poniedziałek, 26 sierpnia 2019

Promocja "Accelerate" w IHG Rewards Club (do 31 grudnia 2019 r.)

Już w tę niedzielę, pierwszego września, rusza trzecia i ostatnia w tym roku promocja typu Accelerate w programie lojalnościowym IHG Rewards Club.

Do zdobycia jest kilkadziesiąt tysięcy (minimum 40.000) punktów umożliwiających rezerwację darmowych noclegów ("reward stay") w hotelach sieci IHG, co najlepiej jest robić w promocyjnych stawkach punktowych, gdy pojawiają się kolejne edycje "Point Breaks".

Promocja "Accelerate" potrwa od 1 września do 31 grudnia 2019 r. (włącznie) i dotyczy noclegów właśnie w tym terminie, jednak trzeba się w niej zarejestrować do 18 października (ale rezerwacji hoteli można dokonać później!).

Promocja obejmuje pobyty w hotelach IHG (czyli m.in. Holiday Inny, Holiday Inn Expressy, InterContinentale, hotele Indigo czy Crowne Plaza). Nie jest istotna data dokonania rezerwacji (czyli mogła być ona zrobiona np. przed zapisaniem się do promocji), a jedynie data pobytu.

>>> LINK DO PROMOCJI ACCELERATE

Do promocji "Accelerate" / "Make every stay count", tak jak i w przypadku wszystkich poprzednich tego typu w IHG, liczą się tylko pobyty zarezerwowane w całości za pieniądze. Pobyt opłacony chociażby częściowo punktami nie jest kwalifikujący (no chyba, że dane zadanie, które mamy do wykonania akurat tego wymaga; taki pobyt niestety nie wliczy się jednak do pozostałych zadań). Rezerwacji trzeba też oczywiście dokonywać przez oficjalne kanały IHG, a nie pośredników typu Booking.com.

Punkty z promocji otrzymamy do 2-3 tygodni po zaliczeniu konkretnych zadań.

Moje zadania w tej edycji promocji prezentują się następująco:
1. Stay More, Earn More - 9.000 punktów - za 6 nocy w hotelach (w dowolnej konfiguracji)
2. Stay at InterContinental Hotels - 16.000 punktów - za dwa pobyty w (różnych) hotelach marki InterContinental
3. Saturday Stays Bonus - 5.600 punktów - za 2 pobyty weekendowe obejmujące noc z soboty na niedzielę oraz jeszcze co najmniej jedną noc (a więc piątkową lub niedzielną)
4. Stay for Less and Earn - 4.500 punktów - za jeden pobyt zarezerwowany z użyciem Points&Cash, czyli częściowo za punkty, a częściowo za gotówkę (warto zauważyć, że taki pobyt nie wliczy się do pozostałych zadań!)
5. Earn More, Faster - 6.600 punktów - za pobyty z Bonus Points Package, czyli w stawkach z dokupionymi do rezerwacji Bonus Points (trwa teraz na nie promocja +25%).

Do zdobycia mam więc maksymalnie 41.700 punktów IHG. (co starczy na maksymalnie 8 darmowych noclegów - po 5.000 punktów w promocji Points Break). Nie mam tym razem żadnego bonusu za zrobienie wszystkich lub części zadań. Jeśli to dobrze rozplanować to w sumie wystarczyłoby odbyć nawet tylko 6 nocy i zaliczyć wszystkie zadania, bo tak, jednym pobytem można zaliczyć częściowo (lub w całości) nawet i kilka zadań.

Warto jeszcze zauważyć, że do wykonania zadania numer 4 ("Stay for Less and Earn") wystarczy podobno (i nieoficjalnie:) zrobienie samej rezerwacji Points&Cash, a potem jej anulowanie. Nie trzeba więc odbyć żadnego noclegu dla wykonania tego zadania. Trzeba tylko pamiętać, że przy anulacji takiej rezerwacji rezerwacji część pieniężna nie trafia z powrotem na konto bankowe, tylko zwracana jest w punktach IHG. Na tym zresztą polega sposób na tani zakup punktów IHG.

A jak u Was prezentują się zadania Accelerate?


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz