środa, 10 października 2012

Recenzja hotelu: Comfort Hotel LT, Wilno (Litwa)

Mieliśmy okazję spędzić jeden dzień w hotelu Comfort LT (ul. Mindaugo 27, nie mylić z hotelem Comfort na ul. Gėlių 5, strona hotelu na TripAdvisor.com). To nowo wybudowany, designerski obiekt, w dobrej lokalizacji, z ciekawymi wnętrzami. Naszą uwagę zwróciły plakaty o tematyce muzycznej - motyw ten powtarza się w pokojach i na korytarzach. Lobby i restauracja stanowią dużą przestrzeń, natomiast pokoje są niewielkie, ale ładnie urządzone, z drewnianą podłogą. Wyposażenie nie jest do końca funkcjonalne, np. brakuje szaf, do dyspozycji jest tylko kilka wieszaków. Wygląda to całkiem nowocześnie, jednak nie jest wygodne, jeśli chodzi o użytkowanie. Nasz pokój jako jeden z nielicznych miał taras, na razie widok z niego jest nieciekawy - budowa.

W łazience duży napis zachęca do skorzystania z prysznica typu walk-in. Kabina jest duża, prysznic ma termoregulację. Szkoda, że ogrzewanie podłogowe nie działa.

Śniadania smaczne. Na szczególną pochwałę zasługuje duży wybór dodatków do mleka i jogurtu (chociażby całe migdały czy suszone owoce). Pieczywo bardzo świeże, jednak wędlina niezbyt smaczna. Podobnie kawa i herbata - bez smaku, ale za to soki nalewane z kartonu. Na ciepło do wyboru: jajecznica, kiełbaski, pieczarki. Miło, że zaoferowano także świeże owoce - melony, grejpfruty i arbuzy. Przez cały czas można korzystać z kawy i herbaty w lobby, ale to taka sama jak do śniadania, szkoda kubków. W holu dostępne są też komputery z internetem (w pokoju jest wifi) i siłownia.

Ciężko ocenić hotel bez zwrócenia uwagi na cenę, tu hotel nie wypada dobrze. Zarezerwowaliśmy nocleg przez booking.com w promocji za trochę ponad 130 zł, normalna cena to 260 zł (w weekendy). Trochę dużo, zważywszy na to, że podobny jest koszt pobytu w czterogwiazdkowym Radissonie. W promocji cena jest adekwatna do jakości, a może nawet atrakcyjna - i wtedy warto skorzystać.

Promocja -50% na booking.com
  

Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz