piątek, 27 lipca 2018

Raffles Europejski Warsaw za 600 PLN zamiast ponad tysiąca!

Dawny warszawski Hotel Europejski po latach gruntownej renowacji powrócił do użytku w czerwcu tego roku. I to w wielkim stylu, bo jako Raffles Europejski Warsaw - pierwszy hotel tej wybitnie luksusowej sieci (należącej od niedawna do AccorHotels i biorącej udział w ich programie lojalnościowym).

Pod marką Raffles Hotels & Resorts funkcjonują obecnie zaledwie 3 obiekty w Europie (w Paryżu, Stambule oraz Warszawie) i w sumie 12 na świecie, z pierwszym oraz najbardziej znamienitym ich hotelem w Singapurze. Raffles Singapore (w którego barze w 1915 r. stworzono koktajl Singapore Sling - dostępny w wielu odmianach również i w warszawskim hotelu) jest obecnie zamknięty ze względu na prowadzone w nim renowacje, które mają zakończyć się pod koniec 2018 roku. Kolejny hotel Raffles ma powstać w Londynie.


Raffles Europejski Warsaw w podziękowaniu za cierpliwość oraz ciepłe przyjęcie hotelu po długotrwałym remoncie, przygotował dla mieszkańców stolicy wyjątkową promocję! Za noc w tym niesamowitym hotelu zapłacimy teraz zaledwie 600 złotych. Jest to około dwukrotnie taniej niż normalnie! W specjalnej cenie dostępnych będzie jedynie 600 pokoi.

Warto zauważyć, że w hotelu Raffles Europejski pokoje o podstawowym standardzie (nazwane "Deluxe") mają aż 40-45 metrów kwadratowych powierzchni i są największymi standardowymi pokojami w polskich hotelach.

W hotelu znajduje się restauracja Europejski Grill, Long Bar oraz cukiernia Lourse. Dostępna jest także strefa Raffles Spa z saunami, gabinetami zabiegowymi, siłownią, a docelowo także i z basenem (który ma zostać otwarty na jesieni).

Oferta 600 pokoi za 600 złotych jest ograniczona czasowo i obejmuje rezerwacje dokonane do 31 sierpnia br., na pobyty do 30 grudnia 2018 r. Rezerwacje przyjmowane są pod telefonem: 22 255 95 00 / 22 255 95 90 lub mailowo: bookus.warsaw@raffles.com, reservations.warsaw@raffles.com. Należy się powołać na hasło: "600 za 600”.

Oferta skierowana jest wyłącznie do mieszkańców Warszawy. Możliwość rezerwacji pokoju zależna jest od ich dostępności w danym terminie. Oferta obejmuje pokoje typu Deluxe, z jednym dużym łóżkiem, bez śniadania, dla 1 bądź 2 osób, maksymalnie na 2 noce. W dniu dokonywania rezerwacji należy ją od razu opłacić, nie podlega ona zwrotom w przypadku anulowania.

Hotel Raffles Europejski Warsaw odwiedziłem na parę dni po otwarciu i jego ogólnodostępne wnętrza zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Czuję, że to hotel specjalnie pode mnie zrobił tę promocję, ponieważ jako warszawiakowi, trochę brakowało mi motywacji, a może i odpowiedniej okazji, żeby wydać za noc w stołecznym hotelu grubo ponad tysiąc złotych. No, ale teraz nie mam właściwie już wymówki... :)


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz