poniedziałek, 9 listopada 2015

500 punktów Accor za każdy pobyt w Polsce, na Litwie i Łotwie

Za każdy pobyt w hotelach Accor w Polsce, na Litwie i Łotwie do końca roku otrzymamy 500 punktów lojalnościowych programu Le Club Accorhotels, które warte są mniej więcej 10 EUR (2.000 punktów można wymienić na voucher o wartości 40 EUR).

Żeby otrzymać bonusowe punkty należy się zapisać do promocji poprzez poniższy link:

>>> LINK DO PROMOCJI "Świętuj z nami bonusowymi punktami!"

W promocji maksymalnie można zdobyć 5.000 punktów (100 EUR).

Ogólne warunki:
1. Ogólne Warunki Programu Le Club AccorHotels mają zastosowanie do oferty “Świętuj z nami bonusowymi punktami!”.
2. Oferta ta uprawnia członków programu lojalnościowego Le Club AccorHotels, niezależnie od ich statusu, do otrzymania 500 bonusowych punktów podczas każdego z maksymalnie dziesięciu (10) pobytów odbywających się w oddzielnym czasie w hotelach uczestniczących w ofercie w Polsce, na Litwie i na Łotwie.
3. Oferta jest ważna dla pobytów zarezerwowanych między 30.10.2015 a 31.12.2015 odbywających się między 1.11.2015 a 31.12.2015.
4. Punkty bonusowe Le Club AccorHotels zostaną naliczone na konto uczestnika programu w ciągu 10 dni od daty wymeldowania.
5. Aby skorzystać z oferty należy z wyprzedzeniem dokonać rezerwacji pobytu na stronie accorhotels.com lub na stronach marek hotelowych, za pośrednictwem aplikacji accorhotels.com lub poprzez Call Center. Inne kanały rezerwacji nie uprawniają do skorzystania z oferty.
6. Podczas rezerwacji należy podać numer karty lojalnościowej lub numer Członka Programu. Kartę należy przedłożyć w momencie meldowania się w recepcji po przybyciu do hotelu.
7. Dla potrzeb tej oferty pobyt rozumiany jest jako jedna (1) rezerwacja dokonana przez Członka Programu Le Club AccorHotels obejmująca jeden lub więcej pokoi. Aby uniknąć wątpliwości, rezerwacja obejmująca więcej niż jeden pokój będzie traktowana jako jeden (1) pobyt.
8. Oferta łączy się z innymi aktualnymi ofertami promocyjnymi i korzyściami, ale nie obowiązuje w przypadku pobytów grupowych.


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz