czwartek, 20 sierpnia 2015

Darmowa noc w wybranym Novotelu dla posiadaczy...

...telefonu Samsung Galaxy S6 lub S6 Edge!
Wystarczy pobrać aplikację HRS z Galaxy Apps i zarezerwować darmowy pobyt w wybranym Novotelu. Promocja dotyczy wyłącznie pobytów z soboty na niedzielę i obejmuje jeden nocleg dla dwóch osób ze śniadaniem.

Darmową noc możemy spędzić w jednym z poniższych hoteli Novotel w Polsce:
 • Novotel Kraków Centrum (recenzja, polecam!)
 • Novotel Poznań Malta
 • Novotel Gdańsk Marina
 • Novotel Poznań Centrum
 • Novotel Kraków City West
 • Novotel Szczecin
 • Novotel Wrocław
 • Novotel Katowice Centrum
 • Novotel Gdańsk Centrum
 • Novotel Warszawa Centrum
 • Novotel Warszawa Airport (recenzja)
 • Novotel Łódź Centrum (na razie brak recenzji, ale również polecam:)

Jak znaleźć bezpłatny nocleg w hotelu Novotel?


 1. Pobierz aplikację HRS z Galaxy Apps.
 2. Otwórz aplikację, wybierz cel podróży, datę przyjazdu (sobota) oraz wpisz nazwę wybranego hotelu. Rozpocznij wyszukiwanie.
  Przykładowe wyszukiwanie:
  Cel podróży: Warszawa
  Okres: 05.09-06.09 (od soboty do niedzieli)
  Typ pokoju: 1 pokój dwuosobowy
  Nazwa hotelu (dodatkowe kryteria wyszukiwania): Novotel Centrum
  Wybierz stawkę „Company Rate” z ceną 324 PLN. Sprawdź czy we „Wszystkich szczegółach” znajdziesz opis stawki „Samsung Galaxy Gifts”*. Jeżeli tak, to rezerwując tę stawkę będziesz mógł/a spędzić noc z soboty na niedzielę w hotelu Novotel CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE! Jeżeli nie zobaczysz opisu „Samsung Galaxy Gifts”* przy ofercie, sprawdź inną datę przyjazdu.
 3. Następnie uzupełnij swoje imię i nazwisko oraz dane kontaktowe. Jeżeli wybierzesz przyjazd DO godziny 18:00 będziesz mógł/mogła zarezerwować pobyt w hotelu Novotel bez podania danych karty kredytowej. Przyjazd PO godzinie 18:00 wymaga podania danych karty kredytowej, jednak NIE ZOSTANIE ona obciążona opłatą za pobyt.
 4. Po zakończeniu rezerwacji otrzymasz maila potwierdzającego Twoją rezerwację w wybranym hotelu Novotel. Zignoruj informacje dotyczące płatności w hotelu. Rezerwacja wyżej opisanej stawki jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNA dla Ciebie (jeśli posiadasz S6). W wypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem: 00800 4421053**

  *Promocja nie obejmuje urządzeń zakupionych u operatorów komórkowych.
  **Dostępny bezpłatnie z danego kraju, połączenia z sieci komórkowych również bezpłatnie.
Więcej szczegółów na stronie promocji.

Ogólne warunki handlowe dotyczące „Samsung GALAXY Gifts”
Stawka „Samsung GALAXY Gifts” to specjalna promocja dla użytkowników Samsung Galaxy S6 lub S6 Edge, która uprawnia do jednego, bezpłatnego noclegu ze śniadaniem w wybranym hotelu sieci Novotel w Polsce. Promocja, o wartości szacowanej na 324 PLN, obowiązuje do wyczerpania limitu miejsc. Każdy właściciel Galaxy S6 lub S6 Edge uprawniony jest do jednego noclegu z soboty na niedzielę w pokoju dwuosobowym z osobą towarzyszącą. Promocja dotyczy indywidualnego użytkownika, który dokonuje rezerwacji przez aplikację HRS korzystając z Samsung Galaxy S6 lub S6 Edge. Nie ma możliwości przeniesienia rezerwacji na inną osobę. Jeden użytkownik może dokonać jednej rezerwacji; jednemu użytkownikowi przysługuje jeden nocleg. W przypadku nadużyć, użytkownik zobowiązuje się do zapłaty wszystkich kosztów wynikających z pobytu w hotelu Novotel.
Należy pamiętać, że dodatkowe rezerwacje oraz usługi w trakcie pobytu są płatne. W przypadku rezerwacji stawki innej niż “Samsung Galaxy Gifts” nie przysługuje zwrot.

Zasady anulowania
Rezerwacje stawki „Samsung Galaxy Gifts” nie podlegają anulacji. Po potwierdzeniu rezerwacji zmiana daty nie jest możliwa. Wartość noclegu nie podlega zwrotom ani wymianie na inne środki płatnicze. Rezerwacji nie można również przenieść na osoby trzecie.

Dostępność oferty
Samsung Galaxy Gift oraz Samsung Rate są dostępne wyłącznie przez aplikację HRS, pobraną z Samsung App Store lub zainstalowaną wcześniej na urządzeniu S6 (przez aktualizację oprogramowania).

Promocyjna stawka "Samsung Rate"


Oprócz powyższej promocji, posiadacze telefonów Samsung Galaxy S6 i S6 Edge mają dostęp do ekskluzywnej oferty "Samsung Rate". Jest to specjalna stawka z rabatem od 5 do 30%. Więcej szczegółów tutaj.

Darmowe noce w europejskich hotelach


Poza tym, rejestrując się do MyHRS na telefonie Samsung Galaxy S6, możesz otrzymać “voucher HRS” na dwa noclegi z rzędu w pokoju dwuosobowym dla 2 osób, ze śniadaniem, w wybranym przez Ciebie hotelu w Europie! Więcej szczegółów tutaj.


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz