wtorek, 6 września 2016

Loty po Europie za dwa noclegi w hotelach Best Western

Z okazji swojego 70-lecia siec Best Western przygotowała świetną promocję, w której otrzymamy siedem razy więcej mil Miles & More za pobyty w ich hotelach. Standardowo dostajemy 500 mil M&M za pobyt, a do końca października - 3.500 mil za pobyt.

Oferta dotyczy wszystkich hoteli Best Western na świecie i obejmuje pobyty do 31 października 2016 r. Nie ma limitu mil, jakie możemy zdobyć. Należy jednak zarejestrować się jednokrotnie w promocji i dopiero po tym rezerwować noclegi na oficjalnych stronach Best Western.

Pobyt może trwać nawet jedną noc. Następujące po sobie noce w jednym hotelu traktowane są jako jeden pobyt, nawet jeśli zostaną zarezerwowane osobno. Jeśli więc chcemy zmaksymalizować liczbę możliwych do uzyskania mil, należy przy dłuższych pobytach robić albo co najmniej jedną noc przerwy (jeśli w tym samym hotelu) albo po prostu codziennie zmieniać hotel na jakiś inny Best Western (lub krążyć między dwoma:).

Mile premiowe nie zostaną naliczone na pobyty, które miały miejsce przed rejestracją do promocji.

Mile mogą zostać przyznane jedynie posiadaczowi karty Miles & More (link do rejestracji) i wyłącznie w przypadku, gdy posiadacz karty osobiście melduje się w hotelu.

>>> LINK DO REJESTRACJI W PROMOCJI BEST WESTERN

Zebrane w promocji mile możemy wymienić na loty. Na przykład dzięki stałej promocji "najMILszy poniedziałek" wystarczy 7.000 mil Miles&More na europejski lot w dwie strony LOTem. Można także skorzystać z "Okazji milowych", w których występują też i inni przewoźnicy.

Trzeba niestety pamiętać, że przy wymianie mil na bilety-nagrody dochodzą jeszcze różne podatki czy opłaty lotniskowe, czasem niższe, czasem wyższe, w zależności od różnych czynników, takich jak lotnisko wylotu czy stopovery.

Na pewno warto się zainteresować promocją, szczególnie, że hotele Best Western można znaleźć nawet w bardzo niskich cenach, przykładowo: już od 120 PLN za pokój!
Szczegóły promocji Best Western w języku polskim znajdziecie tutaj.


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz