wtorek, 3 listopada 2015

(-50%) Błyskawiczna Wyprzedaż w hotelach Accor!


Do następnego poniedziałku (9 listopada do północy) trwa Błyskawiczna Wyprzedaż w hotelach Accor. Oznacza ona zniżki nawet do 50%! Przykładowo, można zarezerwować luksusowy hotel Sofitel Warsaw Victoria już za 176 PLN za dwuosobowy pokój:
Cena za pokój klasyczny. Jeśli ktoś nie posiada statusu w LCAH oferującego upgrade pokoju,
to polecam dopłacić 30 złotych do odnowionego pokoju Superior!
>>> LINK DO PROMOCJI

Żeby mieć dostęp do promocji należy posiadać (bezpłatne) konto w programie Le Club Accorhotels.

Kraje dostępne w promocji: Polska, Francja, Hiszpania, Grecja, Niemcy, Włochy.
Na brytyjskiej wersji strony promocji Private Sale dostępna jest także Turcja.

Ogólne warunki sprzedaży:

Oferta(y) jest(są) dostępna(e) dla członków Le Club Accorhotels oraz osób, które utworzyły swój prywatny profil na stronie internetowej www.accorhotels.com.
Oferta(y) jest(są) dostępna(e) online na stronie internetowej www.accorhotels.com przez okres jednego tygodnia, od wtorku rano do poniedziałku wieczorem - to jest przez 8 dni (wyjątkowo czas udostępnienia online może zostać skrócony do 6 lub 7 dni z powodów technicznych).
Pobyt w hotelu nie może mieć miejsca wcześniej niż w terminie piętnastu (15) dni licząc od daty dokonania rezerwacji jednej lub kilku ofert. Dostępne terminy są proponowane przez każdy hotel objęty ofertą promocyjną.
Zależnie od hotelu objętego ofertą promocyjną, Klient może skorzystać z 30%, 40% lub 50% zniżki od PEŁNEJ CENY na terminy pobytu wybrane podczas dokonywania rezerwacji. Podana cena obowiązuje dla 1 lub 2 osób.
Zależnie od przypadku, oferty są ważne dla pobytów obejmujących przynajmniej 1, 2 lub 3 noclegi.
Zarezerwowanie oferty wiąże się z koniecznością jej przedpłaty online kartą kredytową na stronie www.accorhotels.com.
Po dokonaniu rezerwacji nie ma możliwości zmiany, anulowania ani wymiany ofert. Ofert nie można łączyć z innymi dostępnymi zniżkami i ofertami specjalnymi.
Niniejsza oferta umożliwia zbieranie punktów Le Club Accorhotels w hotelach uczestniczących w programie zgodnie z przyjętą tabelą, która została określona w warunkach ogólnych korzystania z programu lojalnościowego Le Club Accorhotels. Jednakże niniejsza oferta nie podlega rezerwacji z wykorzystaniem punktów Le Club Accorhotels.
Kurs wymiany został podany informacyjnie i nie jest zobowiązujący. Kurs wymiany zostanie potwierdzony podczas rezerwacji.Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz