środa, 8 kwietnia 2015

Okazja na darmowe noce w hotelach - przypomnienie! :)

Intercontinental London Park Lane
Intercontinental London Park Lane, tu też możemy za darmo przenocować ;)
Jeszcze do końca kwietnia trwa promocja w której do zdobycia jest od 1 do nawet 10 (słownie: dziesięciu!) darmowych nocy w hotelach IHG na całym świecie!

Mowa oczywiście o promocji Set Your Sights, jeśli jest jeszcze ktoś, kto o niej nie słyszał, to koniecznie musi nadrobić zaległości! Szczególnie, że to właśnie nowe osoby dostają w niej najprostsze zadania do wykonania. :)

Więcej o promocji w poście na blogu: http://www.hotelspotter.pl/2014/12/ihg-set-your-sights.html

Aktualizacja, 15.04.2015:
Przykładowo, żeby spełnić warunki promocji wystarczy spędzić dwie noce w hotelu Holiday Inn Express Warsaw Airport (24-26 kwietnia) oraz jedną noc w Holiday Inn Warszawa - Józefów (26-27 kwietnia). Wydamy na to 2*177 PLN i 205 PLN, czyli w sumie 559 PLN.

W Holiday Inn Expressach śniadanie jest zawsze w cenie, a za śniadanie dla dwóch osób w Józefowie musielibyśmy ewentualnie dopłacić 100 PLN.
Dzięki tym trzem noclegom i promocji Set Your Sights uzbieramy ponad 50.000 punktów bonusowych IHG. Taka liczba starczy na noc w dowolnym hotelu IHG na świecie, np. w powyższym InterContinentalu w Londynie, za który normalnie musielibyśmy zapłacić ok. 2000 PLN. :)

Ale nie trzeba tak szaleć, można te punkty jeszcze wydać np. na pięć nocy w hotelach po 10.000 pkt. Ewentualnie aż na dziesięć nocy w hotelach z listy Point Breaks. :)

Wychodzi więc na to, że za niecałe 600 złotych moglibyśmy spędzić od czterech do trzynastu nocy w hotelach IHG. :)


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

4 komentarze:

 1. Cześć, na początku - dziękuję za wszystkie porady - przydają się!!! ;)
  Mam małe pytanie, bo coś mi się majta z tyłu głowy ale nie jestem pewna - czy biorąc udział w tym programie (mam własnie zaklepane dwie noce w HolidayInn Express na Okęciu) mogę wziąć fakturę na firmę (firma to moja jednoosobowa działalność - z imieniem i nazwiskiem w nazwie i tym samym adres co adres meldowania w hotelu) - bo coś mi się majaczy że w takiej sytuacji nie zaliczą mi punktów promocyjnych?

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej, no to najważniejsze, że się przydają! ;)

  Wydaje mi się, że nie powinno być w takim przypadku żadnego problemu, czy ogólnie przy różnych podróżach służbowych. Że to raczej nie jest ważne kto płaci, tylko żeby pokój był na Twoje nazwisko, a nie jakaś grupowa rezerwacja iluś pokoi. A jak sama rezerwujesz z własnego konta w IHG i sama płacisz, to tym bardziej nie powinno mieć wpływu na punkty, nawet jak się to potem rozlicza na firmę.
  Można też przy okazji na recepcji zapytać czy to nie będzie miało wpływu na otrzymanie punktów. Jak coś to możesz dać znać. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma problemu. Ja zawsze biorę fakturę na nocleg a punkty się zaliczają.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam, pracowałem w IHG i punkty się nabijaja wazne aby przy check-in upewnić się, ze twoja Rewards night card była przypieta do rezerwacji. Podczas check -out automatycznie punkty ida na konto.

  OdpowiedzUsuń