wtorek, 28 stycznia 2014

5 razy więcej punktów z okazji 5. urodzin Le Club Accorhotels

5 razy wiecej punktow w Le Club Accorhotels hotelspotter
Oferta dla członków programu lojalnościowego Le Club Accorhotels. Dotyczy pierwszego pobytu między 28 stycznia i 31 grudnia 2014 r. zarezerwowanego do 18 lutego 2014 r. Za pobyt w jednym z hoteli uczestniczących w programie Le Club Accorhotels otrzymamy 5 razy więcej punktów.

>>> LINK DO OFERTY


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

6 komentarzy:

 1. Rafał czy punkty z programu Accor przepadają po upływie dłuższego czasu?

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, chyba rok od otrzymania ostatnich. Powinna być podana data ważności przy punktach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Moze to nie najlepsze miejsce ale zapytam tutaj bo temat dotyczy Accora. Wiesz moze o co chodzi z oferta "Czas na zwiedzanie" w sieci Mercury? Kiedy widac ile znizki nas obowiazuje? Jest ona doliczana jako prezent przy meldowaniu? Google milczy na temat tej "promocji" a chetnie bym skorzytal.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tutaj coś znalazłem: http://www.accorhotels.com/pl/leclub/hotels-offers/promotion-23212-oferta-zimowa.shtml#noid
  Coś czuję, że zniżka to już jest (niby) wliczona w stawkę, a ten prezent to drink powitalny...


  Zima wyjątkowych okazji i miłych niespodzianek w hotelach Mercure!

  Zarezerwuj między 17.01 a 03.03.2014 pobyt w dowolnym hotelu Mercure w Polsce, obejmujący minimum 2 noclegi ze śniadaniem, na podstawie stawki „Czas na zwiedzanie” i skorzystaj ze zniżki do -40%.

  W naszych nowo otwartych hotelach czeka na Ciebie miły prezent przy zameldowaniu. Odkryj dwa nowe hotele Mercure Wisła Patria i Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA (otwarcie 1.02) i odbierz zaproszenie na drinka powitalnego.

  Dwa hotele Mercure świętują swoje 1. urodziny! Z tej okazji w hotelu Mercure Cieszyn od 31.01 do 28.02 możesz skorzystać ze specjalnego urodzinowego pakietu, a hotel Mercure Warszawa Centrum zaprosi Cię na drinka i pyszną przekąskę w restauracji Winestone.

  Za każdy pobyt w okresie obowiązywania oferty otrzymasz punkty x2!

  Ogólne warunki sprzedaży:
  1. Ogólne Warunki Programu Le Club Accorhotels mają zastosowanie do oferty „Zima wyjątkowych okazji i miłych niespodzianek w hotelach Mercure!”.
  2. Oferta „Zima wyjątkowych okazji i miłych niespodzianek w hotelach Mercure!” jest ważna dla pobytów obejmujących minimum 2 noclegi, z datą przyjazdu do hotelu między 17 stycznia a 3 marca 2014, zarezerwowanych między 17 stycznia a 3 marca 2014.
  3. Oferta „Zima wyjątkowych okazji i miłych niespodzianek w hotelach Mercure!” obowiązuje w hotelach Mercure w Polsce.
  4. Oferta umożliwia posiadaczom kart Le Club Accorhotels Loyalty, niezależnie od ich statusu, zdobycie podwójnych punktów Le Club Accorhotels za pobyt, skorzystanie ze zniżki do 40% na podstawie stawki „Czas na zwiedzanie” przy rezerwacji minimum 2 noclegów i otrzymanie prezentu przy zameldowaniu w nowo otwartych hotelach.
  5. Punkty bonusowe są naliczane na podstawie punktów otrzymanych przez Członka Programu za pobyt zarezerwowany w ramach oferty, według przelicznika punktów dla karty Classic.
  6. Aby skorzystać z oferty należy z wyprzedzeniem dokonać rezerwacji pobytu na podstawie stawki „Czas na zwiedzanie" lub "Wypad na 2 noce" przez Internet (na stronie accorhotels.com lub na stronach marek hotelowych) lub za pośrednictwem Call Center.
  7. Podczas rezerwacji należy podać numer karty lojalnościowej lub numer Członka Programu. Kartę należy przedłożyć w momencie meldowania się w recepcji po przybyciu do hotelu.
  8. Punkty bonusowe Le Club Accorhotels zostaną naliczone na kontoCzłonka Programuw ciągu 10 dni od daty wymeldowania.
  9. Rezerwacja kilku pokoi, których koszt pokrywa jeden Członek Programu, rozliczana jest jak pojedynczy pobyt.
  10. Oferta nie łączy się z innymi aktualnymi ofertami promocyjnymi i korzyściami, nie obowiązuje w przypadku pobytów grupowych.
  11. Oferta jest ograniczona i zależy od dostępności miejsc w wybranym hotelu.
  12. Aby dowiedzieć się, czy istnieje możliwość zmiany i anulowania oferty oraz dokonania przedpłaty za rezerwację, zapoznaj się z ogólnymi warunkami danej stawki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzieki za info, z ciekawosci "przewalilem" duzo dat i hoteli mercury i poza punktami x2 ta oferta nic nie daje. Stawki sa zawsze takie same.

  OdpowiedzUsuń