czwartek, 29 listopada 2012

[ściema] Tydzień w Nowym Jorku w ofercie MyDeal

Cały tydzień w Nowym Jorku! 
Nowy Jork: Tydzień dla 2 osób w jednym z 40 najlepszych hoteli! Hilton, Sheraton, Novotel i więcej w najlepszych dzielnicach miasta. Kupony ważne do 17. czerwca 2013!
4410 zł zamiast 9610 zł

MyDeal.pl oferuje tygodniowy pobyt (7 noclegów) w jednym z 40 hoteli w Nowym Jorku za 4410 zł. Wśród dostępnych są najbardziej znane sieci: Hilton, Novotel, Sheraton, ale są też i nieznane. Lista wszystkich hoteli znajduje się TUTAJ. Niestety możemy jedynie zasugerować w jakim hotelu chcielibyśmy spędzić ten tydzień, co wcale nie oznacza, że właśnie ten hotel zostanie nam przydzielony ("można podać nazwy preferowanych hoteli (z zastrzeżeniem, że nie ma gwarancji zakwaterowania właśnie w nich)").

Kupony są ważne do czerwca 2013 r., jednak rezerwacji należy dokonać nie później niż 21 grudnia 2012 r. i do tego z minimum 30-dniowym wyprzedzeniem. Niby "dzięki nowatorskiemu systemowi rezerwacji możesz spędzić w Nowym Jorku np. Święta Bożego Narodzenia, Sylwestra lub Wielkanoc", a tak na prawdę na Święta już się załapać nie uda, a na Sylwestra raczej ciężko.

Rezerwacji dokonuje się poprzez jakiegoś mało znanego włoskiego pośrednika Top Viaggi (www.topviaggi.it) z którym chyba ciężko się skontaktować, ostatnia opinia na ich facebookowym profilu:
Another try to contact you...I tried it via answer-email, like you suggested it, but the message was not delivered. I left a message at your homepage, but you didn´t respond. Now I try it with a simple trick on fb, so everybody can see.... On 5th of November your employee "Giulia" told me, that I will get my informations about the the hotel soon. Since then nothing happended and the journey should start in 3 weeks... I`am disappointed about the way you treat customers! :( Please let me know, how I will get the imformations about my hotel. Via parcel, via email? I booked a flight, because of your confirmation... (link)
Sprawdziliśmy jeszcze ceny siedmiu noclegów w niektórych z proponowanych hoteli w serwisie Booking.com. Lekko mówiąc, to również nie zachęca do zakupu oferty na MyDeal.
Np. Best Western Plus President Hotel at Times Square jest... dwukrotnie tańszy na Booking niż w ofercie MyDeal, a to wcale nie jest wyjątek!

Przykłady:W zależności od terminu oraz oczywiście od hotelu może się jednak zdarzyć, że bez kuponu MyDeal zapłacilibyśmy sporo więcej, jednak skoro to pośrednik wybiera w jakim hotelu będziemy nocować to można być prawie pewnym, że te najdroższe hotele tak na prawdę mogą być w ogóle niedostępne do zarezerwowania.


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz