środa, 18 listopada 2015

Zimowa wyprzedaż w hotelach Hilton (do -35% dla członków)

Zimowa promocja w hotelach Hilton - blog Hotel Spotter
Promocja w hotelach Hilton w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA). Do 30% zniżki, a dla członków programu lojalnościowego Hilton HHonors - do 35%. Rezerwacji należy dokonać do 31 stycznia 2016 r. na weekendowe pobyty (noce w piątek, sobotę i niedzielę, a na Bliskim Wschodzie - w czwartek, piątek, sobotę) od 20 listopada 2015 do 30 grudnia 2016 r.

>>> LINK DO PROMOCJI (polska wersja strony)
>>> LINK DO PROMOCJI (brytyjska wersja strony, moim zdaniem znacznie wygodniejsza)

Rezerwacje są bezzwrotne i płatne z góry. Zniżka liczona jest od stawki Best Available.

Warto przyglądać się również cenom ze śniadaniem, przynajmniej jeśli ktoś nie posiada statusu Gold i dostanie je i tak za darmo (w większości hoteli) . :)
DoubleTree by Hilton Krakow
fot. DoubleTree by Hilton Kraków
Zapewne pachnący jeszcze nowością hotel DoubleTree Kraków zarezerwujemy już za 232 PLN za pokój. Świetny DoubleTree Warsaw znaleźć można za 180 PLN (i 260 PLN ze śniadaniem), a warszawskiego Hiltona na Grzybowskiej - za 202 PLN (i 272 PLN ze śniadaniem) (ceny bez podatków).

Warto przy okazji pamiętać o punktowej promocji w hotelach Hilton, która trwa do końca roku - Trzy razy więcej punktów (+BONUS).

Pełne warunki promocji:
Oferta jest ważna z zastrzeżeniem dostępności miejsc w hotelach należących do portfela marek Hilton Worldwide w Wielkiej Brytanii, Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce uczestniczących w promocji. Oferta dotyczy pobytów zarezerwowanych między 17 listopada 2015 r. a 31 stycznia 2016 r., a zrealizowanych między 20 listopada 2015 r. a 30 grudnia 2016 r. z zastrzeżeniem poniższych postanowień. W rozumieniu niniejszej oferty „weekend” oznacza w Europie noce w piątek, sobotę i/lub niedzielę, natomiast na Bliskim Wschodzie i w Afryce - noce w czwartek, piątek i/lub sobotę. Wymagana jest rezerwacja na co najmniej 3 dni przed przyjazdem. W momencie rezerwacji wymagane jest dokonanie pełnej przedpłaty. Karta kredytowa klienta zostanie niezwłocznie obciążona całą wskazaną kwotą za cały zarezerwowany pobyt. Płatności nie podlegają zwrotowi. Jeżeli umowa klienta z Hilton podlega prawu niemieckiemu w przypadku anulowania rezerwacji następuje zwrot 10% wpłaconej kwoty. W takim przypadku klient może jednak dowieść, że Hilton nie poniósł straty lub jest ona znacznie niższa. Pobrane opłaty nie mogą zostać przeniesione na inne pobyty, usługi czy zakupione towary. Rezerwacja nie podlega zmianie. W przypadku nieobecności w hotelu w podanym dniu przybycia rezerwacja zostanie anulowana, a klient nie otrzyma żadnego zwrotu ani noty kredytowej. Ceny wskazane w reklamie są najniższymi stawkami dostępnymi w danych destynacjach, a nie w konkretnych obiektach.

Określone daty różniące się zależnie od hotelu mogą być wyłączone z oferty promocyjnej. Oferta podlega szczegółowemu regulaminowi przedstawionym w niniejszym dokumencie oraz regulaminowi rezerwacji obowiązującemu w poszczególnych hotelach. Przedstawione ceny dotyczą jednego noclegu w jednym współdzielonym pokoju dwuosobowym. O ile nie podano inaczej, ceny uwzględniają podatki, jednak nie obejmują napiwków ani opłat dodatkowych. Oferty nie można łączyć z innymi promocjami, pakietami, negocjowanymi/kwalifikowanymi planami cenowymi ani ofertami premiowymi. Oferta nie dotyczy rezerwacji grupowych. Oferta Hilton Minibreaks obejmująca rezerwację drugiego pokoju dla dzieci za połowę ceny nie łączy się z niniejszą promocją.

Uczestniczące w promocji hotele Waldorf Astoria™ Hotels & Resorts, Conrad® Hotels & Resorts, DoubleTree by Hilton™, Hilton Hotels & Resorts, Curio, a collection by Hilton oraz Hilton Garden Inn™ zależnie od hotelu oferują zniżkę nieprzekraczającą 30% od najlepszej stawki dnia (z możliwością anulacji) (Best Available Rate) oraz najlepszej dostępnej stawki za nocleg ze śniadaniem (Best Available Bed & Breakfast Rate). Uczestniczące w programie obiekty Hampton by Hilton™ oferują obniżkę najlepszej stawki dnia (Best Available Rate) o 15%. Niektóre hotele mogą objąć ofertą również terminy przyjazdu przypadające w ciągu tygodnia od piątku 11 grudnia do poniedziałku 11 stycznia 2016 r. Niektóre hotele mogą oferować zniżki dotyczące tylko pokoi kategorii premium (tzn. pokoi Executive lub Deluxe). Oferowane stawki mogą dotyczyć pokoi kategorii premium. Niektóre uczestniczące w akcji hotele mogą oferować zniżki najlepszych stawek za nocleg ze śniadaniem i kolacją (Dinner, Bed & Breakfast Best Available Rate).

Dodatkowa zniżka w wysokości 5% przysługuje wyłącznie uczestnikom programu Hilton HHonors™ zarejestrowanym w momencie dokonania rezerwacji. Wymagane jest dokonanie rezerwacji przy pomocy bezpośrednich kanałów Hilton: Hilton.com, HHonors.com lub działu rezerwacji telefonicznej Hilton (HRCC). Aby skorzystać z dodatkowej zniżki, należy przystąpić do programu HHonors przed dokonaniem rezerwacji. Zniżka wynosi dodatkowe 5% ceny po rabacie podanej wyżej dla hoteli uczestniczących w akcji.

Gościom, którzy nie są uczestnikami programu Hilton HHonors w chwili przyjazdu zniżka nie przysługuje nawet w przypadku rezerwacji według obniżonej stawki Hilton HHonors. W przypadku uczestników programu Hilton HHonors cena obejmuje standardowe wi-fi.
Kursy wymiany walut przedstawione w materiałach reklamowych służą wyłącznie do porównania. Rezerwacje będą dokonywane w wyświetlanej lokalnej walucie danego hotelu. Kursy wymiany walut przyjmowane podczas każdej wymiany są oparte na kilku odrębnych źródłach publicznych zarządzanych przez strony trzecie bez niezależnego sprawdzania lub weryfikacji; należy je traktować wyłącznie jako przykłady. Hilton w żaden sposób nie weryfikuje i nie może weryfikować rzetelności przykładowych kursów wymiany walut.

Członkostwo w Hilton HHonors™, zdobywanie punktów Points & Miles™ podczas rezerwacji w kanałach bezpośrednich oraz wymiana punktów podlegają regulaminowi HHonors.


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz