czwartek, 21 lipca 2016

Darmowy status "3rd floor" w hotelach Scandic

przywileje w hotelach Scandic
Pojawiła się możliwość uzyskania wysokiego statusu w programie lojalnościowym hoteli Scandic. Za darmo otrzymać można status 3rd floor, który standardowo wymagałby odbycia 25 nocy w ich hotelach w ciągu 12 miesięcy.

>>> LINK DO PROMOCJI

Wystarczy tylko wypełnić formularz znajdujący się pod powyższym linkiem zostawiając kod promocyjny jako "SJUPG3RD16". Status powinien sięzmienić na "3rd floor" do 48 godzin od zarejestrowania się w programie.

Jeśli mieliśmy już wcześniej konto w programie lojalnościowym Scandic Friends, to wystarczy skorzystać z tego linku i na dole strony wybrać "Redan medlem" i wpisać swój numer członkowski ("Medlemsnummer") oraz hasło ("Lösenord").

Program lojalnościowy Scandic wprawdzie nie oferuje jakoś za dużo (nie ma chociażby upgrade'ów pokoju, przynajmniej oficjalnie), ale ze statusem 3rd floor otrzymujemy np. voucher na 10 EUR (na każdą noc) do wykorzystania w hotelowej restauracji.

W Polsce mamy aktualnie dwa obiekty tej sieci: Scandic Wrocław oraz Scandic Gdańsk. Wszystkie hotele Scandic znajdziemy tutaj.Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz