wtorek, 1 grudnia 2015

Jak za darmo przenocować w dowolnym hotelu na świecie?

Gdyby ktoś chciał przenocować w nowym hotelu InterContinental Dubai Marina...
...a nie chciałoby mu się wydawać 1280 AED (1400 PLN),
lub w hotelu InterContinental Davos...
...a nie chciałoby mu się wydawać 390 CHF (1530 PLN),
lub w hotelu InterContinental Bora Bora Resort Thalasso Spa...
...a nie chciałoby mu się wydawać 119.000 XPF (4245 PLN),
lub w hotelu Indigo Rome - St. George...
 ...a nie chciałoby mu się wydawać 286 EUR (1220 PLN),
lub w hotelu InterContinental London Park Lane...
 ...a nie chciałoby mu się wydawać 339 GBP (2060 PLN),
lub w hotelu InterContinental Marseille - Hotel Dieu...
...a nie chciałoby mu się wydawać 232 EUR (990 PLN),

lub w dowolnym innym hotelu grupy IHG (czyli wszystkie InterContinentale, Crowne Plaza, Hotel Indigo itp.) na świecie, a przy tym nie zapłacić za ten nocleg ani złotówki, to jest do tego okazja!

Jak za darmo przenocować w powyższych hotelach?


Oferta skierowana jest do osób początkujących w świecie hotelowych programów lojalnościowych, a dokładniej dla tych, które nie mają jeszcze (bezpłatnego) konta w programie IHG Rewards Club.

Żeby uzyskać możliwość otrzymania vouchera na darmową noc w dowolnie wybranym hotelu IHG należy bowiem takie konto założyć klikając w "JOIN NOW" na poniższej promocyjnej stronie:

>>> LINK DO PROMOCJI

PS. Jeśli ktoś nie zdążył, to w 2016 r. również będzie dostępna podobna promocja - Accelerate 2016.

PS.2. Jeśli ktoś już wcześniej miał konto w IHG, to oczywiście również może wziąć udział w tej promocji, ale nie będzie miał do zdobycia vouchera na darmowy nocleg, tylko co najmniej 50.000 punktów lojalnościowych (które też starczą na dowolny hotel), ale jednak trudniej zdobyć (zadania do wykonania są bardziej skomplikowane). Może się w takim wypadku opłacać założyć nowe konto np. na osobę z którą się podróżuje. :)

Po założeniu konta i zalogowaniu się na stronie promocji, zobaczymy takie zadania do wykonania:
Zadanie Stay Twice Get Free Night Offer oznacza, że musimy odbyć dwa (osobne) pobyty w dowolnych hotelach IHG, żeby uzyskać voucher na darmową noc również w dowolnym (nawet o wiele droższym) hotelu IHG.

Jest jeszcze drugie zadanie - Stay Twice More Free Night Offer - oznaczające dokładnie to samo co pierwsze. Możemy je wykonać (jeśli chcemy otrzymać drugi voucher na darmową noc), ale nie musimy.

Żeby rezerwacje liczyły się do promocji, muszą zostać wykonane przez oficjalne strony IHG (np. poprzez kliknięcie "BOOK NOW" na stronie promocji, ale nie jest to konieczne) lub przez oficjalną aplikację IHG. Nie liczą się rezerwacje zrobione przez pośredników (np. Booking.com) czy darmowe/za punkty.

Trzeba także pamiętać, żeby były to dwa osobne pobyty, czyli nie mogą to być dwie kolejne noce w tym samym hotelu (nawet jeśli zrobimy dwie rezerwacje). Musi być albo co najmniej jeden dzień przerwy między noclegami (czyli np. nocleg piątek/sobota i niedziela/poniedziałek) albo musimy zmienić hotel na inny, czyli np. piątek/sobota w Holiday Inn Warszawa Józefów, a sobota/niedziela w Holiday Inn Express Warsaw Airport.

Pobyty muszą odbyć się do końca roku. Vouchery na darmowe noce będziemy mogli wykorzystać do końca 2016 roku.

W Polsce mamy obecnie sześć hoteli IHG - po jednym w Bydgoszczy, Łodzi i Krakowie, dwa w Warszawie oraz jeden w podwarszawskim Józefowie.

Najniższe ceny jakie aktualnie udało mi się znaleźć, to:

Wszystkie ceny za pokój 2-osobowy. Najniższe ceny przeważnie są w weekendy.
Najniższe obecnie ceny hoteli IHG w Warszawie. Przykład na 19/20 grudnia 2015 r.

Przykładowo, możemy więc spędzić noc z piątku na sobotę (18/19 grudnia) w Holiday Inn Express Warsaw Airport za 149 PLN oraz noc z soboty na niedzielę (19/20 grudnia) w Holiday Inn Warsaw Józefów za 171 PLN. Podobne ceny zresztą są w świąteczny weekend, 25-27 grudnia.

W sumie więc za 320 PLN spędzimy dwie noce w hotelach (w tym w jednym zjemy darmowe śniadanie), a potem otrzymamy jeszcze wspomniany voucher na darmową noc w dowolnym hotelu IHG na świecie, która jak widać na początkowych przykładach, łatwo potrafi być warta nawet kilkukrotność wydanej sumy!

Jeśli do końca roku planujemy jakiś dalszy wyjazd, to warto się rozejrzeć czy w danym mieście również nie ma hoteli IHG w dobrej cenie. W takim wypadku oczywiście jeszcze bardziej opłaca się skorzystać z tej promocji!


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz