środa, 4 czerwca 2014

TravelPony: Nowy kod zniżkowy (plus tanie Hiltony!)

TravelPony VIP Hotel Savings
Możemy się czuć wyróżnieni przez TravelPony... ;)
Nowy kod zniżkowy w serwisie TravelPony:

 • JULYMYSTERY (dodany 8.07.2014)
"Tajemniczy" kod rabatowy na rezerwacje bez wartości minimalnej. U mnie daje 8% zniżki. Kod działa do godz. 12:00 (czasu PDT) 10 lipca. Możliwe pobyty w dowolnym terminie.

 • JUNESAVINGS10 
10% zniżki na rezerwacje o wartości minimum 250 USD. Jeśli kwota do zapłaty tylko nieznacznie przekracza 250 USD, prawdopodobnie lepiej będzie w takim przypadku skorzystać z ciągle działającego kodu zniżkowego 25OFF.
 • JUNESAVINGS5
5% zniżki na rezerwacje bez wartości minimalnej. Obecnie jest to jedyny kod zniżkowy na rezerwacje poniżej 250 USD (nie licząc 35 USD zniżki otrzymywanej z rejestracji z linku polecającego).
 • JUNEMYSTERY (dodany 6.06.2014)
7% zniżki (o ile każdy ma taką samą, "tajemniczą" zniżkę) na rezerwacje bez wartości minimalnej. Kod działa do godz. 12:00 (czasu PDT) 9 czerwca. Możliwe pobyty w dowolnym terminie.


Rezerwacja hoteli na TravelPony


Tutaj trochę o tym jak najlepiej szukać hoteli na TravelPony, co nie jest takie oczywiste, jakby się mogło wydawać. Niektóre hotele nie zawsze się poprawnie wyświetlają przy standardowym wyszukiwaniu. Dodatkowo, post zawiera linki do wszystkich (mam nadzieję;) polskich hoteli dostępnych na TravelPony.

TravelPony wyjątkowo lubi hotele Hilton


...bo często można znaleźć świetne ceny tych hoteli w serwisie. Nam się udało za Hiltona w Budapeszcie zapłacić zaledwie 92 USD (minus 35 USD dla nowych). Dostępny jest również np. Hilton Palermo w bardzo przyzwoitej cenie. Stosunkowo niedrogo znaleźć można i inne europejskie Hiltony, np. w Wiedniu czy Pradze, a jak ktoś się wybiera na Dominikanę, to Hilton Santo Domingo jest dostępny już od 55 USD (71 USD brutto) za noc!
Pewnie można znaleźć i inne ciekawe okazje, także jakby Wam się coś rzuciło w oczy, to dajcie znać! Warto oczywiście porównywać ceny z HotelsCombined czy oficjalną promocją hoteli Hilton, szczególnie jeśli komuś zależy na punktach/statusie. :)
Hotel Hilton Santo Domingo na TravelPony
Hilton na Dominikanie za 71 USD, przed zniżkami!

Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

5 komentarzy:

 1. Mi ten na 5% nie dziala niestety :(

  OdpowiedzUsuń
 2. A sprawdzasz przy pobycie do 1 lipca? ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Poluję na pewien hotel. Przez oficjalną stronę Hiltona nie można go już zarezerwować w terminie, który mnie interesuje. Jakieś pokoje są jednak rzekomo dostępne przez TravelPony. Czy to normalne, czy też rezerwacja zostałaby po jakimś czasie anulowana i nie warto w to wchodzić? Czy może TP rezerwuje te pokoje i sprzedaje drożej u siebie?

  OdpowiedzUsuń