niedziela, 5 lutego 2017

Cztery dobre promocje punktowe w Hilton Honors

(Ostatnia aktualizacja: 10.02.2017)
O pierwszej z nich pisałem już w ostatnim poście, przy okazji informacji o zmianach w programie lojalnościowym Hilton Honors. Myślę jednak, że zasługuje ona na osobny wpis. Szczególnie, żeby jej zasady były dla wszystkich jasne.

Dzięki promocji "2k Every Day" za każdą noc spędzoną w hotelach Hilton Honors otrzymamy dodatkowo 2.000 punktów bonusowych, które są warte jakieś 10-20 USD (40-80 PLN). Całkiem ładnie można więc sobie obniżyć cenę hotelu.

Liczą się pobyty maksymalnie do 30 kwietnia 2017 r. (dzień wymeldowania) we wszystkich hotelowych markach Hiltona oprócz hoteli Hampton w Chinach.

>>> LINK DO PROMOCJI 2K EVERY DAY

Promocja może nie jest tak rewelacyjna jak ostatnio trwająca 5.000 pkt. za pobyt (przynajmniej jeśli robiliśmy jednodniowe pobyty), ale teraz przynajmniej nie trzeba kombinować i zmieniać hoteli. Liczą się noce, a więc przy dłuższych pobytach wyjdziemy na plus w stosunku do poprzedniej promki.

Żeby otrzymać 2 tys. punktów za noc nasz pobyt musi być (jedynie w teorii, praktyka inaczej pokazuje;) kwalifikujący, a więc dawać jakiekolwiek punkty. Takimi pobytami są m.in. te opłacone pieniędzmi (a przynajmniej w znakomitej większości stawek) czy punktami oraz pieniędzmi (points & money).

Aby również i pobyty zarezerwowane za same punkty liczyły się do tej promocji należy wykonać w hotelu jakiś kwalifikujący wydatek, który zostanie doliczony do rachunku za pokój i opłacony przy wymeldowaniu. Może to być np. jakaś rzecz z minibaru, hotelowego sklepiku (w Hiltonach Garden Inn), w restauracji czy zamówiona przez room service. Sposób ten niestety nie zadziała w hotelach Hampton (czy Home2 Suites lub Homewood Suites), w której to marce dodatkowe wydatki nie są kwalifikujące.

Update: To jednak tylko teoria, bo sporo osób dostało te 2.000 punktów za noclegi np. w krakowskim Hamptonie kupionym za 5.000 pkt. (i do tego bez robienia żadnego wydatku). :)

Tym razem nie trzeba rezerwować hotelu przez aplikację (chociaż pod koniec tego posta dowiecie się dlaczego jednak warto przez appkę:), można po prostu przez ich stronę www. Nie trzeba też opłacać pobytu kartą Visa, tak jak to było w poprzedniej promocji tego typu.

Liczą się pobyty zarezerwowane wcześniej niż data obowiązywania promocji (od 1 lutego), trzeba jedynie (jednorazowo) zarejestrować się w promocji najpóźniej przed wymeldowaniem się z hotelu.

Bonusowe punkty z promocji powinny przyjść w maksymalnie 6-8 tygodni, ale często potrafi to trwać znacznie krócej.

Nie ma limitu punktów, które możemy zarobić w tej promocji.

W hotelach Hilton Honors podstawowe punkty zarabia się za maksymalnie dwa pokoje na jednym rachunku, jednak punty bonusowe za jeden pokój na konto. Jeśli potrzebujemy ich więcej, to warto żeby drugą rezerwację na swoje konto (nawet dopiero co założone) zrobiła inna osoba, która z nami podróżuje.


Promocja na zakup punktów Hilton Honors

Jeśli komuś się nie chce czekać tych 6-8 tyg. na punkty, a chce dokonać za nie rezerwacji, za które otrzyma zwrot 2.000 pkt. za noc, to powinien się zainteresować bardzo dobrą promocją na ich zakup.

Do 17 lutego 3 maja otrzymamy aż 80% bonusu 100% bonusu kupując punkty Hilton Honors. Trzeba ich tylko kupić co najmniej 5.000.

>>> LINK DO ZAKUPU PUNKTÓW Z BONUSEM

Standardowa cena punktów HH to 10 USD za tysiąc, a dzięki tej promocji uzyskamy cenę 5 USD. Najtańsze punktowo Hiltony (np. Hilton Garden Inn w Rzeszowie czy Hampton w Krakowie, a więcej przykładów w poradniku o HH) wyniosą nas zatem zaledwie 25 USD czyli jakieś 100 PLN!

Nie mówiąc już o zwrocie 2.000 pkt. za noc, czyli przy tej cenie jakichś 40 PLN!


Nawet 4 razy więcej mil Miles & More

Daliście mi jeszcze znać o trzeciej fajnej promocji. Jeśli ktoś za pobyty w hotelach Hilton Honors zbiera mile Miles & More, to teraz może ich otrzymać nawet cztery razy więcej!

Oferta obowiązuje do 30 kwietnia 2017 r. Za odbyty w tym czasie drugi pobyt otrzymamy dwa razy więcej mil, za trzeci - trzy razy więcej, a za czwarty i każdy kolejny - aż cztery razy więcej mil Miles & More.

>>> LINK DO REJESTRACJI W PROMOCJI

Żeby ta promocja zadziałała, to oprócz rejestracji w niej, na swoim koncie Hilton Honors należy mieć w "MyWay Earning Style Preferences" ustawione zbieranie Punktów oraz Mil oraz podać tam swój numer członkowski w Miles & More.


500 punktów za rezerwację przez aplikację Hilton Honors

Pojawiła się jeszcze czwarta dobra promocja w programie Hilton Honors. Za każdą rezerwację dokonaną przez hiltonowską aplikację otrzymamy 500 bonusowych punktów!

Liczą się pobyty aż do końca 2017 roku! Nie ma limitu punktów, które możemy zdobyć. Wcześniej dokonane pobyty też się liczą, trzeba jedynie (najpóźniej przed pierwszym wymeldowaniem) zarejestrować się do promocji:

>>> LINK DO REJESTRACJI W PROMOCJI


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz