w walucie innej niż waluta obowiązująca w hotelu, doliczone mogą zostać prowizje od wymiany waluty). 
Oferta obowiązuje w hotelach Accor biorących udział w promocji, z wyjątkiem kilku terminów ustalonych przez hotele. Przydzielanie punktów Le Club Accorhotels odbywa się na warunkach ogólnych programu Le Club Accorhotels. 
1 – Poniższy okres pobytu obowiązuje w następujących krajach: 
Maroko, Wielka Brytania i Irlandia: pomiędzy 10 lipca 2015 r. i 31 stycznia 2016 r. 
Szwajcaria, Portugalia i Hiszpania: pomiędzy 10 lipca 2015 r. i 13 września 2015 r. 
Niemcy, Belgia, Luksemburg i Holandia: pomiędzy 10 lipca 2015 r. i 6 września 2015 r.

Aby zobaczyć listę wszystkich hoteli uczestniczących w promocji, kliknij tutaj.

Oferta " bezpłatnego śniadania" jest niedostępna w hotelach ibis, ibis budget, Adagio i Adagio Access.

Znaleźliście jakieś dobre okazje? :)

Przykładowe ceny:


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

9 komentarzy:

 1. Na razie nic ciekawego nie znalazłem. Szukam czegoś w trójmieście na weekend 17-19 lipca i ceny w tej promocji są takie, jak normalnie. Ale może się coś pojawi jeszcze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy to będzie stawka licząca się np. do tej promocji 300-500-700pkt.? :-/

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam. Czy da sie w jakiś łatwy sposób podbić status, czy promocja ta łaczy się może z innymi promocjami? Zakupiłem właśnie 2 dwódniowe pobyty z 40% zniżką i śniadaniem. Dzięki bardzo

  OdpowiedzUsuń
 4. ja też nic ciekawego nie widzę, liczyłem na Novotel Centrum, ale się przeliczyłem bo jest w cenie np Westina.

  OdpowiedzUsuń
 5. Novotel Warszawa Centrum jakoś jest tylko z 30% zniżką, no ale za 147 PLN za pokój ze śniadaniem to chyba Westina się nie znajdzie... :)

  OdpowiedzUsuń
 6. akurat mówię na przykładzie terminu który mnie interesuje :)665.00 pln ze śniadaniami

  OdpowiedzUsuń
 7. oczywiście 2 doby :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zniżka w wysokości 40% + bezpłatne śniadanie dla 2 osób przysługuje wyłącznie członkom Le Club Accorhotels. W potwierdzeniu rezerwacji natomiast uwaga " Oferta obejmuje śniadanie dla maks. 2 osób, przy czym muszą one posiadać konta klienta. " Jak to rozumieć -każda z osób nocująca musi mieć konto w Accor? Problem ważny bo biorę 2 pokoje jednocześnie w ramach jednej rezerwacji dla 4 osób.

  OdpowiedzUsuń
 9. Hmm taki zapis kojarzę, że już wcześniej był, że niby druga osoba też musi być członkiem LCAH, ale jakoś nie sądzę, żeby to rzeczywiście było wymagane, rezerwacja jest w końcu na jedno konto, nie sprawdza się konta drugiej osoby :)
  Co do dwóch pokoi, myślę że podobnie, skoro da się tak zarezerwować, to wystarczy że jedna osoba będzie miała konto.
  Jeśli chodzi o "śniadanie dla maks. 2 osób" to pewnie im chodzi o to, że w cenie każdego pokoju jest śniadanie dla maks. 2 osób :)

  OdpowiedzUsuń