wtorek, 21 kwietnia 2015

Błyskawiczna Wyprzedaż (do -50%) w hotelach Accor

Ruszyła promocja "Błyskawiczna Wyprzedaż" w hotelach Accor. Na razie informację o niej dostały tylko wybrane osoby, ale każdy kto jest członkiem Le Club Accorhotels (bezpłatny program) może z niej już skorzystać.

Promocja potrwa do 30 kwietnia 2015 r. Jej warunki różnią się dla poszczególnych państw i regionów.

Oprócz poniższych promocji, na brytyjskiej wersji strony można znaleźć również i inne destynacje w promocji, nie tylko Europę!

Europa Wschodnia, Kraje Bałtyckie i SzwecjaWarunki:
Zniżka w wysokości do 40% obowiązuje tylko w hotelach uczestniczących w promocji. Oferta obowiązuje pod warunkiem dostępności miejsc w hotelach uczestniczących w promocji. Promocja nie może być łączona z innymi bieżącymi ofertami.
Oferta obowiązuje w dniach od 21 do 30 kwietnia 2015 roku w odniesieniu do pobytów w okresie od 19 czerwca do 6 września 2015 r., pod warunkiem dokonania rezerwacji na stronie internetowej accorhotels.com. Zniżka w wysokości do 40% obowiązuje w odniesieniu do najniższej ceny bez restrycji sprzedażowych. Pełna kwota pobytu jest pobierana z karty kredytowej w chwili rezerwacji i nie podlega żadnym zwrotom, nawet w razie anulowania pobytu lub modyfikacji terminów. Wszystkie rezerwacje muszą być dokonywane za pomocą karty płatniczej, której termin obowiązywania nie wygasa przed pierwszym dniem pobytu. W ramach oferty obowiązują punkty Le Club Accorhotels.

Przykładowe ceny:

Twój pobyt w Niemczech i Austrii


>>> LINK DO PROMOCJI

Warunki:
Oferta Błyskawiczna Wyprzedaż „Niemcy i Austria: 2 za 1” jest ważna dla rezerwacji dokonanych od 21 do 30 kwietnia 2015 r. na pobyty weekendowe od 30 kwietnia do 31 grudnia 2015 r. wyłącznie przy rezerwacji na stronie Accorhotels.com. W przypadku Wiednia, oferta ważna jest na pobyty weekendowe od 18 czerwca do 31 grudnia 2015 r.
Rabat 50% dotyczy rezerwacji 2 nocy podczas jednego weekendu (najwcześnie przyjazd w czwartek, najpóźniej wyjazd w poniedziałek). Podstawą tej oferty jest „Najlepsza Nieograniczona Stawka”.
Oferta jest ważna w hotelach uczestniczących w programie marek Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Suite Novotel, Mercure, Adagio, ibis Styles i ibis.
Min./ maks. pobyt: 2 noce.
Obowiązujące warunki oferty:
Pełna kwota pobytu jest pobierana z karty kredytowej w chwili rezerwacji. Rezerwacja nie może być zmieniana ani anulowana. W przypadku nieskorzystania z rezerwacji: zysk z umowy zakwaterowania zastępczego i zaoszczędzone koszta będą odliczone.
Oferta nie łączy się z innymi promocjami i rabatami.
Oferta zależy od dostępności miejsc w hotelach uczestniczących w promocji.
W ramach oferty obowiązują punkty Le Club Accorhotels.

Twój pobyt we Francji!Warunki:
Specjalna zniżka (w wysokości od 30% do 40% kwoty) jest ważna jedynie w hotelach uczestniczących w promocji.
Rezerwacje w ramach oferty mogą być dokonywane od 21 do 30 kwietnia 2015 r. na stronie Accorhotels.com na pobyty od 24 kwietnia do 25 maja 2015 r. Podstawą tej zniżki jest Najlepsza Nieograniczona Stawka.
Pełna kwota pobytu jest pobierana z karty kredytowej w chwili rezerwacji. Rezerwacja nie może być zmieniana ani anulowana.
Oferta obowiązuje pod warunkiem dostępności miejsc w hotelach uczestniczących w promocji. Ta promocja nie łączy się z innymi promocjami.
W ramach oferty obowiązują punkty Le Club Accorhotels, za wyjątkiem rezerwacji dokonanych w hotelu oraz w hotelach marek nieuczestniczących w programie Le Club Accorhotels.

Włochy, Hiszpania, Portugalia, Maroko, Turcja, Grecja, IzraelWarunki:
Specjalna zniżka (od -20% do -40%) ważna wyłącznie w hotelach uczestniczących w ofercie.
Oferta na rezerwacje dokonane od 21 do 30 kwietnia 2015 r. na stronie accorhotels.com. Daty pobytu dla każdego kraju dostępne poniżej. Podstawą specjalnej zniżki jest Najlepsza Nieograniczona Stawka.
Pełna kwota pobytu jest pobierana z karty kredytowej w chwili rezerwacji. Rezerwacja nie może być zmieniana ani anulowana.
Oferta obowiązuje pod warunkiem dostępności miejsc w hotelach uczestniczących w promocji i nie łączy się z innymi promocjami.
W ramach oferty obowiązują punkty Le Club Accorhotels

Włochy, Izrael, Grecja:
Daty pobytu: 15.06.2015 r. do 15.09.2015 r.
Zniżki: Sofitel, ibis, ibis styles -30% we Włoszech, Grecji i Izraelu - Pullman/MGallery/Novotel/Mercure: -40% we Włoszech i Izraelu

Hiszpania i Portugalia
Daty pobytu : 01.05.2015 r. do 05.07.2015 r.
Zniżki: Pullman, Mercure, Novotel & Suite Novotel: -30% zniżki; ibis & ibis styles: -20% zniżki

Turcja:
Daty pobytu: 01.05.2015 r. do 15.09.2015 r.
Zniżki: 40% Discount on Mercure, Novotel; 30% zniżki na ibis

Maroko:
Daty pobytu : 01.05.2015 r. - 15.09.2015 r.
Zniżki: 40% zniżki na Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, ibis

Twój pobyt w Wielkiej Brytanii i Irlandii!


>>> LINK DO PROMOCJI

Warunki:
Specjalna zniżka (od 15% do 25%) ważna wyłącznie w hotelach uczestniczących w ofercie. Oferta może być zarezerwowana od 21 do 30 kwietnia 2015 r. wyłącznie na stronie accorhotels.com, na pobyty od 8 maja do 31 sierpnia 2015 r.
Podstawą tej zniżki jest Najlepsza Cena bez restrykcji:
• Novotel, Mercure, MGallery: 25% zniżki z promocyjnym śniadaniem za £5 za osobę
• Ibis Hotels: 25% zniżki z promocyjnym śniadaniem za £5 za osobę
• Ibis Styles: 25% zniżki
• Ibis Budget: 15% zniżki
• Pullman: 25% zniżki
• Sofitel, Adagio: 25% zniżki

Pełna kwota pobytu jest pobierana z karty kredytowej w chwili rezerwacji i nie podlega żadnym zwrotom, nawet w razie anulowania pobytu lub modyfikacji terminów. Wszystkie rezerwacje muszą być dokonywane za pomocą karty płatniczej, której termin obowiązywania nie wygasa przed pierwszym dniem pobytu. W ramach oferty obowiązują punkty Le Club Accorhotels.
Oferta ważna u wybranych partnerów Accor.Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz