sobota, 2 stycznia 2016

Poczuj się jak VIP zaledwie po 3 pobytach w Hiltonach!

Darmowe śniadania, upgrade standardu pokoju, późne wymeldowanie czy darmowy dostęp do hotelowych saloników executive lounge.

To tylko niektóre z zalet posiadania wysokiego statusu w programie lojalnościowym Hilton HHonors. Żeby taki zdobyć, trzeba jednak spędzić w ciągu roku kalendarzowego 20 pobytów lub 40 nocy (dla statusu Gold) czy 30 pobytów lub 60 nocy (dla statusu Diamond) w hotelach grupy Hilton.

No dobrze, ale co jeśli ktoś nie spędza aż tylu nocy w hotelach lub po prostu nie chce mu się czekać tak długo na korzystanie z tych przywilejów? :)
Jest aktualnie na to sposób!

Linie lotnicze South African Airways przygotowały wraz z Hilton HHonors promocję, która jest teoretycznie dla członków (bezpłatnego) programu SAA Voyager, ale z której tak na prawdę każdy może skorzystać. Niezależnie też od tego czy posiadaliśmy wcześniej konto w HHonors czy nie.

>>> LINK DO PROMOCJI "FAST TRACK"

Wystarczy zapisać się do promocji, a następnie do 29 lutego 2016 r. odbyć 3 pobyty w dowolnych hotelach z 12 marek grupy Hilton (w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce). Otrzymamy za to status HHonors Gold ważny do końca marca 2018 r.

Pobyty mogą trwać nawet i po jednym dniu, byle nie były to kolejne dni w tym samym hotelu, bo wtedy, niezależnie od liczby zrobionych rezerwacji, taki pobyt rozliczyłby się jako jeden kilkudniowy.

Do rezerwacji hoteli przydać się może aktualna promocja na weekendy nawet 35% taniej:
Aha, żeby noclegi policzyły się do promocji "fast track", muszą oczywiście być zarezerwowane poprzez oficjalne strony Hiltona, a nie przez pośredników (np. Booking). Mamy dzięki temu gwarancję, że cena będzie niższa niż gdzie indziej.

Jeśli szukacie jakichś tanich i dobrych Hiltonów, to sam mogę polecić np. Hilton Garden Inn Kraków Airport, który obecnie można zarezerwować nawet za 141 PLN (lub 201 PLN ze śniadaniem) za 2-osobowy pokój. Ewentualnie warszawskiego Hiltona przy GrzybowskiejDoubleTree w Wawrze czy Hamptona przy lotnisku, które też można mieć już za ok. 200 złotych! Jest jeszcze Hampton w centrum, ale w nim jeszcze nie nocowałem. :)

Warto też przy okazji wspomnieć, że jeśli posiadamy jakiś wysoki status w konkurencyjnym dla Hilton HHonors programie lojalnościowym, to jeszcze do 11 stycznia możemy złożyć wniosek o tzw. status match i otrzymać status HHonors Gold lub nawet i Diamond!
Więcej o status match w zaktualizowanym wpisie.

Zasady promocji fast track:
Offer available only to Voyager members in Europe, Middle East and Africa and is not transferable. In order to secure fast track status, members must complete three qualifying stays in Europe, Middle East and Africa until 29 February 2016. Stays completed after 29 February 2016 will not count towards fast track offer. Once a member reaches Gold status, the Member may keep such status for the calendar year in which the Gold status was earned and the subsequent calendar year. Full details of Gold Member status will be mailed to the member upon attaining the tier level. This offer may be terminated without notice. Gold status benefits are subject to availability and vary by brand. For full benefits of Gold status please see www.hhonors.com/gold. All Hilton HHonors terms and conditions apply. Hilton HHonors™ membership, earning of Points & Miles when booking direct and redemption of Points are subject to HHonors Terms and Conditions. For more information, please visit HHonors.com/Gold. ©2015 Hilton Worldwide.


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz