poniedziałek, 1 lutego 2016

Darmowa noc w dowolnym hotelu Marriott (po 2 pobytach)

promocja Marriott MegaBonus 2016
Dziś ruszyła promocja MegaBonus w programie lojalnościowym Marriott Rewards.

Za dwa pobyty w hotelach Marriott otrzymamy darmową noc w wybranym przez nas (prawie dowolnie:) hotelu tej sieci.

>>> PROMOCJA MARRIOTT MEGABONUS

Do promocji należy zarejestrować się najpóźniej 15 kwietnia 2016 r.
Biorą w niej udział noclegi od dziś (1 lutego) do 15 maja 2016 r. w każdym z ponad 4.000 hoteli Marriott na całym świecie.

Zasady i wskazówki:

"Pobyt" jest to dowolna ilość kolejnych dni spędzonych w danym hotelu. Najbardziej w tej promocji opłaca się odbyć dwa jednodniowe pobyty, także muszą być one spędzone w różnych hotelach, ewentualnie między pobytami w jednym hotelu musi być co najmniej jedna noc przerwy.
Renaissance Wien Hotel, A Marriott Lifestyle Hotel
Darmową noc można odebrać w hotelach Marriott od 1 do 5 kategorii. Tutaj (na górze strony) można sobie sprawdzić do której kategorii należą dane hotele. Piąta kategoria (chociaż w sumie jest ich dziewięć) to już są ciekawe obiekty, np.: Renaissance Wien HotelJW Marriott Hotel Beijing, Shanghai Marriott Hotel City Centre, Tbilisi Marriott Hotel, Renaissance Duesseldorf Hotel, JW Marriott Hotel Kuala Lumpur, Courtyard Amsterdam Arena Atlas, Warsaw Marriott Hotel, Lisbon Marriott Hotel, Renaissance Moscow Monarch Centre Hotel, Courtyard Seoul Times Square, Courtyard Taipei, Renaissance Bangkok Ratchaprasong Hotel, Bangkok Marriott Hotel Sukhumvit, Istanbul Marriott Hotel Asia, Bristol Marriott Hotel City Centre. "Niżej" zresztą też można coś znaleźć. :)

Po odbyciu dwóch pobytów w trakcie obowiązywania promocji, zostanie także ujawniona dodatkowa promocja, w ciągu 2-3 dni. Należy się na nią zarejestrować w ciągu 2 tygodni od jej pojawienia się na koncie.

W promocji MegaBonus do zdobycia jest maksymalnie jedna darmowa noc.

Voucher na darmową noc będzie ważny przez 6 miesięcy od jego wydania, które nastąpi w 3-5 dni roboczych po drugim pobycie. Nie może on zostać przeniesiony na inną osobę.

Promocja dotyczy tylko osób, które zbierają w Marriott Rewards punkty, a nie mile.

Pobyty w hotelach The Ritz-Carlton również liczą się do promocji MegaBonus. Nie liczą się natomiast pobyty za punkty lub w hotelach Marriott Vacation Club.

Rezerwacje muszą zostać dokonane na oficjalnych stronach hoteli Marriott, a nie przez pośredników.

Szczegółowe zasady dostępne są na stronie promocji.

Dostałem też pytanie:
Jak skorzystać z vouchera na darmową noc w wybranym hotelu Marriott?
Nie jest to w sumie takie oczywiste. Jak już dostaniemy informację, że voucher na darmową noc pojawił się na naszym koncie, trzeba szukać hotelu zaznaczając "Use points" lub "Use Rewards points". Znajdujemy hotel, maksymalnie piątej kategorii. Będzie on kosztował do 25.000 punktów. Dostaniemy informację, że nie mamy wystarczająco dużo punktów na koncie (no chyba że ktoś ma:), ale się tym nie przejmujemy i właśnie przy stawce Rewards Points klikamy "Select".

W następnym kroku powinna automatycznie wybrać się opcja Attach the e-certificate(s) below to my reservation i nasz certyfikat zostanie do tej rezerwacji dołączony. Dokonujemy wtedy rezerwacji, gwarantując ją podaniem numeru karty kredytowej.

W warunkach rezerwacji oraz później, na jej potwierdzeniu, będziemy mieć podaną datę bezpłatnej anulacji, przeważnie nawet do dnia pobytu. Jeśli do tego dnia zrezygnujemy z noclegu, to certyfikat na darmową noc wróci na nasze konto i będziemy mogli z niego skorzystać przy kolejnej rezerwacji (o ile oczywiście do tego czasu się nie przeterminuje).


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz