sobota, 18 stycznia 2014

Zmiana w programie Gwarancji Najlepszej Ceny IHG (na plus!)


Kolejna zmiana w regulaminie Gwarancji Najlepszej Ceny w programie IHG Rewards Club zauważona przez Johna. Tym razem pozytywna!

At all IHG hotels globally, pre-paid rates on non-IHG sites will be compared with the IHG hotel’s lowest available rate on IHG websites.

Bezzwrotne stawki na stronach rezerwacyjnych nie związanych z IHG można porównać z najniższą stawką na stronie IHG, która niekoniecznie musi być też bezzwrotna! Wcześniej ten warunek obowiązywał jedynie co do hoteli w Chinach.

Nie jest jednak tak łatwo znaleźć różnicę w cenie przy zachowaniu dokładnie tych samych parametrów noclegu i przez to spędzić noc za darmo. Nie jest to jednak niemożliwe (chociaż już akurat strona TravelRepublic chyba "nie działa" do gwarancji).


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

2 komentarze:

  1. Dlaczego strona TravelRepublic już nie jest uwzględniana? Jest gdzieś informacja których strony są akceptowane a które nie?

    OdpowiedzUsuń
  2. Miałem sygnały, że z góry odrzucają w IHG wnioski z tej strony bo Travelrepublic nie wysyła od razu potwierdzeń rezerwacji czy coś takiego... No ale może to się już zmieniło, nie wiem. Jak warunki rezerwacji te same i stawka ma bezpłatną możliwość anulacji (musi być do tego samego dnia co na IHG) to oczywiście można próbować, bo to nic nie kosztuje... ;)


    Konkretnej listy stron nie ma, trzeba po prostu się kierować regulaminem Gwarancji w IHG, bo np. z góry odpadają strony na które najpierw się trzeba zalogować, żeby poznać ceny, czyli np. takie TravelPony.

    OdpowiedzUsuń