wtorek, 11 czerwca 2019

Promocja "Accelerate" w IHG Rewards Club (do 31 sierpnia 2019 r.)

Od maja trwa druga w tym roku edycja promocji typu "Accelerate" w hotelowym programie lojalnościowym IHG Rewards Club. Tym razem ma ona nazwę "Make every stay count". Do zdobycia jest kilkadziesiąt tysięcy (minimum 40.000) punktów umożliwiających rezerwację darmowych noclegów ("reward stay") w hotelach sieci IHG, co najlepiej jest robić w promocyjnych stawkach punktowych, gdy pojawiają się kolejne edycje "Point Breaks".

Promocja "Accelerate" potrwa do 31 sierpnia 2019 r., jednak na rejestrację w niej pozostał równo tydzień - można to zrobić tylko do 18 czerwca!

Promocja obejmuje pobyty w hotelach IHG (czyli m.in. Holiday Inny, Holiday Inn Expressy, InterContinentale, hotele Indigo czy Crowne Plaza). Nie jest istotna data dokonania rezerwacji (czyli mogła być ona zrobiona np. przed zapisaniem się do promocji), a jedynie data pobytu.

>>> LINK DO PROMOCJI ACCELERATE

Do promocji "Make every stay count", tak jak i w przypadku wszystkich poprzednich tego typu w IHG, liczą się tylko pobyty zarezerwowane w całości za pieniądze. Pobyt opłacony chociażby częściowo punktami nie jest kwalifikujący (no chyba, że dane zadanie, które mamy do wykonania akurat tego wymaga; taki pobyt niestety nie wliczy się jednak do pozostałych zadań). Rezerwacji trzeba też oczywiście dokonywać przez oficjalne kanały IHG, a nie pośredników typu Booking.com.

Punkty z promocji otrzymamy do 2-3 tygodni po zaliczeniu konkretnych zadań.

Moje zadania w tej edycji promocji prezentują się następująco:
1. Discover Our Brands - 12.000 punktów - za pobyty w 2 różnych hotelowych markach IHG (btw. Holiday Inn oraz Holiday Inn Express to też dwie różne marki)
2. Saturday Stays Bonus - 8.000 punktów - za dwa co najmniej dwudniowe pobyty obejmujące noc z soboty na niedzielę (a więc i jeszcze co najmniej piątkową lub niedzielną noc)
3. Stay for Less and Earn - 4.500 punktów - za jeden pobyt zarezerwowany z użyciem Points&Cash, czyli częściowo za punkty, a częściowo za gotówkę (warto zauważyć, że taki pobyt nie wliczy się do pozostałych zadań!)
4. Stay a Little Longer - 4.000 punktów - za pobyt składający się z co najmniej 4 nocy
oraz:
Your Achievement Bonus - 14.300 punktów - za zrobienie wszystkich 4 powyższych zadań

Do zdobycia mam więc maksymalnie 42.800 punktów IHG. (co starczy na maksymalnie 8 darmowych noclegów - po 5.000 punktów w promocji Points Break). Zadania trafiły mi się prawie takie same jak w poprzedniej edycji promocji.

Nie planuję robić żadnego długiego (minimum 4-dniowego) pobytu, do tego pobyt z points&cash też mi się średnio widzi... więc pewnie odpuszczę i tę edycję promocji, chociaż już mi się kończą punkty IHG. Szczegółnie po ostatnim pobycie w InterContinentalu w Hanoi, a teraz na czerwiec mam jeszcze zarezerwowaną Crowne Plazę w Londynie z aktualnej listy Point Breaks za którą bym musiał wydać krocie (jakieś 2700 PLN za dwie noce!) gdyby nie punkty. :)


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz