wtorek, 12 września 2017

Darmowa noc w hotelach Marriott

Dziś (12 września 2017 r.) ruszyła promocja w której do uzyskania jest darmowa noc w wybranym przez siebie hotelu grupy Marriott. Promocja nazywa się MegaBonus i miała już w przeszłości podobne odsłony, które cieszyły się powodzeniem.

Żeby otrzymać darmową noc w hotelu Marriott należy:
  • zarejestrować się w promocji do 30 listopada 2017 r.
  • odbyć dwa pobyty w hotelach Marriott do 15 stycznia 2018 r.

>>> LINK DO PROMOCJI

Pobyt, tak jak zawsze, definiowany jest jako dowolna liczba kolejnych nocy w tym samym hotelu, bez względu na liczbę dokonanych rezerwacji czy wymeldowania i zameldowania się z hotelu tego samego dnia. Żeby jak najwięcej skorzystać na promocji najbardziej opłaca się odbyć dwa jednodniowe pobyty w hotelu/ach Marriott. Nie mogę one tylko właśnie być w kolejne po sobie dni. no chyba że zmienimy hotel na inny.

Darmową noc będziemy mogli odbyć w hotelach Marriott kategorii od 1 do 5.

Jeśli odbędziemy już dwa kwalifikujące pobyty, to jest szansa, że po 2-3 dniach od drugiego z nich pojawi się jakieś kolejne zadanie do wykonania dla dodatkowych punktów czy jakichś innych bonusów. W takim przypadku należy się na to zadanie zapisać w ciągu dwóch tygodni od jego otrzymania.

Certyfikat na darmową noc należy wykorzystać w ciągu 6 miesięcy od jego otrzymania. Zostanie on dopisany do naszego konta w Marriott Rewards w ciągu 3-5 dni roboczych po odbyciu drugiego kwalifikującego noclegu.

Do uzyskania darmowej nocy liczą się również pobyty w hotelach luksusowej marki The Ritz-Carlton.

Pełny regulamin promocji znajduje się tutaj.


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz