poniedziałek, 12 marca 2012

White Sushi

Krakowskie Przedmieście 29, Warszawa
www.whitesushi.pl

Tym razem wpadliśmy coś przekąsić do White Sushi. Spodobał nam się designerski wystrój z przewagą białego koloru, wiszącymi żurawiami z origami i efektownymi lustrami przy barze. Szybko wskazano nam stolik i przejrzeliśmy karty: Wysokie ceny sushi, za 100 zł dwie osoby mogą tu jedynie wpaść na szybką przekąskę, ceny napojów lepiej pominąć. Zestawów jest niewiele, nie ma w czym wybierać, choć skomponować sobie można coś pysznego, jednak za odpowiednio wyższą cenę.
Nasz zestaw:
2 x nigiri sake
1 x nigiri tamago
1 x nigiri ebi
6 x hosomaki kappa
6 x hosomaki oshinko 
8 x uramaki z paluszkiem krabowym, ogórkiem, awokado i majonezem

Koszt przed zniżką: 100 zł
Koszt kuponu: 49 zł
Druga strona medalu :)

Całość oceniamy dość pozytywnie. Uramaki – w porządku, paluszek krabowy się na szczęście swoim smakiem wyjątkowo nie wybijał. Hosomaki z samymi warzywami także bez większego zachwytu, niektóre niestety były pęknięte. Najlepszą część zestawu – nigiri –  zostawiliśmy na koniec. Przepyszny i mięciutki łosoś słusznych rozmiarów. Krewetka oraz omlet też niczego sobie. Wasabi było trochę wysuszone, a pałeczki nie miały wyprofilowanych końcówek. 

Podsumowując – wysoka jakość składników, ale zestaw bardzo oszczędny i nie jest to niestety oszczędność dla portfela klienta. Jednak zważywszy na lokalizację i wystrój, nie jest to duże zaskoczenie.


Kupon z serwisu: Groupon.pl


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz