czwartek, 3 listopada 2016

5.000 punktów Hilton HHonors za pobyt (darmowe noce!)

Ruszyła nowa promocja w programie lojalnościowym Hilton HHonors, dzięki której za każdy pobyt w hotelach tej sieci (dowolnej marki, również w tych najtańszych) otrzymamy aż 5.000 punktów! Taka liczba punktów starczy już na jedną noc w hotelach Hilton pierwszej kategorii punktowej, np. w 4* Hilton Garden Inn Rzeszów (na zdjęciu powyżej, a link prowadzi do recenzji) czy Hampton by Hilton Kraków (ze śniadaniem dla wszystkich gości gratis!), ale też i w wielu hotelach na całym świecie.

Więcej przykładów hoteli Hilton za 5.000 i 10.000 punktów znajdziecie w poradniku: Hilton HHonors dla początkujących!

Promocja dotyczy każdego pobytu od 1 listopada 2016 r. do 31 stycznia 2017 r. zarezerwowanego przez aplikację Hilton HHonors oraz opłaconą kartą Visa.

Najpierw trzeba się jeszcze zapisać do promocji:

>>> LINK DO REJESTRACJI W PROMOCJI

Regulamin promocji:
Offer is valid from November 1, 2016 to January 31, 2017 for Visa® cardholders who are also Hilton HHonors Members who 1) register for the promotion at HiltonHHonors.com/VisaBonus; 2) download the HHonors mobile application to the cardholder’s mobile device; 3) book a stay through the HHonors mobile application; and 4) pay for the completed stay between November 1, 2016 and January 31, 2017 (“Promotional Period”) with any Visa card will receive 5,000 Hilton HHonors™ Bonus Points per eligible stay. Bonus Points earned on Base Points do not count toward Elite tier qualification. Please allow six to eight weeks from completion of the eligible stay for Bonus Points to appear in your Hilton HHonors™ account. This offer may not be combined with other select promotions, offer or discounts and is not valid for groups. Blackout dates, early departure fees, and deposit and cancellation restrictions may apply and vary by hotel, please see individual property for details.

Pamiętajcie, że "pobyt" to dowolna liczba kolejnych nocy w tym samym hotelu, bez względu na liczbę zrobionych rezerwacji. Jeśli więc chcemy maksymalnie wykorzystać tę promocję, to warto przy dłuższych pobytach robić albo co najmniej jedną noc przerwy albo zmieniać hotele (np. krążąc między dwoma). :)

Aktualizacja, 17.11.2016:

Wprawdzie ja sam od supportu Hilton HHonors dostałem inną informację, ale według użytkowników forum FlyerTalk (oraz przedstawiciela HHonors tam się udzielającego) wynika, że:

1. Pobyt zakupiony za punkty i kasę (Points & Money Rewards), w którym część pieniężna jest opłacona Visą również liczy się do promocji 5.000 punktów za pobyt!

2. Pobyt wyłącznie za punkty też da nam 5.000 punktów, ale tylko jeśli zrobimy jakiś mały wydatek (np. za minibar), który dolicza się do rachunku za pokój (i oczywiście jeśli opłacimy go kartą Visa). Ten sposób nie zadziała w markach: Hampton, Home2Suites i Homewood, w których nie dostajemy punktów za dodatkowe wydatki (incidental charges).

Można więc przenocować w jakimś hotelu za 5.000 punktów, zjeść orzeszki z minibaru i... otrzymać zwrot 5.000 punktów, a właściwie to jeszcze dodatkowo 250/750/1000 punktów w zależności od marki hotelu i naszego statusu w HHonors (MyWay Benefits). :))

Przypominam także, że ruszyła nawet 30-procentowa Zimowa Wyprzedaż w hotelach w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Tylko pamiętajcie o rezerwacji przez aplikację i płatności dowolną kartą Visa.  :)

Poza tym ruszyła promocja na zakup punktów za połowę ceny, można więc kupić 5.000 punktów za około 100 PLN (a w zasadzie minimum 10k za 200 PLN) i za to zarezerwować jakiś hotel i otrzymać 5.000 punktów z powyższej promocji Visy!

Warto też się zapisać do promocji na potrojenie (podstawowych) punktów za pobyty. Szczegóły tutaj.


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz