czwartek, 5 czerwca 2014

Hotel Ritz-Carlton za punkty IHG? I to mało punktów!

InterContinental Sydney Double Bay - Room
Wyjątkowo luksusowy hotel Ritz-Carlton Double Bay w Sydney, który w przeszłości gościł największe gwiazdy, przeszedł pod skrzydła IHG. Poddawany jest właśnie wielomilionowej renowacji i jako InterContinental Sydney Double Bay można go już rezerwować na pobyty od 1 grudnia 2014 r.

Cena pokoju standardowego zaczyna się od 390 (stawka bezzwrotna) i 520 (stawka zwrotna) dolarów australijskich, czyli odpowiednio: 1100 i 1465 złotych.
InterContinental Sydney Double Bay 35k IHG points
Hotel można zarezerwować również i za punkty, co się znacznie bardziej opłaca. Szczególnie, że obecna stawka to jedynie 35.000 pkt. IHG za noc (czyli tyle samo co InterContinental w Warszawie). O ile nie jest to błąd, to jest to promocja, która długo może nie potrwać. Drugi InterContinental w Sydney kosztuje 50.000 pkt. IHG. Pewnie niedługo i ten będzie tyle kosztował, o ile wcześniej się pokoje za punkty nie wyprzedadzą. :)

>>> LINK DO REZERWACJI HOTELU NA STRONIE IHG

PS. Jeśli komuś brakuje punktów IHG, to może skorzystać z opcji rezerwacji noclegu za 25.000 pkt. + 70 USD lub podobnym sposobem punkty dokupić.


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz