wtorek, 15 grudnia 2015

IHG Accelerate 2016 - kolejna okazja do darmowych nocy!

Ruszyły zapisy do drugiej edycji Accelerate, a ogólnie to już kolejnej tego typu promocji w IHG Rewards Club. Znów do zdobycia są punkty wystarczające na darmowe noce w hotelach! W Accelerate 2016 liczyć będą się noce odbyte pomiędzy 1 stycznia i 30 kwietnia 2016 r.

>>> LINK DO REJESTRACJI W PROMOCJI

Jeszcze do końca roku trwa Accelerate 2015. Więcej o tej promocji znajdziecie tutaj, a o jej wersji "dla początkujących" - tutaj.

Jeśli ktoś zaczyna swoją przygodę z IHG dopiero teraz, to ciekawe czy znów otrzyma trochę inne (łatwiejsze) zadania do wykonania niż reszta osób i czy do zdobycia będzie miał punkty czy znów vouchery na darmowe noce.

Ja do zdobycia mam 55.000 punktów, które wystarczą na od jednej darmowej nocy w najdroższych hotelach IHG (za 50k pkt.) aż do jedenastu darmowych nocy w promocji Point Breaks (po 5k pkt.).

Musiałbym wykonać następujące zadania:
Wystarczyło by więc, żebym w ciągu tych czterech miesięcy odbył 5 nocy w hotelach IHG, w tym dwie rezerwacje zarezerwował przez aplikację IHG oraz jedną w stawce z Bonus Points Package. Otrzymam za to w sumie 50.000 pkt. oraz dodatkowo 5.000, jeśli jedna z tych nocy odbędzie się jeszcze w styczniu. Czyli całkiem nieźle! :)

A Wy jakie zadania otrzymaliście? :)


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz