sobota, 16 listopada 2013

IHG Rewards: Flash Sale na 20 listopada - 20 grudnia 2013 r.

Holiday Inn Paris Elysées IHG Flash Sale
Holiday Inn Paris Elysées za ~25k pkt. zamiast 329 EUR (lub 35k pkt.)
Tym razem dwudniowa promocja punktowa Flash Sale w IHG. Hotele w obniżonej nawet o 75% stawce punktowej będzie można rezerwować od poniedziałku (18.11) od godz. 16:00 naszego czasu, do środy (20.11) o tej samej porze, oczywiście jeśli się wcześniej nie wyprzedadzą.

Pobyty: 20 listopada - 20 grudnia 2013 r.

Pełna lista hoteli dostępna jest TUTAJ.

W promocji dostępny będzie m.in. Holiday Inn Bydgoszcz za 5.000 punktów. Trzeba się tylko zastanowić, czy nie lepiej byłoby, przynajmniej w przypadku tego hotelu, zapłacić standardową cenę w złotówkach, by otrzymać za ten pobyt bardzo dużą liczbę punktów z promocji Big Win i/lub kodów bonusowych, a do tego otrzymać 100 zł zwrotu w banku ING. :)

Kilka przykładów hoteli w promocyjnej stawce punktowej (na godz. 17:20):
Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

8 komentarzy:

 1. A czy promocja bedzie tylko na obnizke pkt? Czy placac gotowka tez bedzie znizka?

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy można zarezerwować 2 noclegi tego samego dnia w różnych hotelach? Np w Holiday Inn Airport i Intercontinental?

  OdpowiedzUsuń
 3. Zarezerwowałem już nocleg i zapłaciłem, ale znalazłem na ten sam dzień w lepszym hotelu z BPG i oczywiście wolałbym tam spędzić noc. Tylko czy jak zamelduje się w HI i pojade do IC, to dostane pkt za HI?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ogólnie można, ale tylko za jeden płatny pokój/hotel danego dnia się dostaje punkty. Także powinieneś dostać, tylko najlepiej właśnie jak się najpierw zameldujesz w HIX.
  A z jaką stroną porównywałeś cenę IC? ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedy wreszcie się skończy ta promocja - 10% przy rezerwacji jako członek IHG?

  OdpowiedzUsuń
 6. Chyba nie za szybko, a co?

  http://www.ihg.com/hotels/gb/en/global/offers/ihgrewardsclub/exclusive
  "Book between 14 November 2013 and 31 January 2014 for a stay between 1 December 2013 and 28 February 2014, including a Friday or Saturday night, at selected (see participation list ) European Holiday Inn, Holiday Inn Express, Crowne Plaza and Hotel Indigo hotels and quote “IHG Rewards Club Exclusive Rate” to receive a discount of at least 10% on all retail rates (Best Flexible Rate with Breakfast, Best Flexible Rate, Advance Saver Rate Room Only, Weekend Escapes Rate, Advance Saver Rate with Breakfast, 21 Day Super Saver with Breakfast, 21 Day Super Saver Room Only, where available). Offer only available to IHG Rewards Club members"

  OdpowiedzUsuń
 7. Intercontinental też -10%. Ja rezerwowałem 13 listopada :///

  OdpowiedzUsuń