poniedziałek, 14 maja 2018

PROMOCJA: Hotele grupy Hilton już od 90 PLN za noc!

Aktualizacja, 13.07.2018 r.: Promocja wróciła!
Trwa obecnie świetna promocja w Hilton Honors, dzięki której możemy rezerwować hotele grupy Hilton już od trochę ponad 90 złotych (25 dolarów) za pokój! Wszystko dzięki skorzystaniu z punktów lojalnościowych, a konkretniej z idealnej okazji do ich zakupu.

Kupując teraz co najmniej 5000 punktów Hilton Honors otrzymamy drugie tyle za darmo. zapłacimy za nie jedynie połowę ceny! Oznacza, że zamiast płacić po 10 dolarów, zapłacimy po 5 USD za każdy tysiąc punktów. Promocja trwa do 15 sierpnia 2018 r.

>>> LINK DO ZAKUPU PUNKTÓW W PROMOCJI

Najniższa stawka punktowa w Hilton Honors to 5000 punktów za noc - tyle ich potrzeba, żeby spędzić darmową noc ("reward night") w najtańszych Hiltonach. Nie ma żadnych podatków czy innych dodatkowych opłat, więc przy zakupie punktów w powyższej promocji, zapłacimy za noc w takim hotelu równo 25 USD (~90 PLN). Za dwuosobowy (a czasem i większy) pokój.

Na świecie jest kilkadziesiąt hoteli grupy Hilton po 5000 punktów. Jednym z nich jest bardzo przyjemny, czterogwiazdkowy Hilton Garden Inn Rzeszów (recenzja). Jego przeciętna cena to ok. 200-300 PLN, a więc korzystając z punktów wydamy na ten hotel co najmniej dwa razy mniej niż normalnie!

Innymi hotelami za 5000 punktów są na przykład: Hampton By Hilton Lasi i DoubleTree by Hilton Sighisoara – Cavaler w Rumunii, Hilton Garden Inn Bali Ngurah Rai Airport w Indonezji, wiele hoteli w Turcji oraz pojedyncze w Argentynie, Brazylii, Chinach, Egipcie, Indiach, Kolumbii, Meksyku czy Rosji.

Hilton ma także sporo ciekawych obiektów po 10000 punktów, a więc ok. 180 PLN za noc. Są to na przykład: Hilton Garden Inn Vienna South, Hampton by Hilton Minsk City Centre, DoubleTree by Hilton Bratislava, Hilton Garden Inn Hanoi, Hilton Salalah Resort (Oman), Doubletree by Hilton Kuala Lumpur, Hilton Garden Inn Shanghai Hongqiao, a także hotele w: Krakowie, Gdańsku, Lublinie czy Warszawie.

Często opłaca się też wykorzystywać punkty przy droższych hotelach. Trzeba tylko porównać ich cenę w punktach (licząc w tym przypadku po 5 USD za tysiąc) do tej zwykłej, dostępnej na interesujący nas termin. Cen hoteli w punktach najlepiej jest szukać na stronie Hilton Honors (lub przez ich aplikację) zaznaczając "Use points" (i wybierając jakiś odległy termin). W pole wyszukiwania można wpisywać nazwy krajów.

Watro też wiedzieć, że jeśli posiadamy co najmniej status Silver w Hilton Honors (wcześniej trzeba było mieć Golda), to możemy skorzystać ze stałego przywileju "5th Night Free on Reward Nights" - dokonując rezerwacji na co najmniej 5 nocy (w całości za punkty) otrzymamy piątą noc za darmo! Liczba punktów się odpowiednio skoryguje - zamiast np. 5*5000 pokaże się 4*5000, czyli de facto każda z nocy będzie nas kosztować po 4000 punktów, czyli ok. 71 PLN w najtańszych Hiltonach.
W danym roku kalendarzowym maksymalnie możemy kupić 80000 punktów Hilton Honors. Zakupione punkty powinny trafić na nasze konto w ciągu maksymalnie 24 godzin.

Jedyną wadą tej promocji, wynikającą z regulaminu zakupu punktów w Hilton Honors, jest to, że nowy członek tego programu lojalnościowego może kupić punkty dopiero po co najmniej 30 dniach od dołączenia do programu, jeśli odbył w tym czasie chociaż jeden nocleg lub dopiero po 90 dniach, jeśli nie miał żadnego noclegu.

Warto więc czym prędzej założyć sobie konto w HH, nawet jeśli nie będziemy na razie korzystać z tej promocji, bo kto wie czy nie będziemy chcieli skorzystać z jej następnej edycji. Konto jest zresztą całkowicie darmowe.

Jeśli więc komuś zależy na ich zakupie w tak dobrej cenie, a sam nie może tego zrobić, to powinien się rozejrzeć wśród znajomych, czy ktoś nie posiada konta w HH dłużej niż te 30/90 dni. Szczególnie, że teraz można za darmo transferować punkty między użytkownikami (z pewnymi ograniczeniami, w tym niestety też z tym posiadaniem konta od 30/90 dni).

Jeśli do 15 lipca założymy konto w HHonors i w ciągu miesiąca odbędziemy chociaż 1 pobyt w ich hotelach, to do końca trwania promocji, czyli 15 sierpnia powinniśmy już być w stanie kupić punkty o połowę taniej!

Więcej o programie przeczytacie w Poradniku: Hilton Honors dla początkujących!


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz