czwartek, 16 lipca 2015

8.000 punktów (160 EUR) za 3 pobyty w hotelach Accor

Kolejna już podobna promocja w programie lojalnościowym Le Club Accorhotels. Za trzy pobyty (co najmniej dwudniowe) otrzymamy 8.000 punktów Le Club, które możemy zamienić na vouchery o wartości 160 EUR (660 PLN).

Po pierwszym pobycie otrzymamy 1.000 pkt., po drugim 2.000, a po trzecim 5.000.

Wszystkie punkty w Le Club Accorhotels liczą się do statusu, także jeśli ktoś brał udział w promocjach rozpoczynających się w lutym (8.000 pkt.) oraz w kwietniu (10.000 pkt.), to po tej aktualnej otrzyma już status Platinum, do uzyskania którego potrzeba 25.000 pkt. (lub 60 nocy!).

Również i pobyty opłacone punktami biorą udział w promocji i dają kolejne punkty ;). Podobno tylko trzeba wydać co najmniej 10 EUR, żeby dany pobyt był kwalifikujący, chociaż nie wiem czy tak jest na pewno i czy przypadkiem pobyty w całości opłacone punktami/voucherami też się nie liczą... :)

>>> LINK DO PROMOCJI (należy kliknąć Connect lub Sign Up Now po prawej stronie)

Aktualizacja: Dostałem niestety sygnał, że promocja nie daje punktów osobom zamieszkałym w Polsce... Oczywiście nie zaszkodzi się na nią zarejestrować, ale lepiej traktować ją przy okazji jakichś pobytów, a nie jako cel sam w sobie.

Do promocji należy zarejestrować się do 11 września, a rezerwacji należy dokonać (i odbyć pobyt) do 13 września.

Jest tylko jedno "ale": według regulaminu ta oferta skierowana jest do osób mieszkających w Szwecji, Danii, Norwegii lub Finlandii. Nie wiem na ile jest to istotny podpunkt, możliwe, że jeszcze pojawią się i inne wersje tej promocji, a to jest po prostu strona skierowana na rynek skandynawski. Możliwe, że za parę dni pojawi się ta oferta przetłumaczona na język polski.

Tak czy inaczej, udało mi się zapisać i na tą:

Regulamin promocji:

General Le Club Accorhotels terms and conditions apply to the “Boost your points' offer .
This offer is only valid for members resident in Sweden, Denmark, Norway or Finland.
In order to benefit from this offer it is mandatory to subscribe once via this dedicated link: accorhotels.com/promo
This offer is valid for staysfrom July 17to September 13, 2015 booked between July 15 to September 11, 2015,in one of the participating hotels.
This offer entitles Le Club Accorhotels Loyalty members, regardless of their status, to benefit from earning for 1 stay of 2 nights and more = 1000 points, 2 stays of 2 nights and more = 2000 points, 3 stays of 2 nights and more = 5000 points in participating hotels worldwide.
To benefit from this offer, your booking must be made on Accorhotels.com or at our participating brands web sites, via the accorhotels.com application or via Accor call centers. All other reservation channels will not be eligible to this offer.
You must provide your loyalty card number or member number when making your reservation, and present your card at the reception desk of your hotel when you check-in for your stay.
Bonus Le Club Accorhotels points are credited to the member’s account within 10 days following the end of his/her stay.
For the purpose of this offer, a stay is one (1) reservation made by a Le Club Accorhotels Loyalty member for one or more rooms. For the avoidance of doubt, a reservation made for more than one room will therefore be considered as only one (1) stay.
This offer cannot be combined with other current promotional offers or advantages and does not apply to groups.
This offer is subject to availability. General sales terms and conditions apply for reserved public rates specific to each hotel..
This offer can be used only one time per member during its validity period.
This offer cannot be combined with other current promotional offers or advantages and does not apply to groups.
Subject to availability and conditions. See hotel's conditions of sale upon booking.Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

10 komentarzy:

 1. Wdziałem tę ofertę, szkoda, że minimum po 2 noce :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nawet jeśli jest konieczne to €10, to za 3 pobyty np. Wałbrzych, Jelenia Góra, Opole, Zabrze czy Cieszyn można wymienić 6,000 punktów i ok €30 (2 noce za 2,000 + €10 / pobyt) na 8,000 punktów (i w moim przypadku platynę). Nienajgorzej

  OdpowiedzUsuń
 3. nie ma minimalnej 10euro, wchodzą wszystkie pobyty jak w masełko :) po kulturalnej wymianie zdań na fb konsultanci potwierdzili moją wersję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. W regulaminie jest napisane że ta oferta jest ważna tylko dla członków klubu zamieszkałych w Szwecji, Danii, Norwegii i Finlandii. Czy w takim razie noclegi zarezerwowane z Polski będą zaliczały się do promocji ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Podobno rozsyłają już maile po polsku z informacją o tej ofercie, także pewnie się niedługo pojawi i ta strona promocji przetłumaczona na polski i bez tych wykluczeń... ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. trochę dziwne, żeby jednocześnie były dwie takie same promocje. obecna trwa do 31/08, a znając "niesforny" system accora, można by się spodziewać niezłego zamieszania z przyznawaniem punktów za dwie promocje jednoczesnie

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy cos wiecej wiadomo o tej promocji. Meile są do tej samej promo co tutaj czy jednak sa dedykowane rowniez na Polske. Zgadzam sie z 'acc' ze podobna promocja juz jest tylko na 3 pojedyncze noclegi w roznych hotelach. Do zdobycia chyba 1500 punktow. Jakies dodatkowe info?

  OdpowiedzUsuń
 8. To chyba był fałszywy alarm z polską wersją tej promocji...


  Także nie wiem, raczej bym tą robił tylko przy okazji jak mamy jakieś pobyty zaplanowane... Bo jednak jest ryzyko, że się punktów za nią nie dostanie, jak się nie mieszka w żadnym z tych państw.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie nalicza punktów w tej promocji, nie dla nas...

  OdpowiedzUsuń