czwartek, 30 lipca 2015

Do 100% bonusu przy zakupie punktów IHG (hotele od 29 USD)

Do 31 sierpnia trwa dobra promocja na zakup punktów w programie lojalnościowym IHG Rewards Club. Możemy uzyskać nawet 100% bonusu.

Punkty przydadzą się szczególnie, jeśli planujemy rezerwacje hoteli z listy Point Breaks, która wystartowała kilka dni temu.

>>> LINK DO ZAKUPU PUNKTÓW Z BONUSEM

Komu opłaca się skorzystać z tej promocji na zakup punktów?
Zależy oczywiście jaki bonus "wylosowaliśmy" (a może to być od 50% do 100%), ale też i ile już mamy punktów na koncie i ile zamierzamy kupić.

Trzeba pamiętać, że istnieje sposób na "zakup" punktów w cenie 70 USD za 10.000. Można jednak z niego skorzystać tylko jeśli posiadamy na koncie co najmniej 5.000 pkt. Jeśli mamy mniej, a chcemy zarezerwować coś za punkty (np. właśnie z listy Point Breaks), to i tak nie mamy wyboru - musimy kupić punkty standardową metodą. Dokupujemy do 5.000, a potem już możemy korzystać z powyższego sposobu.

Jeśli mieliśmy szczęście i wylosowaliśmy w obecnej promocji bonus +100%, to nie trzeba sobie zawracać głowy jakimiś sposobami, bo i tak uzyskamy cenę niższą niż 70USD/10.000. Dokładniej, jeśli kupujemy:
  • od 1 do 10 tys. pkt., to zapłacimy za nie 6,75 USD/tysiąc
  • od 11 do 25 tys. pkt., to zapłacimy za nie 6,25 USD/tysiąc
  • od 26 do 60 tys. pkt., to zapłacimy za nie 5,75 USD/tysiąc

Jeśli uzyskaliśmy trochę niższy bonus, to też cena punktów może się okazać niższa niż 7 USD/tysiąc, szczególnie przy większych zakupach.

W najbardziej optymistycznym wariancie, czyli zakupie co najmniej 26.000 punktów z bonusem +100%, uzyskamy cenę 5,75 USD/tysiąc, także każdy hotel z listy Point Breaks jesteśmy w stanie zarezerwować po 28,75 USD (108 PLN) za dwuosobowy pokój.

Warto się też przyglądać standardowej cenie hoteli w punktach (od 10 do 50 tys. za noc), bo może się okazać, że bardziej opłaci się dany hotel zarezerwować za punkty (szczególnie uzyskane za noclegi czy kupione w tej promocji lub "sposobem") niż płacić za niego normalnie.

Warto jeszcze wspomnieć, że dotychczasowo punkty punkty w IHG Rewards Club nie miały terminu ważności, ale od niedawna mogą one wygasnąć po roku nieaktywności na naszym koncie (jeśli mamy podstawowy status - Classic).

Warunki zakupu punktów w promocji:
Offer available for purchases made between 12:00 AM ET July 27 and 11:59 PM ET August 31, 2015 inclusive. Bonus points will be awarded upon completion of the transaction. Bonus points will be awarded to the recipient of the points purchase. Offer is subject to change. Offer cannot be combined with any other offer. Only purchases made online are eligible for the bonus.

Price includes all applicable fees. Purchased Points are not refundable and are applicable toward all IHG® Rewards Club awards. Members may purchase a maximum of 60,000 points per calendar year and receive as a gift a maximum of 60,000 points per calendar year. Please allow 24-48 hours for points to post and appear in the recipient's account. All other IHG® Rewards Club Terms and Conditions apply.


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz