poniedziałek, 5 marca 2012

[ściema] Nieograniczona liczba odbitek foto

Media Markt – nie dla idiotów, a MyDeal?

Przedstawiamy ofertę firmy Innova Jarosław Szeląg (NIP: 9222901688), a dokładniej sklepu pod adresem http://innovasklep.istore.pl, który to zajmuje się sprzedażą zegarków JellyWatch, alkomatów, plastrów detoksykacyjnych i innych produktów prosto z Chin.

Karta Stałego Klienta upoważniająca do wykonania nieograniczonej liczby odbitek fotograficznych przez rok! (link). Tylko 25 zł zamiast 500 zł!


Co nam daje taka karta? Zupełnie nic! Zamiast za zdjęcia będziemy płacić wymyśloną "opłatę zleceniową" – 30 groszy za każdą odbitkę w formacie 10x15, do tego oczywiście co najmniej 9 zł za wysyłkę. Bez żadnych promocji można wywołać takie zdjęcie za około 25 groszy w firmach, które się w tym od lat specjalizują i których przeważającą działalnością nie jest "działalność wesołych miasteczek i parków rozrywki". Na stronie sklepu Innova nie znajdujemy nawet oferty wykonania odbitek.


Tak poza tym, to według wpisanych do ewidencji kodów PKD jedyną sprzedażą, jaką ta firma może się zajmować, jest sprzedaż części i akcesoriów do samochodów (45.32.Z).Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

1 komentarz:

  1. Potwierdzam, że firma Innova to oszust. Pod wskazanym adresem (na ul.Złotej 61/100 w Warszawie) siedzibę ma inna firma, której pracownicy śmieją się, że "kolejny zrobiony w bambuko przyszedł". Po wpłacie pieniędzy nagle kontakt się urywa, a towar nigdy nie trafia do klienta.

    OdpowiedzUsuń