czwartek, 15 listopada 2012

[oferta] Lot LOTem 20% taniej


20% zniżki na taryfę przy zakupie biletów na dowolny lot na Lot.com 

Zostań podróżnikiem z prawdziwego zdarzenia i miej najpiękniejsze miejsca na świecie w zasięgu ręki, zaopatrując się w groupon za 5 zł upoważniający do 20% zniżki na taryfę przy zakupie dowolnych biletów na Lot.com.
  • Aby zrealizować groupon, należy w tym czasie wejść na stronę www.lot.com, przejść do zakładki „Zarezerwuj”, wybrać połączenie i w pole „Kod promocyjny” wpisać kod grouponu. Zniżka zostanie przyznana tylko pod warunkiem zalogowania się do profilu na portalu www.lot.com.
  • Oferta obejmuje groupon upoważniający do 20% zniżki na taryfę przy zakupie biletów na dowolny lot w okresie 15.11.2012-28.02.2013
  • Oferta nie obejmuje połączeń wykonywanych przez LOT wspólnie z innymi liniami lotniczymi (tzw. code share). Rabat nie zostanie naliczony dla połączeń z przesiadką poza granicami Rzeczpospolitej Polskiej
  • Oferta nie obejmuje opłat dodatkowych
  • Oferta nie łączy się z innymi promocjami
  • 1 osoba może kupić i wykorzystać dowolną liczbę grouponów
  • Oferta limitowana
Boeing 787 Dreamliner
Polskie Linie Lotnicze LOT oferują swoim klientom rozbudowaną sieć połączeń międzynarodowych oraz krajowych, w której znajduje się ponad 100 tras do najpopularniejszych miejsc na świecie. Dla wygody pasażerów przygotowano połączenia w klasach: Biznes (Elite Club w Boeingu 787 Dreamliner), Ekonomicznej oraz zupełnie nowej klasie o podwyższonym standardzie - Premium Club, dostępnej w Boeingach 787 Dreamliner. Komfort podróżowania podnoszą też różnorodne usługi dodatkowe. Skorzystać można m.in. z odprawy przez internet albo telefon, dodatkowej asysty dla dzieci podróżujących bez opiekuna czy wsparcia dla osób niepełnosprawnych i starszych.

Przykładowe trasy w Europie: Amsterdam, Budapeszt, Berlin, Barcelona, Madryt, Londyn, Frankfurt, Helsinki, Paryż, Hanower, Stuttgart, Moskwa.
Przykładowe inne trasy: Nowy Jork, Pekin, Stambuł, Chicago, Toronto.

źródło: Groupon.pl
Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz